Jump to content

Iberia genişlemesi için Vive la France DLC’sine yeni bağlantı yolları ve şehirleri ekleniyor…


Guest

Recommended Posts

 

ETS-2-Vive-la-France-DLC-Iberia-Connecti

 

ETS 2’nin Iberia genişlemesi için Vive la France DLC’sine yeni bağlantı yolları ve şehirleri ekleniyor…

 

Euro Truck Simulator 2 için yakında çıkacak olan Iberia genişlemesinde oyuncular ilk kez Avrupa’dan yarımadaya geçiş yapacak. Fransa’nın bulunduğu kara parçası İspanya ve Portekiz’e açılan kapı olduğundan SCS ekibi Vive la France! DLC‘si için ücretsiz bir güncelleme ile 2 yeni Fransız lokasyonu ekliyor. Iberia DLC’sinin çıkışı öncesinde Bayonne, Lacq yerleşimleri eklenecek ve mevcut olan Fransız şehirleri Toulouse ile Bordeaux için ise yeni kavşak bağlantıları ile Iberia’ya gidilmesi sağlanacak.

 

Bunlardan ilki Fransa’nın güneybatısında yer alan Bayonne şehri; Fransız Bask Bölgesi’nin başkenti ve sınıra yakın konumu ile İspanya’ya giden sürücüler için önemli bir bağlantı yeridir. Ayrıca Bayonne şehrinde sürücülerin teslimatlar yapabileceği yerel endüstrilere de yer veriliyor.

 

İkinci konumun ise Pau Bölgesi’nde bulunan Lacq komünü olduğu açıklandı. Bu küçük köy çoğu kişi için sadecen doğal bir araba yolu olsa da orada büyük bir endüstri bulunuyor. Dünyanın en büyük doğal gaz sahalarından birinin keşfedilmesi ile birlikte burada büyük bir sanayi kompleksi inşa edilmiş. Lacq kasabası bugün Fransa’nın en büyük rafinerisine ev sahipliği yapıyor ve dünyanın en büyük kükürt üreticileri ve ihracatçılarından biri oluyor. Lacq doğal gaz sahası 1950 yılında Total tarafından keşfedilmiş ve 1958 yılında üretime başlanmış.

 

Euro Truck Simulator 2 için Iberia DLC’si piyasaya çıktığında bu alanların her ikisine ek olarak Toulouse ve Bordeaux şehirlerinde iki yeni bağlantı kavşağı eklenecek. Vive la France DLC’sinden Iberia DLC’sine geçişte hem yeni yollar hem de yeni yerleşimler görebileceğiz.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.