Jump to content

Nie działa winter mod na multi


PoMyLeNieC

Recommended Posts

Witam wszystkich, ostatnio pobrałem winter moda z linków podanych na truckersmp. Wgrałem do folderu jak jest pokazane, na singlu wszystko pieknie działa, a  wchodząc na multi pokazuje mi, że modyfikacji nie ma na moim dysku, wszystko jest zrobione dobrze, mody sa wgrane do folderu mod w ETS2MP. Nie wiem co jest przyczyną, pobierałem już kilka razy tego moda, launcher również pobierałem od nowa i nic. https://imgur.com/a/1TfH6IM https://imgur.com/a/MBW5ob0

mod1.PNG

Link to comment
Share on other sites

Upewnij się, czy plików Winter Moda nie masz również umieszczonych w: Ten Komputer/Dokumenty/Euro Truck Simulator 2/mod. Jeśli je masz, to je usuń.

Pliki Winter Moda powinny być umieszczone tylko w: Ten Komputer/Dokumenty/ETS2MP/mod (jeśli chcesz ich używać na multiplayer)

Pliki umieszczone w ścieżce pokazanej linijkę wyżej nie mają prawa działać na singleplayer, ani pokazywać się w mendźerze modyfikacji, więc dlatego uważam, że pliki masz umieszczone również w .../Euro Truck Simulator 2/mod

 

Jeśli już usuniesz pliki z tamtego folderu i nadal będzie ci się pokazywał ten komunikat, to kliknij "wczytaj" a następnie "kontynuuj" i wszystko powinno działać poprawnie.

Link to comment
Share on other sites

Witaj @PoMyLeNieC

 

Wszystkie modyfikacje, których używasz są dezaktywowane w widocznym menadżerze modów po uruchomieniu TruckersMP. Nie zobaczysz tam żadnej aktywnej modyfikacji.

TruckersMP ma własny menadżer modyfikacji (którego my gracze nie widzimy).

 

Zdjęcie, które wstawiłeś potwierdza prawidłowy rozmiar oraz nazwy plików, dodatkowo ścieżka jest w porządku. Tak więc po wejściu na TMP po prostu nie przejmuj się tym komunikatem: Wykryto brakująca modyfikację (MOD). Wciśnij wczytaj i kontynuuj jak wspomniał Unnamed88008 i powinno działać.

 

3 hours ago, Unnamed88008 said:

Upewnij się, czy plików Winter Moda nie masz również umieszczonych w: Ten Komputer/Dokumenty/Euro Truck Simulator 2/mod. Jeśli je masz, to je usuń.

Pliki Winter Moda powinny być umieszczone tylko w: Ten Komputer/Dokumenty/ETS2MP/mod (jeśli chcesz ich używać na multiplayer)

Nie ma potrzeby, obowiązku usuwania plików z folderu mod umieszczonego w folderze Euro Truck Simulator 2. Pliki winter moda można bez problemu posiadać w obu folderach. Jedyną niedogodnością jest wciśnięcie wczytaj i kontynuuj przy przejściu z trybu dla jednego gracza do trybu wieloosobowego.

 

Pozdrawiam

MarkON

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Twój wątek był nieaktywny przez ponad 3 dni od ostatniej odpowiedzi. 
Przez brak aktywności muszę go przenieść do nieaktywnych wątków.

Jeśli chcesz żebym przywrócił wątek to napisz do mnie prywatną wiadomość, masz na to 7 dni.

Z poważaniem -
[C-S] PolskiBelgia6
Trial support TruckersMP

//zamykam i przenoszę do nieaktywnych.

   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.