Jump to content

Problem z mikrofonem


OSqbany

Recommended Posts

Cześć mam problem z mikrofonem na CB radiu, po prostu nie działa.

Próbowałem ustawić mikrofon tak jak w rozwiązanych tego typu problemach było zalecone czyli Mikrofon(Realtek...).

Przy każdym ustawieniu mikrofonu problem występuje.(Nie działa nawet przycisk Start test bo z tego co wiem to powinien się zmienić na Stop test a tak się nie dzieje).

Przeinstalowałem sterowniki Realtek, ETSa, MpTruckers nic nie pomogło.

Czy ktoś wie co mogłoby być przyczyną?

Dodam że mikrofon w innych komunikatorach działa poprawnie.

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Teraz spróbuj poniżej w odniesieniu do problemu.

 

Upewnij się, że wybrane jest właściwe urządzenie w Steam> Ustawienia> Komunikacja> Nagrywanie dźwięku, przetestuj mikrofon z tego samego miejsca.

 

Gra jest dostępna. Chodź, możesz znaleźć „Rejestratory”, klikając prawym przyciskiem myszy ikonę głośnika w prawym dolnym rogu narzędzia aplikacji na pulpicie. Po prostu zaznacz jeden.

Naciśnij klawisz „TAB” gry i wypróbuj ustawienia czatu głosowego w Ustawieniachç

Kind regards,
Slusher34
¯\_(ツ)_/¯

About me: Forum Profile-TruckersMP Profile 

 

Link to comment
Share on other sites

Co do pierwszego wątku to zaktualizowałem sterowniki, nawet przeinstalowałem.

Co do drugiego wątku też pisałem że mam tak ustawiony mikrofon.

 

Sprawdziłem Nagrywanie dźwięku w Steam i tam działa normalnie.

 

Nie mogę znaleźć opcji "Rejestratory" bo po naciśnięciu na głośnik w prawym dolnym rogu nie ma takiej opcji.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Znalezienie opcji "Rejestratory" nie jest możliwe, z uwagi na to, że post powyższego użytkownika został przetłumaczony. Autor zapewne nie rozumie naszego języka.

Pewnie autorowi chodziło o zakładkę w grze w TAB. Przypuszczam, że chodziło o Microphone Device lub Speaker Device. W zakładce sounds powinieneś odnaleźć oba wymienione. Sprawdź również ustawienia dźwięku Windows.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.