Jump to content

Nagły spadek FPS


ravdor.

Recommended Posts

Witam. Od kilku miesięcy borykam się z takim problemem, że mam lagi w obu grach. Tutaj macie moje ustawienia graficzne w ATS https://imgur.com/a/8tZQWuY (w ETS 2 są takie same) i nawet na takich ustawieniach graficznych FPS'y mi potrafią spaść do 40. Chciałem jeszcze powiedzieć, że niedawno, bo jakoś na początku tego roku na ULTRA ze skalowaniem jakoś 125% miałem 60 FPS. Jeśli byłby mi ktoś w stanie pomóc, to niezmiernie dziękuję! Pozdrawiam! 

 

Tutaj macie moją specyfikacje:

  •  Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 950M 2GB
  •  Procesor: Intel(R) Core(TM) i7-4720HQ
  •  Pamięć: 8 GB

📸 @patryk14cm

 

Find me here:
» https://linktr.ee/patryk14cm

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Sam mam całkiem mocny sprzęt i również odczuwam problem spadku FPSów, zwłaszcza na obszarach z nowych DLC. Żeby mieć więcej FPS musisz zmniejszyć ustawienia graficzne, niekoniecznie te w ustawieniach gry lecz też te które znajdziesz po otworzeniu taba. W zakładce "graphics" na tabie znajdziesz różne ustawienia, ustawiając je odpowiednio możesz zmniejszyć spadek FPSów, zwłaszcza na terenach gdzie jest więcej graczy. Dobrym sposobem na wyższe FPSy jest też oczywiście unikanie zatłoczonych miejsc, bo to głównie wczytywanie innych ciężarówek zżera FPSy na multi. Studio SCS zapowiedziało też optymalizację gry w przyszłym roku, co oznacza że za jakiś czas gra będzie chodzić lepiej na słabszych komputerach. Wspomniałem również o nowych DLC, one są wykonane w znacznie lepszej jakości niż tereny z podstawowej wersji gry, przez co tam można spodziewać się niższych FPSów. 

A co do zwiększania ilości FPS w grze to rzuć okiem na ten wątek, może się okazać całkiem pomocny. ;) 

A tutaj znajdziesz więcej informacji o wspomnianych ustawieniach graficznych na TABie:


Z poważaniem,
[C-S] PolskiBelgia6
Trial Support TruckersMP

  • Like 2

   

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Twój wątek był nieaktywny przez ponad 3 dni od ostatniej odpowiedzi. 
Przez brak aktywności muszę go przenieść do nieaktywnych wątków.

Jeśli chcesz żebym przywrócił wątek to napisz do mnie prywatną wiadomość, masz na to 7 dni.

Z poważaniem -
[C-S] PolskiBelgia6
Trial support TruckersMP

//zamykam i przenoszę do nieaktywnych.

   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.