Jump to content

[SCS Blog] Yenilenmiş Almanya güncellemesi


AmiriM#4530

Recommended Posts

Bugün sizlerle yenilenmiş Almanya projesi hakkında daha fazla haber paylaşmak istiyoruz. Yakın zamandaki 'İyi Haber ve Karışık Haberler' blog yazımızda da belirtildiği gibi, Euro Truck Simulator 2'de Almanya'nın yenilenme çalışmasının arkasındaki ekip iyi bir ilerleme kaydetti. bugün sizlerle bir sonraki 1.40 güncellemesiyle yayınlanması planlanan çalışmalardan bazı ekran görüntülerini paylaşmak istiyoruz.

 

17_2.jpg

 

Oyunumuza yeni başlayanlar için Almanya'yı yeniden ziyaret projesi, temel oyunun en eski harita bölümlerinden birini daha gerçekçi ve güncel bir görünüme güncellemek için çok çalışan küçük özel bir harita ekibinden oluşuyor.

 

05_1.jpg

03.jpg

12_1.jpg

11.jpg

07.jpg

06_2.jpg

 

Oyun motorumuza eklenen yeni ışık sistemi ile bu ekran görüntülerinin çekildiğini de paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Ancak sanal dünyaya yeni ve güncellenmiş ışıklandırma getirmek kolay bir iş değildir. Oyun içi varlıklarımızın ve nesnelerimizin çoğunun, aktif olarak geliştirilen yeni görsel stille çalışmak için optimize edilmesi ve güncellenmesi gerekiyordu. Ekiplerimizin bu güncelleme için harcadığı sıkı çalışma ve çaba gerçekten parlamaya başlıyor ve gelecekte sizinle daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

 

13_1.jpg09.jpg

19.jpg

16_2.jpg

23_1.jpg

 

Peki bu güncellemeden ne gibi değişiklikler bekleyebilirsiniz? Bu blog gönderisinde tüm ayrıntıları paylaşmayacağız, ancak, Stuttgart şehrinin havalimanı için yeni bir alan içereceğini (önceki blog yazısı resminde görmüş olabileceğiniz) ve Dortmund şehrinin Otobanın doğru tarafına taşındığını paylaşabiliriz; ama hepsi bu değil!

 

18_1.jpg

20_2.jpg

21_2.jpg

15_1.jpg

24.jpg

22.jpg

25.jpg

 

Bu güncellemeyle gelecek en büyük değişiklik, oyun içi dünyamızın bu bölümündeki tüm otoyolların ve yolların, önceki güncellemelerde yenilenmeyen kısımların tamamen yeniden derlenmesi ve yenilenmesi çalışmasıdır. Ek olarak, Dortmund, Köln, Dusseldorf ve Duisburg şehirlerinin çevresindeki bölge, sadece komple bir yol ağının yeniden tasarımından değil, aynı zamanda birkaç yeni kavşak ve yoldan da faydalandı! Bundesautobahn 7'nin güney kısmı da bu güncellemede mevcut olacak.

 

01.jpg

 

Bu yaklaşan Almanya güncellemesinin bir sonraki büyük güncellememize kadar sizi mutlu edeceğini umuyoruz. Lütfen bu ekran görüntülerinin hala yoğun bir gelişme altında ve değişime açık olan yeni görsel ışık implantasyonunda alındığını unutmayın. Gelecekte daha fazla gelişme haberini sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

 

Ana konu linki için tıklayın!

  • Thanks 6


533431281_Signature1.png.72a7c54fc3a8e80f4a252bcb97a397d3.png

Link to comment
Share on other sites

  • EmirhanU. changed the title to [SCS Blog] Yenilenmiş Almanya güncellemesi
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.