Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Konto


sQBAnyTV

Recommended Posts

Witaj,

Generalnie zasada jest taka, że do jednego konta Steam możesz przypisać tylko jedno konto na TMP. Jeśli usuniesz obecne konto na TMP to nick zostanie zwolniony i będzie można zarejestrować nowe konto z takim nickiem, niekoniecznie za pomocą tego samego konta Steam.

 

Jeśli zrobisz nowe konto z takim samym nickiem to możesz użyć do tego innego konta Steam, bo nick nie jest przypisany na stałe do konta TMP.

 

Aby założyć konto na TMP musisz najpierw zalogować się na konto Steam i dopiero za jego pomocą możesz założyć konto na TMP, więc odwrotnie, tj. założenie konta na TMP i użycie innego Steam nie jest możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Minęło dużo czasu od kiedy dołączyłem do Support Team, jednak o ile pamięć mnie nie myli operacja ta po usunięciu konta będzie możliwa.

Jak wspomniał użytkownik powyżej:

  • Konto Steam można przypisać do jednego konta TruckersMP
  • Nie da się w żadnej sposób zmienić przypisanego konta Steam do TruckersMP

Wydaje mi się, że będziesz musiał odczekać trochę po założeniu nowego konta.

Nie mniej jednak jeśli posiadasz dwa konta Steam możesz stworzyć do tego drugiego stworzyć drugie konto TruckersMP. Nie musisz usuwać aktualnego konta, możesz zwyczajnie połączyć drugie konto Steam z nowym kontem TruckersMP. Jest to proste, a co najważniejsze szybkie.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.