Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Konwoj zapytanie


Guest

Question

Witam mam pytanie chciałbym zrobić konwój z wsparciem admina na 30.01 

jak czytałem regułami to trzeba zgłaszać z 14 dni przed . Czy mogę to zrobić 7 dni przed ????

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj @[PL]*Rafal2901*[rec],

 

Widzę, że nikt ci nie odpowiedział, a twój konwój odbędzie się już nie długo. Odpowiem Ci tylko, że takie rzeczy zgłaszać powinieneś do admina, a jeśli już pisać na forum to w kategorii pomocy lub pytanie na feedback. :) Zgłaszać chęć wsparcia twojego konwoju przez Game Moderatora tydzień przed jeszcze z tego co widzę nie oficjalnego konwoju to trochę słabo wygląda. Każdy oprócz świata wirtualnego ma też swoje własne życie i musi zgrać kalendarz tak, aby wszystko pasowało. Nie mniej jednak życzę ci udanego konwoju. ;)

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

Wygląda na to że twoje wątpliwości zostały częściowo wyjaśnione. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o wydarzeniach, to polecam poczytać artykuły z kategorii "events" w naszej bazie wiedzy, artykuły są również dostępne po Polsku. https://truckersmp.com/knowledge-base

Z poważaniem,
PolskiBelgia6
TruckersMP Support

   

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.