Jump to content

[SCS Blog] ATS 1.39 Güncellemesi Yayımlandı


BloodHaven

Recommended Posts

Çok sayıda test, geri bildirim, düzeltme ve ince ayar ile American Truck Simulator için 1.39 güncellemesinin gelişini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

blog_ats_1_39_update.jpg

1.39 açık beta sürümüne katılan ve hata bildirimleri ve bu yeni sürümle ilgili genel geri bildirimler sağlayan herkese teşekkür ederiz. Bu güncellemede yer alan birçok yeni özelliklerden tam olarak yararlanmaya başlayabileceğinizi umuyoruz. Peki, ATS için 1.39 güncellemesinde ne bulmayı umuyorsunuz? Size en önemli değişikliklerin hızlı bir özetini verelim.

 

LAUNCHPAD UPDATE

Bunlardan ilkini American Truck Simulator'u 1.39 Açık Beta sürümünde çalıştırdığınızda başlatma menüsünün yeniden tasarlandığını fark etmiş olmalısınız.

launcher_pad.png

 

Özellikle kullanıcı profillerine artık başlatma çubuğunun üst kısmındaki bir açılır seçenek aracılığıyla erişildiği için, tasarımın bu zamana kadar oldukça önemli derecede değiştiğini görebilirsiniz. Ayrıca DLC Tarayıcısı, Mod Yöneticisi ve Profil Yöneticisinin daha kolay erişim için bir araya getirildiğini ve ayrıca başlatma çubuğuna yeni bir ekleme olan Oyun Ayarları'nı göreceksiniz.

Bu, oyunu açmaya gerek kalmadan oyun ayarlarınızı değiştirmenize olanak tanır. Yani, Twitch'te yayın yapmadan önce oyununuzu ince ayar yapmak istiyorsanız veya kamyonunuza binmeden önce birkaç seçeneği ayarlayamak istiyorsanız, bunların tümünü başlatma menüsünden yapabilirsiniz.

 

LOWBOY TRAILERS

Daha önce bir blogda, yeni Lowboy Dorselerin American Truck Simulator'a geleceğini duyurmuştuk. Bu dorseler sıfırdan yeniden düzenlendi ve sürücülere bunları satın alma ve Special Transport , Forest MachineryHeavy Cargo Pack dahil bir dizi işlerde kullanma imkanı sunduk.

 

07.jpg

02.jpg

 

Artık bu dorselerinin renklerini, arka tamponlarını, işaretçilerini, ışıklarını,  yan alet kutularını ve çamurluklar gibi birçok seçeneğini ayarlama imkanı sunuyoruz.

 

04.jpg

06.jpg

 

Ayrıca yoldaki diğer kamyoncular tarafından çekildiklerini de görebileceksiniz, bu yüzden yanlarından geçerken onlara bol miktarda yer verdiğinizden emin olun.

 

03.jpg

 

VIEWPOINTS

 

American Truck Simulator için Idaho'nun yayımlanması, daha önceki herhangi bir harita sürümünde yer almayan yepyeni bir özelliği getirdi. Viewpoints, sürücülerin bir endüstri gibi yakın bir konum veya ilgi çekici yerin kısa bir vitrini ile özel bir oyun içi "ara sahneyi" etkinleştirmelerine olanak tanır.

 

04.jpg

 

Idaho'nun piyasaya sürülmesinden sonra, topluluğun verdiği yanıttan bunun popüler bir özellik olduğu ve çoğunuzun genişlemesini görmek isteyeceği açıktı. Bu yeni ilaveyi geliştirmeye devam ederken, Washington ve Utah'a yeni Viewpoint'lerin geleceğini duyurmaktan mutluluk duyarız. Her eyalete keşfedilecek 10 yeni ara sahne verilecek ve bunlar ünlü yerlerin, milli parkların ve endüstrilerin yakınında bulunabilecek.

 

03.jpg

06.jpg

02.jpg

01.jpg

 

Hepsi bu kadar değil, çünkü viewpoint'ler artık sürücüler için birkaç yeni işlev içerecek. Artık viewpoint'i atlamak veya yeniden oynatmak için yeni seçeneklere sahip olacaksınız. Keşfedilmemiş viewpoint'ler siz onu bulana kadar haritada gri ''?'' olarak gözükecektir. Ayrıca, onları #BestCommunityEver'dan gelen harika ve en değerli geri bildirimler aracılığıyla bir araya getirdiğimizden, bu harika yeni özellik için hala geliştirilmekte olan daha fazla iyileştirme var!

 

07.jpg

08.jpg

 

GENEL HATA DÜZELTMELERİ / SES DEĞİŞİKLİKLERİ

 

1.39 ayrıca çeşitli hata düzeltmeleri, iyileştirmeler ve sesler için bir güncelleme içerir. Bunlarla sınırlı olmamak üzere, iyileştirilmiş kabin içi ses karıştırma, Western Star 49X için hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler ile yeni ve gelecek içeriğe hazırlıktaki diğer değişiklikleri içerir.

Bulabileceğiniz değişikliklerden biri, oyun ayarlarında Turbo Ses düzeyinin eklenmesidir. Birkaç yıl önce turbo ses için ayrı bir kanal sunduğumuzda, simülasyon için çok önemli bir geliştirme olarak algılandı. Gerçek kabin içi kayıtlara göre doğru şekilde ayarlamak için elimizden geleni yaptık. Nitekim birçok oyuncu buna çok olumlu yorum yaptı. Bununla birlikte, yıllar içinde ıslık sesine bazı oyuncular için dayanmanın çok zor olabileceğine dair geri bildirimler de alıyoruz. Yeni düzey ayarı, simülasyon deneyiminiz üzerinde size daha fazla kontrol sağlama eğilimini sürdürüyor. Bu yeni ayarın yanı sıra onunla birlikte gelen birkaç başka ses ayarını beğeneceğinizi umuyoruz. 

1.39'daki değişikliklerin çoğu bu sürümde görsel olarak görülmese de, yakın gelecekte size daha fazla içerik ve değişiklik getirmeyi umuyoruz.

 

DEĞİŞİKLİKLER

 

       HARİTA

  • Washington ve Utah DLC'leri için yeni viewpoint'ler eklendi.

 

     ARAYÜZ

  • Başlangıç Menüsünün Yeniden Tasarlanması

 

      ARAÇLAR

  • Lowboy Dorseler (Eklemeli Olanlar Dahil Satın Alınılabilir)

 

     YENİLİKLER

  • Viewpoint İyileştirmeleri (Yeniden Oynatma, Atlama, Haritadaki Durumu, Kararma)
  • Ses Güncellemeleri ve İyileştirmeleri (turbo ses düzeyi, ses konumlandırma, kabin içi ses karıştırma, aksesuarlara ses dağılımı)

  • Dorse arama ve listelemede tüm kargo türlerinin gösterilmesi

  • Deneysel şanzıman giriş mili emülasyonu ve debriyaj freni desteği (g_clutch_brake)

 

Tam Makaleyi Görüntüle

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.