Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Iepazīstinot TruckersMP Vadības Komandu


M I S K A

Recommended Posts

L1SfCdW.png

Sveiciens visiem,

 

Gan jau esat aizdomājušies par "Kurš atbild uz biļetēm" vai "Kurš lemj par TruckersMP nākotni?". Mūsu vadības komanda sevi iepazīstina un nedaudz pastāsta par savu privāto dzīvi.

 

 

 

Developers (Izstrādātāji)

 

_J-M

Sveiciens visiem, kā jūs zināt, mani sauc Jean-Mathie (Žans Matjē), un pēdējos 5 gadus esmu bijis TruckersMP izstrādātājs. Esmu 26 gadus vecs, un es pievienojos komandai, kad viņi veica pirmo publisko pieņemšanu komandā. Kad es pievienojos komandai, mani nolīga par spēles administratoru. Es biju šajā amatā līdz brīdim, kad Rootkiller tika piedāvāts ieņemt amatu SCS, jo viņiem vienmēr meklē jaunus izstrādātājus. Kad Rootkillers uzzināja, ka viņu pieņēma, viņš jautāja man un Kat_pw, vai mēs vēlamies tikt paaugstināti par izstrādātājiem. Kad pievienojos izstrādātāja amatam, es daudz izmainīju kodu. Lielākā daļa koda tika veikta vienkāršā PHP un visa galvenā funkcionalitāte bija vienā failā. Kad es sāku modificēt failu, iespējams, bija 3k rindas. Pēc Ban Appeal and Report System uzrakstīšanas, šis fails bija apmēram 10-12k rindas. Vienā failā bija tik daudz koda, ka tas izraisīja koda redaktora avāriju, tāpēc nekad nedariet to xD. Pēc tam Tuxy pievienojās mūsu komandai un ieteica, ka mums vajadzētu pāriet uz Laravel, lai uzlabotu koda lasāmību un atvieglotu funkciju. Pagāja apmēram gads, lai visu funkciju, kas mums bija vecajā vietnē, ierakstītu jaunajā. Uz ersonīgākas nots, es domāju, ka mans mīļākais ēdiens ir "poutine". Poutine ir izgatavots no frī kartupeļiem, siera biezpiena un mērces. Man arī tīk apmeklēt serverus un mēģināt iedvesmot spēlētājus ievērot noteikumus, spēlējot arī pēc RP principa. Šķiet, ka spēlētāju bāze to izbauda un tas priecē visus. Priecīgus kravas pārvadājumus visiem!

 

ShawnCZek

Sveiki visiem! Mani sauc Jan (Jans), esmu no Čehijas, man ir 19 gadi, un esmu students. Es pievienojos TruckersMP komandā jau 2018. gada aprīļa beigās kā spēļu moderators, pateicoties pirmajai publiskajai komandas pieņemšanai šajā amatā. Pēc 15 nedēļu smaga darba un prasmju apgūšanas es kļuvu par izstrādātāju. Es nekad neesmu nožēlojis šo lēmumu. Kā izstrādātājs es saņēmu unikālu iespēju strādāt ar milzīgu projektu, kas man patīk, kopā ar lieliskiem cilvēkiem. Laiku, kad esmu šeit, esmu strādājis pie lielākām vietnes sadaļām (piemēram, zināšanu bāzes, atbalsta sistēmas, kompānijas sistēmas vai Patreon un apbalvojumu sistēmas), esmu pārveidojis publisko Discord serveri un pilnībā pārrakstījis Discord botus. Es arī aktīvi strādāju pie mūsu spēles klienta un serveriem, strādājot pie ProMods atbalsta vai Patreon apbalvojumi. Arī esmu novērsis milzīgu daudzumu kļūdu. Turklāt esmu vēl vairāk atbalstījis dažus spēļu atjauninājumus. Tā kā es cenšos pēc iespējas vairāk palīdzēt TruckersMP, man nav daudz brīva laika. Tomēr, ja runa ir par atpūtu, spēles, piemēram, PUBG vai CS: GO, vai klipu skatīšanās, kas man palīdz nedaudz atpūsties no visa. TruckersMP līdz šim nav bijis izaicinājums, no kura es atteiktos.

 

 

Project Manager (Projekta Vadītājs)

 

Smoky_TMP

Sveiki visiem, mani sauc Joni (Jonis), man ir 22 gadi un es nāku no Beļģijas. Esmu pievienojies TruckersMP komandai kā foruma moderators un ieguvu spēles administratoru 28 dienu laikā, pēc tam es ļoti cītīgi darbojos, lai kļūtu komandas vadītāja lomā. Galu galā tas noveda pie manis paaugstināšanas par CM un pēc tam par Spēles Vadītāju. 2018. gada oktobrī man bija iespēja kļūt par viceprojekta vadītāju. Protams, es pieņēmu šo piedāvājumu, kuru neesmu nožēlojis nevienu brīdi. Būt projekta vadītājam ir unikāla iespēja, ir jātiek galā ar lielu atbildību un dažreiz jāpieņem grūti lēmumi. Man ir ļoti svarīgi, lai cilvēki cienītu viens otru un izturētos pareizi. To, ka tas ne vienmēr notiek, var sastapt katru dienu, strādājot ar atsauksmēm, vai neapmierināti lietotāji, kuri man sūta ziņas forumā, Facebook .. Kad es vēlos mazliet atpūsties, es bieži spēlēju Battle Royale spēles, FIFA 19, Rocket League vai FPS spēles. Tā kā es strādāju nepilnu darba laiku piecas dienas nedēļā, pēcpusdienā parasti esmu pilnībā pieejams, bet mani jau var sasniegt dienas laikā, jo portatīvais dators ir pieejams kopš strādāju IT uzņēmumā. Ja Jums ir kādi jautājumi, Jūs vienmēr varat man tos uzdot.

 

 

Project Coordinators (Projekta Koordinatori)

 

Digital

Sveiki! Esmu viens no projekta koordinatoriem šeit, TruckersMP. Pašlaik esmu 25 gadus vecs, no Stafordšīras, Lielbritānijas. Man patīk spēlēt videospēles, klausīties mūziku (galvenokārt bungas, basi un transu), veikt garas pastaigas ar savu suni (borderkoliju) un braukt ar savu Ford Fiesta! Es pievienojos TruckersMP 2014. gadā, kad esmu atklājis ETS2MP vietnē ModDB.com. Kopš tā laika daudz kas ir mainījies, jo tas bija tad, kad kopiena tikai sāka augt.
Laikā no tā momenta līdz 2016. gada sākumam es biju saistīts ar virtuālo kravu pārvadājumu uzņēmumu “Soarfly Haulage” (SFH), kur biju viņu pasākumu departamenta vadītājs. 2016. gada aprīlī es pievienojos TruckersMP komandai, lai būtu foruma moderators, un trīs mēnešus vēlāk, 2016. gada jūlijā, mani uzaicināja uzņemties spēles administratora (IGA) lomu. Pēc pāris mēnešiem es uzņēmos pienākumu būt viens no pirmajiem IGA komandu vadītājiem. 2017. gada augustā man piedāvāja un pieņēmu Kopienas vadītāja lomu, sniedzot atbalstu dažādās jomās. Mani galvenie uzdevumi bija saistīti ar kopienas pasākumiem, tostarp oficiālu pasākumu plānošanu, plānošanu un īstenošanu pilnīgi jaunā līmenī. Es arī izveidoju konvoja kontroles komandu, kurā bija apmēram 20 dalībnieki, lai atbalstītu pasākumus. Kopš 2018. gada marta šie dalībnieki oficiāli pievienojās TruckersMP komandai kā Pasākumu komanda. Jūs regulāri varat redzēt kā viņi rīko oficiālos konvojus, personāla konvojus, īstās operācijas (real operations) un ikgadējos īpašos pasākumus. Komanda atbalsta arī kopienas organizētus pasākumus, tostarp labi pazīstama tiešraides cilvēka Squirrel konvojus. Dažus mēnešus vēlāk, 2018. gada jūlijā, es veicu maiņu no kopienas menedžera amata uz pavisam jaunu lomu “Pasākumu vadītājs”, pateicoties manai centībai šajā jomā. Es pavadīju 1,5 gadus šajā lomā, turpinot paplašināt Pasākumu komandu, vadot regulārus oficiālus pasākumus un atbalstot kopienas pasākumus. 90% no mana brīvā laika ieņēma lomu manas spēcīgās aizraušanās un mīlestības dēļ pret darbu. Tomēr, kopienai turpinot pieaugt, darba slodze kļuva neiespējama vienatnē. Tuvojoties 2019. gada beigām, es biju pieaicinājis divus jaunus pasākuma vadītājus. Pēc tam 2020. gada janvārī mani paaugstināja par vecāko pasākumu vadītāju. Tomēr 2020. gada maijā man tika piedāvāta iespēja pāriet uz vecāko vadību. Konkrētāk, projekta koordinatora loma. Sakarā ar savu aizraušanos, zināšanām un pieredzi kopienā, es nolēmu pieņemt izaicinājumu, un es nevarētu būt laimīgāks! Tagad es ar nepacietību gaidu, kāda būs nākotne manā jaunajā lomā ...

 

Lasse

Labdien, esmu TruckersMP projektu koordinators un dzīvoju Vācijā. Es atbildu uz Jūsu atsauksmju biļetēm un veicu tiešraides mūsu TruckersMP YouTube kanālā. Iepriekš esmu bijis Pasākumu Komandā, Kopienas Moderācijas Komandā, papildinājumu un tulkotāju komandā. Vēlāk es vadīju TruckersMP sociālo mediju klātbūtni kā kopienas vadītājs. TruckersMP man ir brīnišķīga kopiena, un es priecājos piedalīties tajā. Pilnveidoju angļu valodu, atradu jaunus draugus un uzzināju daudz jauna. Es ceru, ka TruckersMP nākotnē uzlabosies un paliks lieliska kopiena visiem. Kopš 2020. gada rudens es strādāju par projektu koordinatoru un cenšos padarīt šo projektu vēl labāku. Reālajā dzīvē es aktīvi darbojos politiskajā kustībā.

 

 

Service and Data Analyst (Pakalpojumu & Datu Analītiķis)

 

Prime

Sveiki, esmu Kevins, dzimis visu laiku labākajā gadā (1992) un valstī ar labāko ēdienu un smieklīgi daudz alus zīmolu (Beļģija). Maģistra grādu informācijas pārvaldībā un multimedijos ieguvu 2015. gadā. Drīz pēc tam es sāku strādāt par testu inženieri, kas pārtapa projektu pārvaldībā. Blakus pilna laika darbam man ir arī savs uzņēmums, kurā strādāju nepilnu darba laiku. Pats uzņēmums ir projekta rezultāts, kuru realizēju kā students. Es pievienojos, tāpat kā daudzi cilvēki šeit, kā foruma moderators. Nepagāja ilgs laiks, līdz es kļuvu par spēļu moderatoru, un tāpēc es darbojos lai panāktu vairāk. Pašlaik esmu vecākais kopienas menedžeris un pārliecinos, ka viss, kas saistīts ar kopienas pārvaldību, darbojas nevainojami. Papildus tam es arī strādāju pie dažiem plašsaziņas līdzekļiem (piemēram, videoklipiem un attēliem), par kuriem es šobrīd galvenokārt konsultēju, bet tomēr daru pats savu darbu, kā arī strādāju pie dažām juridiskām lietām, piemēram, autortiesībām (kurām izstrādāju citu cilvēku ieguldījums zīmola ceļvedī) un GDPR. Es sāku spēlēt vietnē TruckersMP neilgi pēc tam, kad modifikācija tika pirmo reizi izlaista 2014. gadā, un kopš tā laika to spēlēju. Tas mani joprojām pārsteidz, kad es atskatos uz to, kāds šis mods un kopiena bija toreiz, un kāds tas ir pašlaik Man ļoti patīk būt daļai no šīs apbrīnojamās komandas un TruckersMP kopumā, jo tas ļauj man sazināties ar daudziem cilvēkiem no dažādām tautībām un kultūrām. Kas attiecas uz šī moda nākotni un manu ceļojumu tajā: jāturpina.

 

 

Add-On Manager (Papildinājumu Vadītājs)

 

Forerunner

Es esmu Forerunner, Jūs, iespējams, pazīstat mani no vienas no manām iepriekšējām lomām komandā, kad pievienojos komandai pirms 3 gadiem. Pašlaik esmu TruckersMP pievienojumprogrammu izstrādātājs. Es iestājos TruckersMP kopienā vairāk nekā pirms 3 gadiem, un jau no paša sākuma es zināju, ka tas ir kaut kas īpašs; sabiedrība nebija tikai spēlētāju kopa, bet cilvēku grupa, kas vēlas palīdzēt viens otram un strādāt kopā, lai sasniegtu kopīgus mērķus. Sāku ar tiešsaistes modifikācijām, iekļaujot tajā neoficiālas modifikācijas, ko es joprojām daru līdz šai dienai, tomēr retāk.

 

 

Community Managers (Kopienas Vadītāji)

 

Matt - Senior CM

Sveiki! Es esmu Mets (Matt) un esmu viens no kopienas vadītājiem šeit TruckersMP. Es dzīvoju Lielbritānijas reģionā, kas pazīstams kā West Midlands, kur šobrīd studēju datorzinātnēs, ģeogrāfiju un matemātiku. Es pievienojos TruckersMP komandai 2019. gada janvārī kā kopienas moderators, kur es biju daļa no sociālo mediju komandas un foruma moderācijas komandas. Pēc tam 2019. gada augustā es pievienojos Spēļu moderācijas komandai, kas ved mani līdz 2020. gada februārim, kur mani paaugstināja par kopienas vadītāju! Es visu domāju par kopienu šeit, tas ir tik liels gods, ka varu būt šajā amatā un palīdzēt šai izcilajai kopienai kā vien varu! TruckersMP man ir tik īpaša kopiena, un es šeit esmu saticis tik daudz tiešsaistes draugu, un mans draugu saraksts ar katru dienu pieaug! Ja redzat mani spēlē, forumos vai citur, droši sakiet "čau" vai uzdodiet man jautājumus. Ceru, ka satiksimies!

Iethal
Sveiki, es esmu lethal, viens no TruckersMP kopienas vadītājiem, taču nebaidieties, neesmu letāls. Esmu 20 gadus vecs un esmu no Beļģijas flāmu puses. Šajā brīdī es joprojām esmu koledžas students, pabeidzu savu 3. kursu bakalaura grādā būvniecībā un kokapstrādē. Esmu bijis daļa no šīs lieliskās un unikālās kopienas kopš 2016. gada. 2018. gadā es pievienojos Atbalsta komandai kā atbalsta biedrs, pēc tam es devos uz nelielu pārtraukumu, lai pievērstos savai koledžai. Pāris dienas pēc savas dzimšanas dienas 2019. gada jūlijā es atkal pievienojos kā holandiešu valodas tulks. Oktobrī es pievienojos Spēļu moderācijas komandai. 2020. gada aprīli, es saņēmu iespēju kļūt par kopienas vadītāju. Brīvajā laikā man patīk spēlēt visu veidu spēles, it īpaši simulācijas spēles. Ja Jums ir jautājums vai vēlaties aprunāties, sazinieties ar mani.

 

 

Schak Bruijn

Sveiki, esmu Šaks (Schak) un esmu viens no TruckersMP kopienas vadītājiem. Esmu no Nīderlandes, bet tas neliek man sastāvēt no siera un stiebru vafelēm. Pašlaik es esmu vienkārši puisis, kurš tikko pabeidzis mācības, ar kuru palīdzību kļuvu par likumsargu un pašlaik meklēju darbu. Es pievienojos TruckersMP 2015. gada maijā, un kopš tā laika es priecājos par notiekošo. Racionālu lēmumu es pieņēmu vēl 2018. gada decembrī, lai pieteiktos TruckersMP administratoru komandai. Es faktiski pieteicos pēdējā dienā, kad pieteikums bija vēl atvērts, un iemesls tam ir tas, ka es patiešām neredzēju jēgu pieteikties. Man nebija īstas motivācijas būt administratoram, jo es īsti nezināju, kādi man būs regulāri / ikdienas uzdevumi. Pēc tam, kad es to vēl mazliet izlasīju un apvaicājos, es pieņēmu lēmumu pieteikties, un es varu godīgi teikt, ka tas bija labākais, ko es jebkad esmu veicis. Jebkurā gadījumā .. Ja jums nepieciešama mana palīdzība, esmu tieši šeit!

 

Zirox

Sveiki visiem! Esmu Zirox, viens no Jūsu kopienas vadītājiem šeit TruckersMP! Man ir 23 gadi, un tāpat kā viens cits administratora biedrs, arī es nāku no Stafordšīras, Apvienotās Karalistes! Man patīk spēlēt spēles ar draugiem, kā arī garas pastaigas un riteņbraukšana! Es iestājos TruckersMP toreiz, kad tas bija zināms kā ETS2MP 2015. gada aprīlī, un es uzreiz biju pieķēries! Kopš es pievienojos, daudz kas ir mainījies, un kopiena mani joprojām pārsteidz ar to, cik daudz tā joprojām aug. Es pirmo reizi pievienojos komandai 2015. gada beigās kā foruma moderators, tagad pazīstams kā kopienas moderators! Dažus mēnešus vēlāk man tika lūgts pāriet uz spēles administratora lomu, un es izmantoju iespēju! Pēc tam es padarbojos arī atbalsta un mediju komandas aprindās. Tāpēc es labi saprotu lomas un atbildību mūsu komandā!
Īsu laiku es pametu administrācijas aprindas, ņemot vērā dažas reālās dzīves situācijas, un atgriezos atpakaļ 2019. gadā kā spēļu moderators, palīdzot saglabāt serverus drošībā! Tas bija 2019. gada augustā, kad es tiku paaugstināts par Spēļu moderēšanas trenera amatu, lomu, kas daudz sniedz atpakaļ spēlētājiem, kā arī nododot savas zināšanas nākamajai spēļu moderatoru grupai, kas ienāk komandā! Es ieņēmu šo amatu apmēram 6 mēnešus. Ap 2020. gada janvāri, mani paaugstināja līdz amatam, kas man šobrīd ir, kopienas vadītājs. Šī loma ir saistīta ar Jums, spēlētājiem un šīs saiknes stiprināšanu starp komandu un sabiedrību, tāpēc, ja redzat mani, sveiciniet!
Es šo amatu pārvaldīju vairākas nedēļas, un 2020. gada 14. februārī mani iecēla par TruckersMP pirmo projekta koordinatoru. Man bija patiess gods, ka man tika lūgts uzņemties vecāko lomu komandā, palīdzēt virzīties uz priekšu, sadarbojoties ar Smoky. Tomēr, ņemot vērā ļoti prasīgos pienākumus, man nācās uz pāris mēnešiem atkāpties. Tagad esmu atgriezies kopienas vadības lomā un ar nepacietību gaidu, kad varēšu sazināties ar Jums visiem un redzēt Jūs uz ceļa! Ja Jums kādreiz ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mani un es Jums palīdzēšu pēc iespējas labāk!

 

 

Game Moderation Managers (Spēles Moderācijas Vadītāji)

 

marco6158 - Senior GMM

Sveiki, mani sauc Marko (Marco) un es esmu itālis. Es pievienojos TruckersMP komandai pirms vairāk nekā četriem gadiem un kopš tā laika esmu piedzīvojis daudzas komandas pakāpes līdz šim brīdim. Es aizraujos ar šo lomu un katru dienu sastopos ar citu izaicinājumu, kas mani mudina darīt vairāk un darīt to labāk un ātrāk. Būt vecākajam spēļu vadītājam ir ļoti prasīgi, un tas nav viegls uzdevums, taču ar interesi, centību un zināšanām es pieliku visus spēkus, lai uzlabotu TruckersMP vidi manos pienākumos ietilpstošajos priekšmetos, neatkarīgi no tā, vai tie ir spēles noteikumi, spēles moderēšana, diskutēšana u.tml., kā arī spēles moderēšanas vadība.

 

JeffSFC

Sveiki, Džefs (Jeff) šeit. Esmu lepns spēles vadības komandas loceklis. Pašlaik dzīvoju Amerikas Savienotajās Valstīs. Es pievienojos TMP 2015. gadā kā foruma moderators, un kopš tā laika esmu bijis komandas biedrs. Kad es pirmo reizi pievienojos projektam, es sāku darboties kā foruma moderators. Neilgi pēc tam, es pārgāju uz GM komandu, kurā es darbojos dažus gadus. Pēc tam es pildīju komandas vadītāja lomu pirms kļuvu par Game Manager. Šobrīd es pavadu lielāko daļu laika, lai pārliecinātos, vai GM ievēro augstus standartus, kā arī pievēršos atsauksmju biļetēm. Spēļu menedžera loma ir ļoti aizņemta, bez darba trūkuma. Vienmēr ir kaut kas jādara, lai šī kopiena darbotos nevainojami. Ārpus TMP es pavadu laiku, sekojot savam bērnības futbola klubam Southampton FC, spēlējot vārtsarga lomu un spēlējot spēles savā datorā. Esmu arī nesen absolvējis universitāti un ieguvis grādu tīkla inženierijā.

 

weezy

Sveiki, es esmu weezy, viens no šeit esošajiem spēļu vadītājiem. Esmu dzimis Vācijā un turku izcelsmes dēļ šeit runāju divās no visvairāk runātajām valodām. Neliela aizkadra stāsts par to, kā es nonācu savā amatā un kā viss sākās; Es pirmo reizi pievienojos TruckersMP komandai kā kopienas moderators tālajā 2018. gada jūlijā, jo man bija iepriekšēja pieredze ar forumu un citu pasākumu vadīšanu. Pēc 3 mēnešu smaga darba, man tika piedāvāts izmēģinājuma variantā, spēles moderatora novērotāja loma. Turklāt, beidzot apmācību, es tiku ātri paaugstināts. 8 dienas, kopš es biju izmēģinājuma spēles moderators, projekta vadība man piedāvāja paaugstinājumu kopienas moderācijas pārvaldnieka lomai, kuru es ar prieku pieņēmu ar lielu motivāciju un nākotnes mērķiem. Tomēr neveiksmīgu apstākļu dēļ es nolēmu atteikties no savas lomas un pārgāju uz spēles moderatora lomu. Sakarā ar atteikšanos no savas lomas, es zaudēju visu motivāciju un gandrīz pametu komandu, bet daži cilvēki un ļoti tuvi draugi komandas sastāvā par laimi to pārtrauca un pārliecināja mani palikt komandā un mēģināt vēlreiz. Pēc motivācijas atgūšanas es darīju visu, lai es ievērojams spēļu moderācijas komandas ieguvums. Pēc tam Spēles vadība man piedāvāja paaugstināt komandas vadītāja lomu, kuru es atkal ar prieku pieņēmu ar lielu motivāciju, mērķiem un citām lietām. Es atkal strādāju ļoti cītīgi, darīju visu, ko es varēju, un pēc gandrīz 3 mēnešiem Projektu vadība, kā arī Spēļu vadība man piedāvāja piedalīties Spēļu vadībā, kas tagad ir mans pašreizējais tituls. Ja man būtu jāizvēlas sava mīļākā loma, tad tā būtu komandas vadītāja loma.

 

Aek177

 

TotalDiesel

Sveiki, es esmu Diesel, man ir 24 gadi, un es dzīvoju skaistajā Skotijas augstienē. Esmu TruckersMP spēlētājs kopš 2015. gada augusta un administrators kopš 2019. gada maija. Pašlaik es ieņemu spēļu moderācijas vadītāja amatu. Es vienmēr esmu bijis spēļu moderācijas komandas loceklis un esmu strādājis mērķtiecīgi, lai mani jau pašā sākumā pieņemtu par praktikantu un tiktu paaugstināts par spēļu moderātoru. Mana pašreizējā pozīcija ir ļoti aizņemta, taču ļoti atalgojoša, un man ir iespēja strādāt kopā ar dažiem apbrīnojamiem cilvēkiem, uzraugot spēles, kuras mēs mīlam. Datorspēlēs es iesaistījos 2012. gadā, taču, cik vien atceros, vienmēr esmu bijis ļoti ieinteresēts spēlēs. Man ir bijusi daudzu veiksmīgu kopienu vadīšana daudzās spēlēs, piemēram, Forza, Garija Mods un Counter-Strike. Savā profesionālajā karjerā es strādāju IT jomā un esmu to darījis kopš universitātes grāda iegūšanas datorzinātnēs 2018. gadā. Personīgajā laikā man patīk pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, braukt ar automašīnu un ceļot, klausīties un spēlēt mūziku, kā arī spēlēt vairāk spēles!

 

Support Managers (Atbalsta Moderācijas Vadītāji)

 

Ali - Senior SM

 

 

NeonLeon

Sveiki visi! Mani sauc NeonLeon, un es esmu TruckersMP atbalsta pārvaldības biedrs. Pilnīgi bezmērķīgi es pievienojos spēles kopienai 2015. gadā, kad sāku spēlēt Microsoft Flight Simulator X IVAO. 2016. gadā es pirmo reizi dzirdēju par TruckersMP, jo daži mani draugi lūdza mani kopā veikt dažus braucienus. Es reģistrēju kontu TruckersMP 2017. gada 14. janvārī, un nepagāja ilgs laiks, lai iegūtu jaunus draugus, kuriem bija tāda pati vīzija kā man tajā laikā - uzsākt VTC. Es pavadīju daudz laika šajā VTC, laiku, par kuru man joprojām ir daudz atmiņu, un laiku, kad es ieguvu daudz zināšanu un pieredzes no cilvēkiem, kuri ir pazīstami ETS kopienā. Esmu pievienojies daudziem kravu pārvadājumu uzņēmumiem, apmeklējis gandrīz visas vietas kartē un 2018. gada maijā, vienu dienu pēc manas dzimšanas dienas, es saņēmu lielisku dāvanu dzimšanas dienā no TruckersMP un iespēju pievienoties komandai kā atbalsta komandas dalībnieks. Es 4 mēnešus strādāju par atbalstītāju, pēc tam tiku paaugstināts par spēļu moderatoru un 2019. gada sākumā kļuvu par daļu no HR komandas. Pēc tam, kad vairāk nekā pusotru gadu esmu bijis TruckersMP HR komandas loceklis un vispārējais vecākā personāla biedrs, man tika piedāvāts atbalsta menedžera amats pēc Cilvēkresursu komandas likvidēšanas. Kā redzat, es jau esmu piedalījies daudzās pozīcijās un iepazinis daudz un dažādus cilvēkus. Bet katrai TruckersMP pozīcijai bija kaut kas kopīgs: komandas darbs, cieņa un lojalitāte. TruckersMP jau man sākumā iemācīja, ka būt komandai dažreiz nav tik vienkārši un tā nav vieta, kur atpūsties. Smaga darba un uzcītības rezultāts mani aizveda uz vietu, kur esmu tagad. Tagad esmu atbildīgs par atbalsta komandu. Es pārliecinos, ka Jums tiek sniegta pienācīga palīdzība, ja Jums nepieciešama palīdzība, turklāt es esmu atbildīgs arī par personāla atlasi, jaunu atbalsta praktikantu pieņemšanu un viņu virzīšanu uz izmēģinājumu un pilnīgu atbalsta statusu. Ja vēlaties sazināties ar mani, man vienmēr ir atvērtas manas privātās ziņas. Es nevaru apsolīt atrisināt visas Jūsu problēmas, bet es varu apsolīt, ka Jums nevajadzēs ar tām saskarties vienatnē!

 

 

Community Moderation Managers (Kopienas Moderācijas Vadītāji)

 

Moh_ - Senior CMM

Sveiki, es esmu Moh, viens no trim kopienas moderācijas vadītājiem šeit TruckersMP, no Apvienotās Karalistes "oop Norf". Es reģistrējos 2014. gada decembrī, visu cauru gadu spēlējot. Mana interese par modu atkārtoti uzliesmoja, kad 2017. gada maijā tika uzsākts Discord serveris. Tā kā es tur pavadīju arvien vairāk laika, es gribēju pievienoties komandai kā Discord Moderator, un tā sagadījās, ka tika atvērta personāla atlase šādiem amata pozīcija 2018. gada vasarā, kurā es pievienojos komandai 2018. gada 9. septembrī kā kopienas moderators (Discord). Pēc vairākiem mēnešiem man 2019. gada jūnijā tika piedāvāts kopienas moderācijas menedžera amats, ņemot vērā pūles, kuras es parādīju savā iepriekšējā lomā. Likumsakarīgi, ka Discord ir mana iecienītākā vieta, kur pavadīt laiku kopā ar TruckersMP kopienu, tāpēc Jūs bieži redzēsiet mani tur čatojam kā parasts lietotājs, nekautrējieties pateikt sveiki! Varat arī sazināties ar mani, izmantojot citas platformas, piemēram, forumu vai mājaslapu. Manā uzdevumā ir nodrošināt, lai visas sociālās platformas, kas tiek izmantotas TruckersMP, būtu atbilstoši standartiem, pēc iespējas labāk saglabātu lietas bez problēmām, kā arī pārvaldītu kopienas moderācijas komandu (kā arī dažas citi sīkumi!).

 

Nataliia

Sveiki visi! Esmu Nat, viena no kopienas moderēšanas menedžeriem. Man ir 23 gadi un esmu ļoti atkarīga no kaķiem. Viena obligāta lieta ir tā, ka Jums pašiem kā kaķim, lai pievienotos kaķu lepnumam. Man patīk zīmēt un lasīt. Parasti man patīk vairāk lasīt romānus, galvenokārt mīlas stāstus. Esmu pievienojusies komandai 2016. gada janvārī kā atbalsta biedrs un aizgāju 2016. gada jūnijā sakarā ar dažiem reālās dzīves jautājumiem, kas beidzās ar nelielu neaktivitāti komandā. Es atkal pievienojos 2017. gada maijā kā atbalsta biedrs. Man patīk spēlēt League of Legends, nesanāk tik labi, bet cenšamies. Kad vien Jums nepieciešams, Jūs varat sazināties ar mani, mani DM vienmēr ir atvērti. Nebaidieties mani pieminēt, vienkārši dariet to. Varbūt nekodīšu. Kā menedžere esmu jauka, mīļa un visu, ko Jūs varat iedomāties par konfektēm, saldumiem un pīrāgiem, taču es esmu arī ļoti stingra un man nepatīk redzēt, ka lietas tiek izdarītas nepareizi, aizkavētas vai kāds tiek vainots negodīgi. Leitnanta veida cilvēks. Ja jūtaties aizskarti, pabrīdiniet mani un es Jums varu iedot vienu vai divas manas ķepas. Esi ķepīga!

 

Nameless Ghoul

Sveiki, es esmu Nameless Ghoul. Es esmu TruckersMP kopienas moderācijas vadītājs. Es pievienojos TMP 2014. gada decembrī un pievienojos komandai 2016. gada oktobrī kā Medijs. Es šeit esmu bijis daudzās administrācijas aprindās, sākot no tā laika kā Medijs, lai atbalstītu, GM, GMTL, CMT un tagad CMM. Man patīk cītīgi strādāt pie uzdevumiem, ar kuriem mēs nodarbojamies kā CMM, un pārliecināties, ka es pēc iespējas vairāk atbalstu savu komandu tur, kur viņiem es esmu vajadzīgs. Man patīk strādāt ar CMT un uzlabot viņu pieredzi, strādājot ar komandas locekļu atsauksmēm un nākot klajā ar jaunām idejām. Man ļoti patīk pieņemt jaunus dalībniekus, lai pievienotos mūsu lieliskajai CMT komandai un sadarbotos ar mūsu kopienu. Jūs atradīsiet mani Discord un forumos, un Jūs varat sazināties ar mani forumos par visiem iespējamiem jautājumiem.

 

 

Media Managers (Mediju Vadītāji)

 

David Edson

Sveiki visiem! Mani sauc Deivids Edsons (David Edson), es esmu students, kurš pēdējo gadu mācās vidusskolā. Es dzīvoju Brazīlijā, Riodežaneiro, un esmu TruckersMP mediju vadītājs. Es sāku spēlēt ETS2MP 2016. gada janvārī, man tā bija pārsteidzoša pieredze, es satiku daudzus cilvēkus un ieguvu daudz draugu, kas man ir līdz šodienai! Man vienmēr ir patikušas simulācijas spēles, un es domāju, ka tās mūs ieliek pasaulē, kurā mēs parasti nevarētu būt. Es pievienojos komandai 2018. gada janvārī kā izmēģinājuma atbalstītājs, pēc tam es strādāju dažādās komandās TruckersMP iekšienē, palīdzot atbalsta komandai, spēļu moderācijas komandā, notikumu komandā, kopienas moderācijā, multivides komandā un tagad es strādāju pie Mediju vadības. Mana misija šajā projektā ir panākt, lai tas ietu pa pareizo ceļu, veidojot patīkamu pieredzi visiem sabiedrības locekļiem. Priecīgu pārvadāšanu!

Pixel.

Sveiki, es esmu Pixel, vismaz tā mani lielākā daļa draugu labprāt sauc. Pašlaik man ir 17 gadi un es dzīvoju Vācijā, tomēr esmu no Nīderlandes, un šeit arī es eju uz koledžu, lai studētu programmatūru un tīmekļa attīstību. Man patīk spēlēt videospēles, rediģēt attēlus un palīdzēt cilvēkiem. TruckersMP esmu pievienojies kā otrais mediju menedžeris 2020. gada februārī. Mediju menedžeris ir bijusi mana sapņu pozīcija TruckersMP kopienā, kopš es pievienojos administratora komandai 2019. gada septembrī kā pasākumu komandas biedrs. Apmēram pēc mēneša es pievienojos mediju komandai ar Deividu kā mediju vadītāju, un esmu priecīgs, ka tagad varu strādāt kopā ar viņu un strādāt pie jauniem mediju projektiem. TruckersMP kopienā esmu saticis tik daudz jaunu cilvēku un pat ieguvis draugus, dažus pat varu redzēt kā labākos draugus. Es priecājos redzēt, kurp dodas TruckersMP un tā kopiena, un es ceru redzēt Jūs uz ceļa!

 

 

Event Managers (Pasākuma Vadītāji)

 

Whitelodge - Vecākais EM

Sveiki visiem! Mani sauc Whitelodge, un man ir 20 gadu. Esmu TruckersMP pasākumu vadītājs. Es dzīvoju netālu no slavenās Lielbritānijas sacīkšu trases un esmu students un nepilna laika klientu asistents labi pazīstamā pārtikas veikalā. Daži cilvēki jau zina, ka man patīk braukt ar savu Mitsubishi, bet diemžēl nav izdevies to izbraukt ap sacīkšu trasi. Universitātē studēju datortīklus, un man ir otrais kurss, kura mērķis ir virzīties uz kiberdrošības jomu. Man ir liela aizraušanās ar visu, kas saistīts ar datoriem vai tīklu veidošanu! Es spēlēju Euro Truck Simulator 2 kopš 2012. gada, un man ir vismaz 3000 stundas spēlē (daļa neuzrādās kopš tajā laikā Steam vēl nebija tāda funkcija) pirms tam, lai gan es spēlēju spēles sākotnējo versiju. Kopš spēles izlaišanas tā ir krasi mainījusies!

Manās lomās ietilpst pasākumu plānošana, notikumu serveru pieprasījumu pārvaldīšana, atgriezeniskās saites biļetes, kopienas pasākumu tēmas forumos, maršrutu rediģēšana un darbs ar Matt un Raymond oficiālajos pasākumos nākotnē un ārpus tā! Man patīk vadīt pasākumus, tāpēc esmu ārkārtīgi pateicīgs par to, ka man piedāvāja ieņemamo amatu! Es pirmo reizi pievienojos kopienai tālajā 2014. gada jūlijā un personāla komandai pievienojos 2019. gada septembrī kā Pasākuma Komandas dalībnieks. Papildinājumu komandai pievienojos arī 2019. gada novembrī kā papildus pienākumu nasta. Es ar nepacietību gaidu iespēju šeit, TruckersMP, palīdzēt izveidot dažus neaizmirstamus notikumus kopienaii. Savā laikā šeit, TruckersMP, esmu saticis tik daudz lielisku cilvēku, un es ceru, ka tas turpināsies vēl ilgi!

 

Matt #CarLadMatt

Sveiki. Mani sauc Mets (Matt), es esmu TruckersMP pasākumu vadītājs. Pašlaik man ir 20 gadi un es dzīvoju Lielbritānijas dienvidos. Savā pagātnē kopienā esmu bijis šeit kopš ETS2MP dienām, un gadu gaitā esmu redzējis, ka daudzas situācijas mainās. Man patīk TruckersMP, es katru dienu pavadu vai nu apmeklējot pasākumus, vai forumos, kad nestrādāju privātajā dzīvē. Šajā laikā ETS2 man ir gandrīz 3000 stundas ar Steam. Es ļoti izbaudu laiku, ko pavadu braucot un tērzējot visiem, kas man iepriekš ir sūtījuši ziņu. Esmu ieguvis tik daudz labu draugu. Man ir lieliska notikumu saikne, lielākā daļa lielāko TruckersMP kopienas pasākumu, kuros es kaut kādā veidā esmu palīdzējis, neatkarīgi no tā, vai tā var būt konvoja vadība (satiksmes vadīšana krustojumos) vai uzraudzība. Es mēdzu būt konvoja vadības menedžeris katrā VTC kopš tā laika, kad esmu bijis no 2015. gada. Smagais darbs un centība ir novedusi mani tur, kur esmu šodien. Man piedāvāja Pasākumu vadītāja lomu, un es strādāju kopā ar Whitelodge. Manas iepriekšējās lomas sabiedrībā ir notikumu komanda no 18. marta, pēc tam kopienas moderators no 18. jūnija. Tad man tika dota iespēja pēc daudz smaga pienākuma un uzticības modifikācijai kļūt par pilnīgu spēļu moderatoru no 18. oktobra. Es katru dienu strādāju pie uzdevumiem, kas sastāv no visām situācijām, kas saistītas ar notikumiem šajā kopienā; sākot no notikumu serveru pieprasījumu, atgriezeniskās saites biļešu, kopienas pasākumu tēmu pārvaldīšanas forumos, kā arī izstrādājot un strādājot ar Whitelodge oficiālajiem notikumiem nākotnē un daudz ko citu. Man ir liela pieredze pasākumos, un es ar nepacietību gaidu arī to, ko nesīs TruckersMP nākotne. Mana dzīve ir attīstījusies ap TruckersMP. Es šobrīd strādāju dienas laikā, tas nozīmē, ka vakaros es varu pavadīt laiku, kas iekļauj veikt savus uzdevumus kā Pasākumu vadītājs. Daži no kopienas jau varētu zināt: man ir balts Porsche Carrera GTS (2014./15. Gada modelis). Man patīk ar to braukt.

 

Cyberskilzz

Sveiki. Mani sauc Cyberskilzz, tomēr daudzi cilvēki mani vienkārši sauc par Cyber. Esmu TruckersMP pasākumu vadītājs. Pašlaik man ir 17 gadi un es atrodos Anglijas ziemeļaustrumos. Esmu pilna laika students, kas nodarbojas ar A līmeņa studijām, studē matemātiku, fiziku un datorzinātnes, tāpēc liela daļa brīvā laika tiek pavadīta studijām. Pēc beigu eksāmenu nokārtošanas ceru turpināt iegūt augstāko atzinumu, tādējādi spējot sākt savu pilnā-laika karjeru. Man ir nedaudz vairāk par 1000 stundām Euro Truck Simulator 2, un daudz kas no tā palīdz gan TruckersMP oficiālajās, gan kopienas vadītajos konvojos. Es pirmo reizi pievienojos komandai 2020. gada 14. februārī kā pasākuma komandas dalībnieks, pēc daudz darba un centības 2020. gada 2. oktobrī man tika dota iespēja būt par pasākumu vadītāju. Manas lomas ir pasākumu plānošana, notikumu serveru pieprasījumu pārvaldīšana, atgriezeniskās saites biļetes, maršrutu rediģēšana un sadarbība ar citiem pasākumu vadītājiem oficiālajos pasākumos. Es esmu tik pateicīgs, ka man tika piedāvāta šī loma, jo man patīk vadīt un palīdzēt pasākumos, jo tas ir kaut kas, ko esmu darījis kopš sāku spēlēt TruckersMP. Pirmais TruckersMP pasākums, kurā palīdzēju, bija februāra oficiālais konvojs, kas notika ETS2. TruckersMP komandā man ir bijis tik jautri, un es ceru, ka es varu turpināt veidot jautrus pasākumus, lai kopiena varētu tos izbaudīt, kā arī satikt vairāk lielisku cilvēku.

 

 

 

 

Translation Managers (Tulkošanas Vadītāji)

 

InvisibleRaptor - Vecākais TM

Sveiki! Esmu pazīstams kā InvisibleRaptor, bet mans īstais vārds ir Andrejs (Andrei), un es esmu no Rumānijas galvaspilsētas Bukarestes. Es spēlēju basketbolu apmēram 7 gadus, un es nākotnē mērķtiecīgi meklēšu dunk sacensību pasākumus, gandrīz katru dienu trenēju savas lēciena spējas, un esmu vienīgais, kurš var dunkot tik labi no visas savas basketbola komandas. Tagad Jūs, iespējams, domājat par manu augumu, es nevaru uzskatīt sevi par garu, jo esmu vien augumā 6 pēdas / 1,83 cm. Es esmu arī viens no tulkošanas vadītājiem, taču ļaujiet man pastāstīt Jums nelielu vēsturi par mani šeit, TruckersMP. Es pievienojos komandai 2018. gada novembrī kā izmēģinājuma atbalsta biedrs, un pēc 2 nedēļām es tiku paaugstināts par pilnu atbalstu biedru. Kamēr es biju atbalsta komandas biedrs, tulkošanas komanda tika atsākta, un es domāju par pievienošanos tai jau no pirmās sekundes kā papildus pienākums. To arī izdarīju marta mēnesī! Es pievienojos tulkošanas komandai kā papildus pienākumi man, un es sāku darīt savu jauno darbu. Pēc pāris mēnešiem, 2019. gada augustā, es saņēmu iespēju kļūt par otro tulkošanas vadītāju. Tagad esmu atbildīgs par visu tulkotāju komandu un esmu priecīgs par savu pašreizējo darbu! Uz tikšanos uz ceļa, ja Jūs mani satiekat. Lai Jums lieliska diena!

 

Pillow

Sveiki, mani sauc Renē (René), citādi dēvēts par Pillow. Esmu TruckersMP tulkošanas menedžeris un esmu nācis no Nīderlandes. Pašlaik es mācos, lai kļūtu par komandas vadītāju loģistikā, un beigšu šīs mācības 2021. gadā. Es pievienojos komandai 2017. gada septembrī kā atbalsta komandas biedrs un neilgi pēc tam pievienojos arī foruma moderācijas komandai. Dažu iekšēju rekonstrukciju dēļ es izvēlējos būt tikai daļa no foruma moderācijas komandas. 2017. gada 31. decembrī mani paaugstināja par sūdzību moderatoru. Turpmākos 2 gadus esmu bijis vairākās rindās, kuru skaitā ir Game Moderator, Translator, Event Team, Community Moderator, un 2018. gada vasarā es tiku paaugstināts par Kopienas menedžeri. Esmu bijis CM 7 mēnešus, pēc tam es aizgāju un atgriezos pie Game Moderator. Tomēr 2020. gada janvārī es tiku paaugstināts par kopienas vadītāju un šī gada jūnijā pārgāju uz tulkošanas vadītāju! Esmu šīs kopienas dalībnieks kopš 2015. gada janvāra un kopš tā laika esmu mīlējis katru tās daļu. TruckersMP ir pārsteidzoša kopiena, un es priecājos šeit darboties kā tulkošanas vadītāju. Uz tikšanos!

 

 

Ja vēlaties ar mums kontaktēties, lūdzu iesniedziet biļeti mūsu mājaslapā. Papildus informācija šeit.

Lai pievienotos vadības komandai, Jums ir tas jāpanāk, strādājot no apakšas TruckersMP komandā. Jūs varat pieteikties izvirzītajiem amatiem mūsu mājaslapā. Uzziniet vairāk šeit.

 

Happy trucking!

Your TruckersMP Team tmp1.png

 

Links uz oriģinālo rakstu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.