Jump to content
  • 0

ETS 2 MP oynarken 1 saat sonra bilgisayarım kapanıyor.

therap50

Question

Yeni bilgisayar aldım fakat oyunu oynarken bilgisayarım kapanıyor. Başka hiçbir oyunda olmuyor fakat sadece bu oyunda oluyor ne yapabilirim?

game.log.txt

Bilgisayarımı yeni topladım herşey tamam updateler driverler hepsi güncel.

Ryzen 5 1500x

Asus rog strix rx 570 4GB

500w psu

8 Gb ram

Bunlara rağmen oyun iyi fps veriyor fps düşmeden oynuyorum fakat belli bir süre oynadıktan sonra bilgisayarımı kapatıyor bir anda başka oyunlarda böyle bir problemim yok ne yapabilirim lütfen yardımcı olun çok oynamak istiyorum bu oyunu yıllardan beri...

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @therap50, öncelikle yeni bilgisayarınız hayırlı olsun :) Sorununuza gelecek olursak bilgisayarınızı yeniden başlatıp denediniz mi? Cevabınızı bekliyorum ve aşağıda belirttiğim adımları uygulayarak sorununuzu çözebileceğimi düşünüyorum.

1. Windows arama bölümüne ''cmd'' yazın ve çıkan komut istemini yönetici olarak çalıştırın.

image.png.27c9f03066b72df668051a354f990dca.png

2. Çıkan bölüme ''sfc /scannow'' bu metni yazın.

3. Kodun çalışmasını bekleyin ve ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.

4. x64 DirectX modunda SinglePlayer olarak ETS'yi başlatın ve kısa bir mesafe tırınızı sürün.

image.png.976bda6b568ca47f43748463c3195fb3.png

5. Oyunu kapatın ve TruckersMP'ye girin.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Eğer sorununuz çözülmezse veya anlamadığınız bir kısım varsa lütfen bana soru sormaktan çekinmeyin.

Saygılarımla,

AhirZaman

• 0

Merhaba @therap50

Bunun birçok sebebi olabilir fakat oyunun bir hatası olduğunun kesin bir kanıtı yok gibi duruyor

-Bir oyun oynarken bilgisayarınızın kapanması , mavi ekran vermesi bir birleşenin hatası olduğunun kanıtı olabilir 

-Yada fazla ısınmadan dolayı olabilir lütfen oyun açık iken değerleri kontrol edin 

Bu hatalar genellikle ram , ekran kartı yanıt vermeyi kestiğinde ortaya çıkan hatalar oluyor 

Böyle bir hata olmadığından emin olmak için bilgisayarı 

bilgisayarı yük altında bırakan programlar ( yani ram veya ekran kartını ) kullanarak neler olup bittiğini gözlemleye bilirsiniz bunun için birçok program mevcut bunlardan birisi umarım çözüm olur   

Böyle bir link bırakıyorum umarım yardımcı olur : PC ZORLU DAYANIKLILIK TESTİ

Kind Regards,

DieseL.

TruckersMP | Pirate Driver

Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

• 0

Merhaba

Öncelikle iyi günler diliyorum. 

Sistemde herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorum. Euro Truck Simulator 2 ve TruckersMP Launcher'ı yeniden kurmayı deneyin eğer bir şey değişmez ise sistemin ''BIOS'' ayarlarında bir sorun olabilir.  ''RAM''-Bellek frekansları gibi faktörlerden sebep bu hatayı alıyor olabilirsiniz. 

Saygılarımla, Feedback.

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.