Jump to content

Freightliner Cascadia® Geldi!


AmiriM#4530

Recommended Posts

Cascadia®, Freightliner'ın şimdiye kadar sunduğu en gelişmiş karayolu kamyonudur; ve bugün American Truck Simulator'a gelişini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Yerel oyun içi bayinizden satın alabileceğiniz Freightliner, çok sayıda özelleştirme seçeneğiyle birlikte gelir.
Oyunumuzdaki sanal uygulaması ayrıca 12 şasi varyantı, 14 motor seçeneği, 13 şanzıman, 4 farklı kabin tipi, 4 iç döşeme seçeneği ve diğer birçok özelleştirme seçeneği dahil olmak üzere çok çeşitli konfigürasyonlar içerir. Aklınızda hangi yolculuk olursa olsun, işe hazır bir Cascadia® olacaktır! 
Bonus olarak, Freightliner'ın tanıtım videolarında görüldüğü gibi benzersiz bir boyama işi de ekliyoruz. Bu, 53 'lik (53inç) kasa römorkları için mevcuttur.

 

01.jpg

 

Bu ikonik kamyonu American Truck Simulator'un sanal yollarına getirmek, Cascadia®'yı çok detaylı bir şekilde yeniden oluşturmamıza yardım eden Freightliner Trucks ekibinin yardımı olmadan mümkün olamazdı. Elbette, SCS Software'de bu projede yer alan herkese, ilk temastan 3B modellerin yaratılmasına, iç mekanlara, dokuya, hata testlerine ve daha fazlasına kadar, siz olmadan bu mümkün olmazdı. !
 

12.jpg

04.jpg

11.jpg

06.jpg

03.jpg


Ayrıca ithal bir Freightliner Cascadia® kiralama ve bir gün boyunca gerekli sesleri kaydetme fırsatı elde ettik. Kayıt oturumumuzun bir videosunu buradan izleyebilirsiniz! 
Dahil olan tüm şirketlerin cömertliği ve işbirliği, bu projenin bugün olduğu yere ilerlemesine izin verdi


previous_blog+%25284%2529.jpg

07.jpg

09.jpg

08.jpg

 

Freightliner Cascadia®, American Truck Simulator'un her sahibi için ücretsiz bir DLC eklentisi olarak gelecek. Kitaplığınıza bu yeni ilaveyi almak için Steam İstemcinizdeki en son güncellemeyi bulun. (bazı kullanıcılar için yeniden başlatma gerektirebilir)
 

02.jpg

05.jpg

10.jpg

previous_blog+%25282%2529.jpg


Sanal yollardaki ilk yolculuğunuzu Freightliner Trucks (Twitter, Instagram) ve bizi (Twitter, Instagram) #MyCascadia hashtag'ini kullanarak paylaştığınızdan emin olun. Kendiniz için bir gezintiye çıkmanızı bekleyemeyiz.


previous_blog+%25285%2529.jpg

 


Ana konu linki için tıklayın!


533431281_Signature1.png.72a7c54fc3a8e80f4a252bcb97a397d3.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.