Jump to content
  • 0

Ban Evading'den kurtulabilir miyim?

Guest

Question

Merhaba, ben bir hesabım 20 gün ban yemişken başka bir hesapta oyunu oynamaya başladım oynarken ban evading'ten perma ban yedim ne olduğunu şaşırdım 1 gün sonra baktım 20 gün ban yiyen hesabım da perma ban yedi şimdi ban yiyen hesaplarımı silsem yeni bir steam hesabından oyunu alıp tekrar kayıt olsam ban evading'ten kurtulur muyum? Yoksa artık hiçbir zaman TMP oynayamayacak mıyım?

5 answers to this question

Recommended Posts

• 2
  • Translation Manager

Merhaba @Timurhan

Kısaca cevap vermek gerekirse: kurtulamayacaksınız.

TruckersMP Yönetimi size diğer oyunculara tehlike oluşturmamanız için defalarca şans tanımıştır, son 12 ayda 5 defa banlandıysanız bu diğer oyunculara ve kurallara saygı göstermediğiniz anlamına gelmektedir. Üstüne üstlük bir başka hesap açıp yine ban/banlar aldınız. Yani yine de bu tutumunuzun devam ettiği oldukça açık. Bu bir oyun evet, fakat simülasyon oyunudur ve kurallara bağlı kalmak gerekmektedir. Kurallara ve diğer oyunculara saygı gösterilmezse bu diğer oyuncuların oyun zevkini baltalamaktadır.

Ban evading'ten kaçış yoktur, yakalandığınız zaman kanıt sunulmaksızın tekrardan kalıcı olarak yasaklanacaksınız. Adı üstünde kalıcı yasaktır. İlgili kuralı aşağıda paylaşıyorum:

§1.2 Ban Cezasından Kaçış - Ban Evading

Geçici veya sınırsız ban cezası almanızı takiben farklı bir hesap açarak, yarattığınız diğer hesabı kullanmanız kurallar gereği yasaktır. Eğer bu durum kanıtlarla birlikte desteklenirse, takım üyeleri herhangi bir bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Ban evading kanıtları gizli sunucu tarafı bilgiler içerdiğinden dolayı gösterilemez.

Size önerim single player veya da başka oyunları oynamanızdır. Yeni bir hesap alarak anca paranızı sokağa atmış olursunuz.

Saygılarımla,

Next7

• Upvote 1

• 0

Maalesef ban evading yani yasaktan kaçmak yasaktır. Bu yüzden başka hesapta oluştursanız yinede hesabınız perma ban yiyecektir. Bu yüzden yasaklandıysanız yasağınızın süresinin bitmesini beklemelisiniz.  Umarım sorununuza cevap verebilmişimdir.

Kind regards,
Slusher34
¯\_(ツ)_/¯

About me: Forum Profile-TruckersMP Profile 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.