Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Niepłynna kierownica


ShuffleGTAO

Recommended Posts

Cześć kierowcy! Przychodze do was z dziwnym problemem, otóż moja kierownica COBRA GT900 nie chodzi płynnie. Mianowicie kalibracja w grze jak i w systemie jest prawidłowa, pasek w grze w ustawieniach przy skręcie pokazuje fajnie, jednak podczas samego kierowania przy minimalnych skretach nie chodzi ona plynnie tylko "kwadratowo". Przeskakuje o 2mm w skręcana strone. Czy ktos mial podobny problem lub domysla sie o co chodzi? Robilem tez od nowa ustawienia kierowania w ets2 jednak bez skutku. 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Na samym początku zresetuj ustawienia klawiszy w samej grze. Następnie, spróbuj zrobić to samo w zakładce Kontrolery.

Jeśli to nie przyniesie pożądanego efektu, sprawdziłbym, czy posiadasz najnowsze sterowniki kierownicy, z której aktualnie korzystasz. Przeszukaj fora odpowiednie dla Twojego produktu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś już wcześniej miał ten sam problem co Ty. Niestety, ale nic więcej na ten moment nie przychodzi mi do głowy.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Nie mam zamiaru Cię martwić natomiast może to być problem, z którym nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Czy Twoja kierownica wcześniej działała poprawnie? Być może jakaś z aktualizacji systemu zaburzyła działanie kierownicy.

Poszukam czegoś w internecie, jednak wydaje mi się, że rozwiązanie problemu może być bardzo utrudnione.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Niestety, jednak nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Kierownica nie jest stworzona do tego typu gier.

Posiadałem wcześniej kierownicę 150* i działo się tak samo. Nauczyłem się na niej grać, jednak nie było to przyjemne.

Jedyne co mogę to polecić Ci zakup innej kierownicy, skorzystać z możliwości gry na klawiaturze lub w dalszym ciągu korzystać z aktualnie posiadanej kierownicy.

Rozumiem, że zakup nowej nie jest najlepszym rozwiązaniem zważając na to, że dopiero co zakupiłeś ta kierownicę. Natomiast możesz rozważyć tą opcje po czasie.

Warto spróbować jakoś grać na obecnej lub skorzystać z klawiatury.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.