Jump to content

[SCS Blog] Wyoming ile Tanışın


BloodHaven

Recommended Posts

Pek çok tahmin ve tartışmadan sonra, çoğunuz son fragmanımızda hangi eyaletin geleceğinin sonucuna vardınız. Bugün sizlerle sırada gelecek olan ABD Eyaletini paylaşmaktan heyecan duyuyoruz ...

 

American Truck Simulator için Wyoming Tanıtımı

 

Wyoming_boxart_biiiig_no_car.jpg

 

Wyoming, ABD'deki en az nüfuslu eyaletlerden biri olabilir, ancak bu, ziyaret edilecek ve görülecek muhteşem yerlerden yoksun olduğu anlamına gelmez. Ülkenin en nefes kesici milli parklarından bazılarına ev sahipliği yapan Wyoming, kırmızı duvarlı geçitleri, kaplıcaları, tarihi kır kasabaları ve tarihi cazibe merkezleriyle ünlüdür.

21.jpg

Öyleyse neden Bizon? Wyoming, Amerikan bizonunu 1985 yılında resmi eyalet memelisi olarak belirledi ve bu güne kadar çayırlarda otlayan büyük sürüleri ve ABD'de yabani bizonların korunması için belirlenmiş korunan arazileri hala bulabilirsiniz.

07.jpg

04a2.jpg

17.jpg

18_2.jpg

14.jpg

15.jpg

 

Wyoming'in bu çok erken geliştirme ekran görüntülerini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz! Artı, gördüğünüz gibi hepsi yeni ışık sistemine alındı. Lütfen gösterilen her şeyin yoğun bir şekilde geliştirildiğini ve nihai ürünü temsil edemeyebileceğini unutmayın.

22.jpg

26_1.jpg

16b2.jpg

25.jpg

23.jpg

20.jpg

28.jpg

24_1.jpg

29.jpg

 

Gelecekte Wyoming hakkında daha fazla geliştirme haberini ; ve beraberinde gelecek güzel manzaralar ve yeni yol ağlarını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Lütfen bu DLC'nin daha yeni şekillenmeye başladığını unutmayın.

 

 27.jpg

 

O zamana kadar, erken geliştirme ekran görüntülerini içeren resmi Wyoming Steam mağaza sayfasını kontrol ettiğinizden ve bizi desteklemek istiyorsanız, Wyoming'i Steam İstek Listenize eklediğinizden emin olun!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.