Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

MP nie działa, odpala się singleplayer


Vikter1

Recommended Posts

Witam, 
tak jak w tytule, po zainstalowania MP, wybraniu serwera pokazuje mi się menu singleplayer zamiast multi, ścieżki do instalacji się zgadzają, uruchamiałem jako administrator, robiłem reinstall ETR2 oraz TruckersMP ale dalej to samo, beta w właściwościach gry na steam mam na "BRAK - anulowanie udziału we wszystkich betach".
Jedyne co mnie zastanawia jest to że w trakcie pobierania aktualizacji pod opcją z ptaszkiem "Euro Truck Simulator 2" była opcja "System" też zaznaczona, nie wiem co to instalowało ale chyba nic istotnego, tak tylko wspominam (screen niżej) 
To chyba tyle, jeżeli znacie rozwiązanie to proszę o pomoc.
Pozdrawiamobraz_2020-11-26_100220.png.b808e35d6963ce7a605098322af568b8.png

Link to comment
Share on other sites

Witam. Przeczytałem twój post najdokładniej jak potrafiłem i tylko jedno przychodzi mi do głowy:

Włącz grę za pomocą launchera TruckersMP, zaloguj się, wybierz serwer, wybierz profil na którym chcesz grać i kliknij "Jazda". Jak się pojawi czerwony napis w lewym dolnym rogu "Connecting to ... server" podczas wczytywania to znaczy, że wszystko jest dobrze i łączy cię do serwera TruckersMP.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.