Jump to content

چند مشکل در بازی

PAX__SH

Recommended Posts

سلام

من چنتا مشکل دارم تو بازی

اولین مشکل اینه که صدای بازی من خرابه توی بخش مولتی پلیر مثلا صدای بوق نیست یا صدای دنده عقب یا صدای برخورد ماشین به دیوار ای خیلی اعصاب خورد کنه تو بخش آفلاین درسته ولی توی بخش مولتی پلیر خراب. این مشکل واسه دو تا از دوستان

من هم هست خواهش میکنم کمک کنید

و دومین مشکل ایه که به سرور های بازی وصل نمیشه توی بازی پشت سر هم ریکاکت میشه فقد با وی پی ان میشه به سرور وصل شد که ائن هم پینگ رو میبره بالا.

در اصل صدای بازی که مشکل داره خیلی عذاب آوره لطفا یک مود یا ی برنامه ای معرفی کنید که بتونم تو بخش مولی پلیر اوزش استفاده کنم صدای بازی درست شه.

ممنون از کمکتون

• 5 months later...

ممکنه که مودی روی اکانت توی بازی فعال کرده باشی که باعث مشکل توی مولتی پلیر شده باشه که در اون صورت مود رو غیر فعال کن و اگر مودی روی بازی فعال نیست یک بار تنظیمات صدای بازی رو ریست کن و اینکه تا جایی که من میدونم فعلا فقط با وی پی ان میشه وصل شد

• 2 months later...

برای مشکل صدا ایده ای ندارم
شاید اگر یک بار بازی رو پاک کنید درست شه
در مورد کانکت شدن به سرور ها هم فعلا فقط با وی پی ان میشه وصل شد و این مشکل هم از سمت ایران هستش
برای کسانی که با اپراتور همراه اول کانکت میشن در بعضی مواقع وی پی ان نمی خواد

banner