Jump to content

Wytłumaczył by mi ktoś edycje save?


Asper19

Recommended Posts

Witam ostatnio zobaczyłem pare filmików na youTube o wgrywaniu modów do MP za pomocą edycji save. Niestety jest do dla mnie za trudne i w dodatku filmiki były nie popolsku co jeszcze bardzie pogarszało moją sytuacje. Więc postanowiłem się spytać czy ktoś by mi pomógł wgrać modyfikację SiSL's Mega Pack jeśli jest to wykonywalne.

Z góry dziękuję

Link do moda
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=645553604

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Bardzo wiele modyfikacji nie jest wspieranych przez TruckersMP. W odnośniku, który podałeś powyżej nie znalazłem niestety informacji na temat kompatybilności z TruckersMP.

Warto wspomnieć również, że ta modyfikacja działa na zasadzie subskrypcji, więc edycja save nie jest tutaj potrzebna. W tym przypadku należy zasubskrybować modyfikację, a w grze w Menadżerze modyfikacji zwyczajnie ją dodać.

Niestety, aktualnie jest tylko kilka modyfikacji, które wspiera TruckersMP i nie jest nią ta, do której link zamieściłeś.

Wspierane aktualnie przez modyfikacje TruckersMP jest np. SweetFX, którego wątek znajdziesz poniżej.

 

Również jednym z aktualnie wspieranych modyfikacji jest Winter Mod. Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: https://truckersmp.com/blog/237

Oczywiście, znajdziesz modyfikacje silnika, które również dostępne będą na TruckersMP, nie wymagają one nawet edycji save do ich użytkowania.

Jeśli chodzi o edycję możesz zmieniać w plikach gry moc silnika, wnętrze swojej ciężarówki, czy korzystać z kierownicy, z ciężarówki Scania w Volvo lub innej ciężarówce.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

  • Upvote 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Subskrypcja akurat tej modyfikacji nie jest płatna. Jeśli chodzi o DLC to gry to są one płatne.

Odwołując się do podesłanego przez Ciebie adresu, modyfikacja nie będzie działać w trybie multiplayer z uwagi na to, że TruckersMP nie wspiera tej modyfikacji. Możesz zasubskrybować ta modyfikację i cieszyć się nią w trybie dla jednego gracza. Jeśli chcesz mieć podobne akcesoria to musisz zakupić DLC dostępne w sklepie Steam pt. Cabin Accessories. Nie mniej jednak akurat tym modem możesz cieszyć się jedynie w trybie gry jednoosobowym.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Twój wątek był nieaktywny przez 3 dni od ostatniej odpowiedzi. 
Przez brak aktywności muszę go przenieść do nieaktywnych wątków.

Jeśli chcesz żebym przywrócił wątek to napisz do mnie prywatną wiadomość, masz na to 7 dni.

Z poważaniem -
[C-S] PolskiBelgia6
Trial support TruckersMP

//zamykam i przenoszę do nieaktywnych.

   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.