Jump to content
  • 0

ProMods 2.51 - nenačteno do TruckersMP


RostaDcCZ

Question

Zdravím, 

 

dneska jsem si postahoval soubory ProMods doufaje, že po nalogování na PRoMods server v TruckersMP to bude fungovat, ale hra mi je ukazuje jako modifikace, které nelze načíst. Stažené soubory z ProMods prošly kontrolou a jsou OK. Soubory promods-v251.scs jsem udělal nově, ale nic nepomáho. V offline verzi vše funguje. Online je však mrtvá. 

 

Díky za každou radu, která povede k funkčnosti.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, pokud jsem to dobře pochopil, stačí, když budeš pokračovat v načítání. Není třeba nic aktivovat ve správci modifikací (mod manageru). Při prvním připojení do multiplayeru by ti to mělo vyhodit, že nelze načíst modifikace, to přeskoč a pokračuj v načítání :) 

 

https://truckersmp.com/knowledge-base/article/618

 

Kdyby ti to i tak nešlo, napiš mi zprávu a pořešíme to ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

TruckersMP normálne nepovolí mody, ktoré máš v mod manageri. Ak ti promods funguje v singleplayeri a je aktivovany v tvojom profile, tak po načítaní v multiplayeri bude mod manager ukazovat niečo takéto:

2197693CC7E3DB18FAE494A9509028539DB5ADE1 

 

Nie je treba nič menit, stačí zatvorit mod manager a kliknúť na "pokračovat (continue game)" vo vybranom profile. 

D379544022FAA7BB7F6913E811A5900CF0CF91AE

 

Zobrazí sa varovanie, že posledný save požaduje mody, ktoré nie sú aktívne, ale to nevadí, pretože TruckersMP používa vlastný interný mod manager. 

Stačí, že všetky požadované súbory promods sú v správnom adresári, čo predpokladám že sú, keďže so singleplayerom problém nemáš.

Vyber posledný autosave alobo manuálny save a klikni  "načítať (load).

56E806FA0EC8C1B91C2D17AEEE3005B60D671533

 

Potom sa zobrazí zoznam chýbajúcich modov na ktorých vybraný save zavisí. Klikni na "pokračovat (continue)".

6BB90E108168BF0DB5452B5345BE8DAB91ED9A36

 

Potom sa začne načítavat save, bude to trvat aj niekolko minút kým sa hra načíta, može sa dokonca zdať, že hra zamrzla, ale treba byť trpezlivý.

Po uložení hry v multiplayeri sa už bude profil načítavať normálne, bez nejakých chybových hlásení, aj doba načítania sa skráti na obvyklú, ale ak načítaš profil v singleplayeri, znova sa to bude opakovat.

Z rovnakého dôvodu nie je ani dobré používat rovnaký profil pre vanilla (bez modov) aj promods server, odporúčam mať jeden profil určený na promods server a jeden na normalne servery.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj @RostaDcCZ??,

 

Ujisti se prosím, že si opravdu postupoval dle tohoto návodu. Mezi nejčastější příčiny patří neextrahováni souborů pomocí programu 7-Zip, podrobný návod jak na to nalezneš zde (6. krok).

Dej nám prosím vědět, zdali tvůj problém přetrvává ?

 

S pozdravem,

RedPiggy,

TruckersMP Translator

RedPiggy

Languages: us.gif | cz.gif

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Guides | Suggestions

Pravidla | Nábor | Podpora | Zpětná vazba | TruckersMP tým | Návody | Nápady

—————————————————————————————————————————

Feel free to contact me at one of these platforms if you need to get something translated

| TruckersMP | World Of Trucks | Discord | Steam |

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.