Jump to content
  • 0

Would Of Trucks Noel Etkinliğindeki puan nasıl artar?

ibrahimu9991

Question

Arkadaşlar ben World of Trucks'ın Noel etkinliğine katıldım. 15 tane hediye dorsesi taşıdım ve 1 tır deseni, 1 bardak ve 1 aksesüar verdi. Bunları sattım ve World of Trucks ın sitesinden aşağıdaki fotoğraftaki gibi ben şuan 86/350 puanım ama oyunu oynamasam bile artıyor. Bu oyunu oynayarak daha hızlı arttırma gibi birşey varmı? Bunu en hızlı nasıl arttırabilirim? (item satım oyun alacağım) Lüften yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim hepinize.

bandicam 2020-12-23 00-05-22-838.jpg

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @ibrahimu9991,
Etkinlikte kişisel hedef 15 adet hediye dorsesi taşımaktır. Fotoğrafta attığınız ilerleme ise oyunda her 1000 teslimata kalp veya hediye paketi vermektedir. Bu kalp veya hediye paketleri 350 tane olunca yeni bir topluluk hedefine ulaşılır ve yeni bir ödül kazanırsınız. Eğer görevleriniz bittiyse topluluk hedefine ulaşmak için diğer insanlara yardım edebilirsiniz.

• 0

Merhaba İbrahim,

O genel ekran statüsü'dür yani burada bir şey yapmanıza gerek yok demek oluyor. Mesela o tablo toplam World Of Trucks üyelerinin aldığı puan tablosu skalasıdır. Siz görevi tamamladınız başka bir şey yapmanıza gerek yoktur, bir dahaki event te size iyi şanslar :) 

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba, @ibrahimu9911

Öncelikle foruma hoşgeldiniz :)

ETS 2 ve ATS’de World of Trucks online işler üzerinden yeni yıl hediyelerini taşıyoruz. Hem kişisel görevimizi yerine getiriyor hem de topluluk hedefini tamamlamaya yardımcı oluyoruz. 2020 yılı tüm dünya için zorlu bir yıl oldu. SCS ekibi buna ithafen haritadaki şehirlerin simgelerini kalp ile değiştirmiş. Bu şehirlerden teslimatlar yaptıkça ve o şehrin toplam teslimatı doldukça kalpler kazanılıyor. Topluluk hedefinde amacımız 350 kalbe/hediyeye ulaşmak.

ETS2ATS Yılbaşı Etkinliği Kuralları :

World of Trucks bağlantılı profilinizde(ETS2 ve ATS) Harici Sözleşmeler ekranını kullanarak hediye yüklü dorseleri alıyorsunuz. Her şehir 5 Kalp ve 5 Hediyeye ulaşana kadar topluluk hedefine yardımcı oluyorsunuz.

Her bir şehrin 1 Kalp kazanması için topluluğun Hediyeler yüklü dorseyi kullanarak oradan 1000 teslimat yapması gerekiyor.

Her bir şehrin 1 Hediye kazanması için topluluğun Hediyeler yüklü dorseyi kullanarak hedef yerine 1000 kez teslimat yaparak ulaştırması gerekiyor. 

350 Kalp/Hediyeden oluşan her aşamada özel topluluk ödüllerinin kilidi açılacak.

Kişisel hedefinizi tamamlamak için en az 15 teslimat yapmanız gerekiyor(ETS 2 ya da ATS’de).

ETS 2 ya da ATS’de:

Kişisel hedef için: herhangi bir şehirden 15 teslimat yapın.

Bir şehrin Kalp kazanması için: o şehirden 1000 teslimat alın.

Bir şehrin Hediye kazanması için: o şehre 1000 teslimat götürün.

Özel topluluk ödüllerinin kilidini açmak için: her iki oyundan toplanan 350 Kalp/Hediyenin her kademesinde yardımcı olun.

2M65sMi.png
 Kısaca o bahsettiğiniz puan topluluk puanıdır. Yukarıda görmüş olduğunuz listeyi, güncel olarak siteden bu siteden (https://worldoftrucks.com/en/) teslimatları tamamlanan ya da tamamlanmayan şehirleri görebilir, Teslimatı tamamlanmayan şehirlerden teslimat alarak topluluğa yardımcı olmuş olursunuz.

Saygılarımla.

spacer.png

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

• Like 1

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

• Like 1

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.