Jump to content

Problem z zalogowaniem/zmiana hasla


Winiupol

Recommended Posts

Dzień dobry. Dość niedawno ze znajomymi zaczęliśmy grać w ets2 na multi. Chciałbym zaznaczyć tylko, ze pisze z innego konta, poniewaz na swoje główne nie moge sie zalogowac.

W czym tkwi problem? 

W 2016 roku widzę ,że poprzedni właściciel konta załozył konto na truckersmp i jest tam jego mail, nazwa itd. Powiedzmy ze od 2018 jak kupilem od niego konto to ja jestem wlascicielem. 
Problem tkwi w tym, ze logujac sie przez steam na truckersmp nie moge tego dokonac, poniewaz maila i haslo przy kupnie zmienialem (na steam). Niestety nie mam szans na kontakt z poprzednim 

wlascicielem wiec da rade to jakos zrobic aby jego konto usunac? I wtedy na nowo bym zalozyl konto na truckersmp polaczone z tym samym steam?

Nie moge po prostu zalogowac sie na truckersmp poniewaz podany jest jego stary mail. Próbujac przywrocić hasło na forum zapewnie link ze zmiana hasla idzie na jego maila a nie na mój. 

Proszę o pomoc, ponieważ na tym koncie sa chociazby dodatki. 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Najlepszym rozwiązaniem w aktualnej sytuacji będzie skontaktowanie się z Zespołem Wsparcia w tym miejscu: https://truckersmp.com/support

Stwórz bilet w powyższym miejscu, opisz problem, a członek zespołu wsparcia poda Ci więcej szczegółowych informacji na ten temat.

Kontakt jak już wspomniałem z członkiem zespołu okaże się bardziej pomocny. Poinformuje Cię On o wszystkich ważnych rzeczach w miarę swoich możliwości.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Jeśli faktycznie pisałeś na support, to dostałeś odpowiedź. Każda osoba która stworzy bilet w systemie Support doczeka się odpowiedzi.
Polecam więc sprawdzić czy dostałeś odpowiedź, ale konieczne będzie stworzenie nowego biletu.

Z poważaniem,
[G-P-N] PolskiBelgia6
TruckersMP Support

   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.