Jump to content
  • 0

GHOST MODE

Guest

Question

Merhaba

Ben bugün yaşadığım bir konu hakkında soru soracağım.

Bugün akşam saatlerinde real saat 20:00-21:00 arasında oyun içerisinde calais çıkışı 2 skoda yolu bloklamaktaydı ve bu esnada yoğun bir trafik oluşmuştu. Bende trafiğin azalmasını düşünerek hızlı kayıt aldım ve ghost mode ile ilerledim. Ardından ghost mode bitti tahmin etmiyorum kısa süreceğini ve önümde ki oyuncu ile temasta bulundum ama bunu kesinlikle kasıtlı olarak yapmadım bunu kanıtlayacak bir kayıt elimde mevcuttur. Ben oyuncuya temasta bulunduğum esnaya bir oyuncu kayıt aldığını söyledi ve bende özür diledim. 

Benim demek istediğim şu ki ghost mode ile ilerlerken kasıtsız olarak temasta bulundum oyuncuya bu kaydımda mevcuttur kayıt atabilirim. Bu konu hakkında beni bilgilendirebilecek biris varsa lütfen yardımcı olabilir mi.

Ghost mode ile ilerlemek yasak mı değil mi bilgim yok.

Saygılarımla -Samsunlu-      :)

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

soru cevabı için teşekkürler 

yazıda belirtildiği gibi bu konu hakkında bir bilgim yok zaten bilgi sahibi olsaydım burayı meşgul etmek istemezdim ama cevabımı aldım bundan sonra daha dikkatli olmayağı başaracağım :)

başka bir sorum yoktur teşekkür ederim TutoriaLs. :))

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.