Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Oświetlenie nocą terenu firm oraz wnętrza kabiny


Kris95

Recommended Posts

Hej wszystkim mam pytanie odnośnie oświetlenia nocą. Możecie mi powiedzieć jakie są możliwości aby zwiększyć oświetlenie w nocy?. Obecnie jazda nocą nie jest jeszcze taka zła w końcu jest spora możliwość montażu dodatkowego oświetlenia, ale już samo oświetlenie kabiny i firm w których mamy odstawić ładunki to jest dramat. Niby te lampy świeca ale co z tego jak światło z nich nie pada na podłoże. Jeżdżę na niskich ustawieniach graficznych i nigdy nie próbowałem coś tam zmienić ale jeżeli jest coś co pomoże zwiększyć oświetlenie w nocy np na terenach firm żeby łatwiej się parkowało to byłbym wdzięczny za pomoc w podaniu lokalizacji. Jeżeli chodzi o wnętrze ciężarówki to poczytałem trochę o lokal modach i z tego co wiem jest to dość skomplikowane ale dzięki tej metodzie dało by się dodać chociazby takie światła do wnętrza ciężarówki. Nie wiem czy jest to pełni legalne i nie grozi banem na chwilę obecną. Jeżeli ktoś wie więcej o tym i o samej metodzie instalacji takiego moda byłby wdzięczny. Jest tego od groma ale nie udało mi się znaleźć niczego po polsku. Z góry przepraszam i proszę o przeniesienie tego posta tam gdzie powinien być jeżeli tu nie jest jego miejsce (chociaż wydaje mi się że tu jest okej xd) 

Link to comment
Share on other sites

Możesz się pobawić jasnością gry oraz ustawieniami grafiki na samym dole "Odległości widoczności świateł" na wyższe. Ewentualnie, gdy masz kartę graficzną Nvidii to możesz po przez filtry jakoś upiększyć oraz rozjaśnić grę (z bardzo drobnym spadkiem FPSów - niezauważalne praktycznie) 

 Nie wiem czy to w każdej karcie graficznej słabszej/starszej działa, ale spróbuj :)....

  • Like 1

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Witaj @Kris95,

 

Bardzo ciekawy sposób na polepszenie grafiki w ETS2 podał na swoim kanale YouTube MówPoLucku myślę, że nie będzie miał nic przeciwko jeśli wstawię tutaj link do jego filmu. Jeśli sposób @Shadii.nie będzie działał, ponieważ masz inną specyfikację swojego komputera to możesz spróbować również tego sposobu. 

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

 

https://youtu.be/OU0HH1QxWds

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witaj @Kris95

 

Oświetlenie kabiny możesz poprawić poprzez zakup w warsztacie jakiegoś LED - pinezka nad leżanką w kabinie.

 

Jeżeli chodzi o oświetlenie na zewnątrz podczas parkowania w słabo oświetlonych miejscach, w nocy itp. Bez modów lokalnych jakimś sposobem jest wpisanie w konsoli (~) komendy: "g_set_climate reference" wtedy w nocy będziesz miał oświetlenie jak w dzień. Powrót do domyślnych ustawień: "g_set_climate default".

 

Pozdrawiam

MarkON

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Ten wątek jest od dłuższego czasu nieaktywny, dlatego przeniosę go teraz do nieaktywnych.
Napisz do mnie prywatną wiadomość jeśli chcesz żebym przywrócił ten wątek, masz na to siedem dni.

Z poważaniem,
PolskiBelgia6
TruckersMP Support

//przenoszę do nieaktywnych

   

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam,

 

Od czasu mojej ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

 

Jeśli będziesz miał do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.