Jump to content

Recommended Posts

Evo i mene nazad posle duzeg vremena. Obaveze od faxa nisu dopustale vise igre :D

 

 

 

 

Dobrodosao, ako treba neka pomoc ili zelis da vozimo zajedno mozes me dodati na moj steam profil. Sto se prenosenja levela tice, mozes uvek koristiti Cheat Engine kako za pare tako i za XP.

Ja probao da te dodam za prijatelja ali pise da nema mesta, hehehe, mozes ti dodati mene https://steamcommunity.com/profiles/76561198133607434/

Nisam kao ti "razvijen" na steam-u, ali eto sad bar imam i ja nesto "normalno" ;)

Sto se "timske" voznje tice, nije problem, samo cu morati prvo da te malo "udavim" pitanjima, a i do tada cu vec da kupim kamion, posto sam zapoceo novi profil, a ne bih da koristim nikakve "dzidza bidze" da bih prebacivao stari profil iz ne validnog u validni profil, ako me razumes.

Link to comment
Share on other sites

Cheat Engine? Nego, sad gdje je zabava?

 

Slažem se da postaje malo dosadno kada je sve unlocked i kad imaš puno novca, ali opet je novim igračima pomalo dosadno kada ne mogu da voze najbolje kamione i da mogu da biraju sve prikolice koje postoje u igri.

Postoje i razni XP i Economy modovi pa kome treba link neka se javi.

 

@Maximus_Proximus - a zašto imaš problem sa svojim prvim profilom ? Trebalo bi da možeš da voziš MP sa starog profila koji si imao u SP.  Hmm

F9KxuaE.png

Link to comment
Share on other sites

@Maximus_Proximus - a zašto imaš problem sa svojim prvim profilom ? Trebalo bi da možeš da voziš MP sa starog profila koji si imao u SP.  Hmm

Pa igrao sam krekovanu verziju, nisam imao kao sad "normalnu", ebg. Igrao sam i Scandinavia dlc, a sad, posto sam dobio ovaj gift key, imam samo osnovni ETS 2. Pa zbog toga mi je kako bih rekao "nekompatibilno" sto se profila tice.

Link to comment
Share on other sites

Cheat Engine? Nego, sad gdje je zabava?

 

Zato sto je u nemogucnosti da koristi svoj profil gde je verovatno imao sve otkljucano, ko je lud opet sve iz pocetka da radi, ovako uzmes odradis jedan posao, podesis levele, odradis drugi posao, podesis pare i na konju si :D

 

edit: @Maximus_Proximus, dodao sam te, nisam ni znao da mi se zakrcila lista prijatelja, moracu da krenem sa ciscenjem :D

  • Upvote 1

76561198032972697.png

Link to comment
Share on other sites

Ljudi molim vas pomognite mi,kupio sam sinoc ets2,skinuo i napravio multiplayer,poceo da igram,uradio onu prvu turu,kao onaj tutorijal.Kada sam krenuo da uzmem posao/quick jobs,stisnem na grad ali mi nema ni jedan posao,sta je ovo,molim vas pomognite mi kupio sam igricu da bih igrao mp a sad nmg???

Hvala unaprijed.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi molim vas pomognite mi,kupio sam sinoc ets2,skinuo i napravio multiplayer,poceo da igram,uradio onu prvu turu,kao onaj tutorijal.Kada sam krenuo da uzmem posao/quick jobs,stisnem na grad ali mi nema ni jedan posao,sta je ovo,molim vas pomognite mi kupio sam igricu da bih igrao mp a sad nmg???

Hvala unaprijed.

 

Prije igrajući multiplayer, morate kupiti svoju kamion. Onda možete vidjeti sve poslove navedene. ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav društvo, već dve nedelje igram ETS2MP, nekad manje nekad vise... Imam jedno pitanjce, kako poslati privatnu poruku na četu Ili ti PM? Jedan kolega iz VTC-a, nisam znao kako da mu odgovorim, a vec je izasao iz kruga koji ja vidim i koji moze moje poruke na cetu da vidi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima, zovem se Luka i novi sam ovdje tek sam jučer skinuo igricu(novu verziju) pa me zanima kako funkcionira multiplayer ako može malo iskustva savjeta i sl. Hvala unaprijed :D

 

Pozdrav Luka,

 

Dobrodosao na ETS2MP Forum, da bi mogao igrati multiplayer moras to prvo skinuti ovde. Nakon skidanja toga, instaliras multiplayer i pisat ce ti koja verzija ti mora ETS2 igrica da bude jeli multiplayer ne podrzava uvijek naj noviju verziju igrice odma nego tek kad naprave patch. Ukoliko ako podrzava tvoju trenutnu verziju onda super :D Otvoris tu ikonicu na desktopu sto pise 'Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer' I ulogujes se sa svojim detaljima sto koristis ovde, nakon toga izaberes koji server hoces da igras i pridruzis se.

 

Ima nas jako puno sa balkana sto igramo zajedno i druzimo se i ako si zainteresovani da se pridruzis nama slobodno mi posalji poruku u Inbox pa cu ti prosljediti vise detalja ili dodaj me na Steam.

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this topic
  • FirestarteR93 unlocked this topic
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
On 1. 11. 2016 at 9:24 PM, Lollypop said:

Pozdrav iz slovenije. Sem nov na ETS2MP.  Sicer offline vozim ze dolje casa.

 

moj steam http://steamcommunity.com/id/jakafb

pozdrav nazaj tudi tebi. ti si offline v celoti, saj sem te poskusil kontaktirati že vsaj 2x preko TS3, ko je vsakič bil nazaj samo "kaj?".

Founder: G&J Logistics

Facebook: G&J Logistics | Instagram: G&J Logistics | X: G&J Logistics

World of Trucks: Junnky | X: Junnky77 | Twitch: JunnkyTV

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.