Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

multiplayer da dinlenmeme sorunu

geldikyoktunuz

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba GeldikYoktunuz :)

Öncelikle, TruckersMP'de sorun yaşadığınıza üzüldüm, ve ha di yaşamakta olmuş olduğunuz bu problemi beraber çözüme kavuşturalım.

Sanırım probleminizi doğru anladım, resimdeki gibi bir hata alıyorsunuz değil mi?xuzTfb2.jpg

Evet ise, lütfen aşağıdaki videoyu takip ederek direktifleri yapınız. Ekonomi reset yapmanız gerekmekte. Bazı durumlarda bug da kalabiliyor 

• My Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles  Yolundan profilinizi bulun
  • config.cfg not pad ile açın 
  • uset g_force_economy_reset "0" ibareyi bulun, 0'ı 1 ile değiştirip kaydedip çıkınız 
  • ETS2 Mp ye girerek save dosyanızı başlatınız [Oyununuzda değişiklik tespit edildi yazısı çıkacaktır]
  • Son olarak oyundan çıkınız, Tekrardan aynı şekilde 1 yapmış olduğunuz ekonomiyi 0 ' a alınız

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhabalar , 

Şöför yorgunluğunuz her oyuna gir çık yaptığınızda sıfırlanıyor

Sebebi ise multiplayerde zaman kavramı offlinedeki gibi değildir sürekli ilerler ve sıfırlanır.

Saygılarımla ,

DieseL.

Kind Regards,

DieseL.

TruckersMP | Pirate Driver

Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

• 0

İlginiz için teşekkür ederim fakat bahsettiğiniz konular çözüm için yeterli değil.  Multiplayer oynarken dinlenme sorunu sadece bende mevcut. birlikte oynadığım arkadaşımda böyle bir sorun yok.  arkadaşımın oyun ayarlarında yorgunluk smilatörü kapalı olsa dahi dinlenebilirken bende açık ya da kapalı farketmeksizin dinlenemiyorum. sürekli "Burası bir mola yeri ancak şuan da dinlenmeye ihtiyacınız yok" uyarısı alıyorum. belki işe yarar diye economy reset yapmayı da denedim fakat birşey farketmedi. yardımınızı bekliyorum

• 0
2 hours ago, geldikyoktunuz said:

İlginiz için teşekkür ederim fakat bahsettiğiniz konular çözüm için yeterli değil.  Multiplayer oynarken dinlenme sorunu sadece bende mevcut. birlikte oynadığım arkadaşımda böyle bir sorun yok.  arkadaşımın oyun ayarlarında yorgunluk smilatörü kapalı olsa dahi dinlenebilirken bende açık ya da kapalı farketmeksizin dinlenemiyorum. sürekli "Burası bir mola yeri ancak şuan da dinlenmeye ihtiyacınız yok" uyarısı alıyorum. belki işe yarar diye economy reset yapmayı da denedim fakat birşey farketmedi. yardımınızı bekliyorum

Geldik yoktunuz, ben profilimde senin bahsettiğin sorunu yaşamıyorum benim profilimi senin için upload ettim bir de orda denermisin? https://s2.dosya.tc/server14/vqqyjm/9766120547275636b696e67204576656e742050726f66696c65.rar.html

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba,

Yaşadığınız sorun profil dosyanızdan kaynaklı olabilir. Farklı bir profil dosyasından oyuna giriş yapmayı deneyin ve sorunu test edin. Sorununuz çözülmez ise şu yolları takip etmeyi deneyiniz. Belgeler > Euro Truck Simulator 2  Klasörü içersindeki Config.cfg dosyasını silin ve sorununuzu tekrar kontrol edin.

Saygılarımla,

TheAloneMan

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.