Jump to content

Recommended Posts

Witam,

 

Ten wątek powinien pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu:

Kopiowane profilu odbywa się na tej samej zasadzie co kopiowanie plików. Nie ma w tym niczego trudnego.

Powyżej znajdziesz sposób na zmianę nazwy swojego profilu.

W razie problemów pytaj śmiało.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, JJay said:

Witam,

 

Ten wątek powinien pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu:

Kopiowane profilu odbywa się na tej samej zasadzie co kopiowanie plików. Nie ma w tym niczego trudnego.

Powyżej znajdziesz sposób na zmianę nazwy swojego profilu.

W razie problemów pytaj śmiało.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

No właśnie nie działa tak poprzez tylko zmiane nazwy profilu...

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Czy mógłbyś wytłumaczyć co dokładnie chciałbyś zrobić z profilem? Sama kopia profilu jest prosta.

Dla mnie ścieżka dostępu wygląda tak: C:\Users\JJay\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles

W folderze profiles znajdują się wszelkie profile utworzone przez nas w grze. Aby skopiować dany profil wystarczy kliknąć na dany folder prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać opcję Kopiuj. Po wykonaniu tej czynności wklejasz folder z profilem w dowolne miejsce.

Na ten samej zasadzie działają profile z pobrane z internetu. Wystarczy umieścić dany profil do folderu profiles. Po wejściu do gry będziemy mogli swobodnie korzystać z profilu pobranego z internetu. Samo stworzenie duplikatu profilu nie jest czynnością, która wymaga od nas specjalnych umiejętności.

Jednak, wszystko zależy od tego, co zamierzasz zrobić z tym profilem.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2020 at 11:48 AM, JJay said:

Witam,

 

Czy mógłbyś wytłumaczyć co dokładnie chciałbyś zrobić z profilem? Sama kopia profilu jest prosta.

Dla mnie ścieżka dostępu wygląda tak: C:\Users\JJay\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles

W folderze profiles znajdują się wszelkie profile utworzone przez nas w grze. Aby skopiować dany profil wystarczy kliknąć na dany folder prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać opcję Kopiuj. Po wykonaniu tej czynności wklejasz folder z profilem w dowolne miejsce.

Na ten samej zasadzie działają profile z pobrane z internetu. Wystarczy umieścić dany profil do folderu profiles. Po wejściu do gry będziemy mogli swobodnie korzystać z profilu pobranego z internetu. Samo stworzenie duplikatu profilu nie jest czynnością, która wymaga od nas specjalnych umiejętności.

Jednak, wszystko zależy od tego, co zamierzasz zrobić z tym profilem.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

Skopiować profil tak, aby mieć dwa profile z róznymi mapami,tylko nie chce tworzyć nowego profilu i zaczynać od początku. Slyszałem że da się tak aby mieć dwa profile z tym samym poziomem garażami przejechanym przegiegiem itd. pod inną nazwą  i wtedy mógłbym jeden mieć pod jedną mape a drugi pod inną.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Sprawdź poniższe odnośniki. Znalazłem kilka stron, mam nadzieje, że pomogą.

  1. https://www.wykop.pl/wpis/16383911/jaki-folder-musze-skopiowac-z-sejwami-ets2-musze-s/
  2. http://etrucks.pl/thread-45825.html
  3. https://www.squirrel.tv/forums/index.php?topic=1075.0

Mam nadzieje, że tym razem trafiłem, a powyższe odnośniki pomogą w rozwiązaniu sprawy.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.