Jump to content

Promods Canada - Drugie życię dla ATS'a?


Bastet.

Recommended Posts

F4NwHWl.png

 

Witam, jak widać w tytule tego posta, chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o najnowszej modyfikacji ze stajni ProMods, jakim jest Kanada do American Truck Simulator.

 

Czy jest to ratunek dla ATS'a, aby zwiększyć aktywność na danych serwerach, czy może tylko dodatek dla oddanych fanów i spotka się on ze szybkim "zgonem" po wypuszczeniu wsparcia dla TruckersMP?

 

Ja osobiście uważam że jest to ratunek dla ATS'a, który jak dobrze wiemy ma dość małą społeczność ze strony europejskiej czy azjatyckiej i głównie opiera się na społeczności amerykańskiej. Dzięki dodaniu Kanady, która nie jest ulepszeniem całej mapy (tak jak oryginalny ProMods dla ETS2'a), lecz całkowicie nową mapą tego państwa, myślę że w końcu społeczność europejska i azjatycka postanowi zajrzeć do Kanady, bardzo prawdopodobnie znajdując nową "drogę śmierci", jak C-D czy Kirkenes Quarry, i może nareszcie ożywiając ATS'a.

 

A ty co o tym myślisz? Jestem bardzo ciekawy waszych opinii na ten temat!

 

Z poważaniem,

.Christopher

TruckersMP Community Moderator Leader

  • Like 1

banner

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam, że nic się nie zmieni. Sam serwer ProMods w ETSie zbytnio nie jest aż tak popularny jak Simulation 1 czy też czasami Simulation 2, więc czy to jakiś przełom dla ATSa, że ProMods wyjdzie również do tej gry - nie sądzę. Po drugie jednak więcej graczy jest, którzy jednak w irl mają te nasze europejskie ciężarówki, gdy wyjdą za okno - a to widać i słychać na serwerach TruckersMP, ciągle w przedrostkach w nicku lub w player-tagu skróty państwowe, które znajdują się EU lub ewentualnie w Azji (może Asian Truck Simulator byłby lepszym pomysłem ?). Ja sam mało jeźdzę w ATSie, widać to m.in po godzinach spędzone w tej grze, gdzie nawet nie przekroczyło 100 godzin porównując do ETSa, gdzie mam ponad 3,000 godzin, a bo dlatego, że jako osoba będąca i mieszkająca w EU, która na codzień widzi ciężarówki nie-klasyczne to chciałby jeździć tym czymś co widzisz na codzień, a nie to to co widzisz w grze lub w grafice w Google Grafika. To tak samo porównując jakbyś prowadził autobus miejski/ciężarówka/samochód po prawej stronie (w Anglii) może jednak jest to fajne do przyzwyczajenia, ale dla tych co przebywają długi czas w UK, a jednak kto mieszka w Polsce to jednak woli jak reszta czyli po lewej stronie kierownicę i prowadzić pojazd (no chyba, że dla niego obojętne).

  • Like 1

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co się oszukiwać, gra powstała za późno! za mała! oraz za biedna! 
Nie wspomnę o pierwotnym skalowaniu mapy, oraz w szczytowym momencie żywota danego tytułu, zamknięcie odcinka drogi nr 1 w stanie California. 
 Tytuł dla społeczeństwa typowo z U.S.A,  bo nawet w dniu premiery nowego DLC do danej gry, aby kogoś spotkać na TMP nie ukrywając trzeba zacząć jazdę w godzinach co najmniej późno wieczornych.
 Na czas obecny PM zmarnowało moim zdaniem czas na tworzenie mapy, lub czegoś co zapowiadało się dużym tytułem jako Canada. 
Tego nie da sie uratować! (przynajmniej w obecnej formie)

  • Like 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moim zdaniem ATS stopniowo zacznie bronić się sam - pamiętajmy, że zaczynał z 2 stanami, 2 markami ciężarówek - to nie była gra, to było DEMO. Branie za to pieniędzy to było plucie graczom w twarz...

Dopiero kolejne DLC mapowe i wysyp ciężarówek w ostatnim czasie (International, Freightliner, Mack, Western Star) sprawiły, że gra zaczęła być grywalna, mapa zróżnicaowana, a dłuższe trasy możliwe... wciąż jest słabo, ale SCS w końcu robi po 2-3 DLC mapowe na rok, co można uznać za satysfakcjonujące.

 

A ProMods Canada? Zbyt wielki to on nie jest, wiele nie zmienia w graniu. Owszem, ściągnąłem, pojechałem, ale jakiejś wielkiego WOW to u mnie nie było... nie jest to tak gigantyczna zmiana jak ProMods na Europie.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.