Jump to content
  • 0

Korna Save editi- Horn Save edit


Guest ouzersn

Question

Guest ouzersn

TÜRKÇE:

 

Merhaba arkadaşlar, save edit ile korna değiştirmek ban sebebi midir? Örneğin; Korna yı siren sesi yapcağız ve ya egzoz sesi ve ya korna yı bir şarkı ile değiştirmek mümkün mü? mümkün ise ban sebebi mi?

 

ENGLISH:

 

Hello Friends, is ban the reason to change the horn with save edit? For example, we will make the horn sound of a siren, and is it possible to replace either the exhaust sound or the horn with a song? if possible, the reason for the ban?

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Yardım/Destek'e taşındı.

 

İleride bir sorunuz olduğunda, bunu Türkçe bir şekilde Yardm/Destek bölümünden yapabilirsiniz. "Guides" bölümü bunun için uygun yer değildir. Şimdilik konuyu doğru bölüme taşıyacağım.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

Link to comment
Share on other sites

  • 1

Merhaba Oğuz Erişen TR (dogearmy) :) 

 

Normal Tır kornasını Polis Siren sesi ile değiştirmek yasaktır (Admin gibi davranmak kuralına giriyor)

Egsoz sesi ile kornayı bir şarkı ile değiştirebilirsiniz buna (Local Mod) diyorlar ama nasıl yapılıyor bilmiyorum ve bu ikisini yapmak yasaktır. Ama (Local Mod) olarak kullanılabilir ve bu tamamen sizin kendi riskiniz. Sadece siz duyarsanız sorun olmaz ama başkaları duyarsa sorun olur. Bu tür konuların sadece bilgisini anlıyorum ama nasıl yapılabileceğini bilmiyorum aşağıdaki video sanırım bu konu ile ilgili ama (Emin değilim) 

 

 

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.