Jump to content

Iberia DLC’sinin ücretli yolları ve gişeleri tanıtıldı!


Guest Anaxagoras

Recommended Posts

Guest Anaxagoras

ETS-2-Iberia-Tollgates-Toll-Roads16.jpg

 

Iberia DLC‘sinde bu kez ücretli yollar ve gişelerine odaklanılıyor.

 

İspanya ve Portekiz’in tüm yarımadayı kapsayan mükemmel ve hızlı bir otoyol ağına sahip olması nedeniyle diğer Avrupa ülkelerine göre çok daha az ücretli otoyol gişesi bulunuyor. Özellikle Fransa gibi ülkelerde otoyollar için çok daha fazla gişe bulunuyor ve bu yolların bakımlı olması için ücret tahsil ediliyor. Iberia DLC’sindeki geleneksel gişe tasarımlarına göre bir dizi farklı gişe tasarımı ve teknolojisinin yer alacağı belirtilmiş. Her aracın geçiş etiketini yavaşlamaya gerek kalmadan okuyabilen kamera sistemi bulunuyor. Paylaşılan ekran görüntüleri ise 1.40 güncellemesinde çıkacak olan yeni ışıklandırma sistemi ile çekilmiş.

 

1.40 güncellemesi için açık beta sürecinin Şubat ayında başlaması bekleniyor. Iberia DLC’si için ise 2021 ilk çeyrek çıkış dönemi olacak gibi duruyor. Iberia ile gelecek birkaç özellikten pek çok harita modu faydalanacak.

 

ETS-2-Iberia-Tollgates-Toll-Roads13.jpg

 

ETS-2-Iberia-Tollgates-Toll-Roads3.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.