Jump to content

Iberia DLC için İspanya’nın başkenti Madrid tanıtıldı


Guest Anaxagoras

Recommended Posts

Guest Anaxagoras

spacer.png

 

ETS 2’ye Iberia DLC‘si ile gelecek olan İspanya‘nın başkenti Madrid sonunda tanıtıldı. Yeni ışıklandırma sisteminin kullanıldığı ekran görüntüleri pek çok ayrıntıyı ortaya çıkarıyor. Yarımadanın coğrafi merkezinin hemen yakınında yer alan Madrid, İspanyal Kraliyet Ailesi’ne, birçok tarihi mimariye ve dünyaca ünlü iki futbol kulübüne ev sahipliği yapıyor.

 

Madrid şehri doğru bir şekilde oluşturulmuş otoyollara, “Coliseum Alfonso Pérez” gibi ünlü stadyumlara ve sürücülerin birçok kargoyu teslim edebileceği bir dizi endüstriye sahip olacak. Gıda pazarlarından demiryolu terminallerine ve kamyon fabrikalarına kadar ETS 2’deki sürücüler yerel ekonomiye katkıda bulunmaya yardımcı olacak ve iş sıkıntısı çekmeyecekler. SCS ekibi güneş ışığı, güzel bir şehir manzarası ve yapılacak teslimatlarla Madrid’in Iberia yayınlandığında ziyaret edilecekler listenizdeki en önemli yerlerden biri olacağına inanıyor.

 

Çıkış tarihine gelirsek SCS Software henüz resmi olarak açıklamadı. 1.40 güncellemesinin açık betasının başlaması bekleniyor. Ardından Iberia için çıkış dönemi ortaya çıkabilecek. Hem yeni ışıklandırma hem de yepyeni büyük bir harita ile ETS 2 bu yılında başında çok beklenen içeriklere kavuşacak.

Link to comment
Share on other sites

  • Guest changed the title to Iberia DLC için İspanya’nın başkenti Madrid tanıtıldı
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.