Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Spadek/zacinanie się FPS


kapi029

Question

Witam! 

Mój problem polega na tym, że w TruckersMP (ETS2) przy wjeździe do zatłoczonego miasta lub gdy na autostradzie pojawi się więcej graczy na TABie spadają mi FPS z 60 do 30/40/50 i nie wracają później do 60, nawet jeśli nie ma nikogo wokół mnie, dzieje się tak na wszystkich ustawieniach niskie/średnie/wysokie, żeby wrócić z powrotem do 60 klatek musze restartować grę. Czy ktoś może pomóc w wyjaśnieniu tego problemu? Z góry dziękuję za wszelką pomoc :) :D 

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hej! ?

Czy po zamknięciu taba klatki wracają? Tab zawsze sprawiał problemy z wydajnością i sam zauważyłem podobne spadki. I obawiam się, że rozwiązania na to nie ma.

Edited by karnet
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Ja również nie jestem zachwycony, ponieważ w przestrzeni roku gra na moim komputerze zaczęła chodzić gorzej.

Nie posiadam komputer z nie wiadomo jakich komponentów, jednak wcześniej komputer radził sobie i utrzymywał grę na wysoki poziomie.

Być może nie chodzi tutaj o komputer, ale o optymalizację, która w ostatnim czasie 'siadła'. Dlatego też ja wchodzę do gry 'od święta'.

Myślę, że nie ma na to rozwiązania. Jedyne co można by spróbować to: (Dla Windows 10)

  • Wejdź w Ustawienia
  • Następnie wybierz zakładka System
  • Ustawienia grafiki (Na dole włączonej zakładki System)
  • Kliknij przeglądaj
  • Wybierz grę, a mianowicie jej plik .exe
  • Następnie kliknij w Opcje jeśli wybrałeś już grę i wybierz Wysoka Wydajność.
Spoiler

image.thumb.png.a7b0669d30f5740c77c14fc76e0d5348.png

Być może to pomoże, jednak nie gwarantuje niczego.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

  • Thanks 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

Cieszymy się że twój problem został rozwiązany.
W razie jakichkolwiek pytań, nie bój się założyć nowego wątku, lub skontaktować się z nami poprzez system Supportu lub Discorda! 

Z poważaniem,
[C-S] PolskiBelgia6
TruckersMP Trial Support

//przenoszę do rozwiązanych

   

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.