Jump to content

Fatal error


xWaksu

Recommended Posts

Cześć, mam problem z uruchomieniem gry, otóż podczas ładowania zapisu gry w truckersmp, gra po załadowaniu się crashuje, pojawia się czarny ekran, fatal error, ale dźwięki z gry słychać dalej w grze.

Być moze jest to spowodowane problemem z samą grą ETS2, ponieważ nie mogę kompletnie załadować żadnej gry, próbowałem już uruchamiać ją przez OpenGl, directx, safe mode, gry przez open GL nie mogę kompletnie włączyć, 

a przez safe mode lub directx działa, jednak po wczytaniu zapisu gra freez'uję się, pojawia się czarny ekran i słychać jedynie muzykę w tle.

Próbowałem już:

-reinstallować grę, pobierać najnowsze sterowniki karty graficznej, sprawdzałem spójność plików gry, szukałem na forum różnych rozwiązań, ale nic nie pomogło, dodam, że jeszcze parę tygodni temu gra w trybie singeplayer działała normalnie

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Zapoznaj się z tym artykułem: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/778

Powinien pomóc Ci on w rozwiązaniu problemu.

Jeśli natomiast okaże się on być bezużyteczny spróbuj postąpić według zaleceń wymienionych w poniższych wątkach:

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.