Jump to content
  • 0

ProMods problem


MaciejG96 [Pl]

Question

Witam.

Wiem że nie jestem pierwszy który ma z tym problem, jednak nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi na mój problem. Mianowicie wydaje mi się że wszystko zrobiłem dobrze z ProMods'em, jednak mimo wszystko nie działa on na multiplayer (na singleplayer działa bez zarzutu).

 Dodam zrzuty ekranu z wyników TestFiles, folderu mods oraz panelu modyfikacji w ETS2.

Jeżeli coś źle napisałem to przepraszam, i proszę o pomoc z góry dziękując.

 

Mody.png

TestFiles.png

Mods ETS.png

sygnatura.png.d8efc913196e55f51c6e4c82b52e66ee.png

 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Musisz wygenerować plik definicji bez wsparcia dla Special Transport. Samego pliku SCS z definicją nie trzeba wypakowywać.

  • Like 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

Cieszymy się że udało się rozwiązać twój problem. Zamykam ten wątek jako rozwiązany.
Jeśli będziesz potrzebować pomocy w przyszłości, to nie obawiaj się założyć nowego wątku lub skontaktować się z supportem.

Z poważaniem,
[G-P-N] PolskiBelgia6
TruckersMP Support

//Zamykam i przenoszę do rozwiązanych

   

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.