Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Uh nisam se pozdravio,

Aurora

Iz Bosne sam, zivim u Svedsku

Na forumu sam ima 8 mjeseci

Imam link za Bosanske, Hrvatske i Srpske radio stanice u signaturi ako ste zainteresovani

Vozim Scania Streamline

Pozdrav svima

  • Upvote 1

Need help? Ask me anything regarding Euro Truck Simulator 2 and Euro Truck Simulator 2 Multiplayer! I Speak: ksdu1BZ.png x4kePui.png j4Bh20f.png 4QDpL1L.png gXILc45.png 405TxXl.png I Understand: lLqk5b5.png GIgj2Ow.png zANQWPE.png syQskDP.png LzW4REA.png

Want me to answer? Quote my post or use @Ediin!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pozdrav ekipa,

zanima me da li će se raditi restart statsa za sve igrače ?
Da svi idemo ispočetka (sa 0€) tako bi bilo zanimljivije igrati a ne ovako kad svi imaju para ubace save samo ramaju druge :=)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Pozdrav, i dobrodošao u MP .

 

Odmah ću ti reći da AI ne očekuj jer neće biti ubačen iz dva velika razloga:

1. već sada imaš lagove kad ti se pojavljuje to malo kamiona (nažalost normalno u MP, morat ćeš se s time pomirit)

2. teško je napravit sinkronizaciju prometa, da bi se ostvarilo praktički bi trebalo igru vrtiti na serverima što traži jako puno resursa i vremena i novca

 

Ovo je mod, ETS2 nije osmišljen kao multiplayer igra, što automatski ograničava. Imali su problema sa sinkro. samih semafora, vlakovi još nisu skroz usklađeni, a kamo da ubacuju AI automobile, to bi bilo neigrivo.

 

Inače uživaj u vožnji, možda se koji put sretnemo na cesti :)

  • Upvote 1

101970430918.png

76561198023595151.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav drustvo, ja sam nov, tek skoro dobio gift key za ETS 2, a inace sam igrao "standardan" offline.

Pa posto sad imam ETS 2, doduse bez ikakvih DLC-ova (dzep ne dopusta), rekoh da se pridruzim nasim a i ostalim kamiondzijama :)

Steta sto ne mogu da prenesem svoj 44-ti nivo iz "standardne" verzije ali nije tesko skupiti pare za nov pocetak :)

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene nazad posle duzeg vremena. Obaveze od faxa nisu dopustale vise igre :D

 

 

 

Pozdrav drustvo, ja sam nov, tek skoro dobio gift key za ETS 2, a inace sam igrao "standardan" offline.

Pa posto sad imam ETS 2, doduse bez ikakvih DLC-ova (dzep ne dopusta), rekoh da se pridruzim nasim a i ostalim kamiondzijama :)

Steta sto ne mogu da prenesem svoj 44-ti nivo iz "standardne" verzije ali nije tesko skupiti pare za nov pocetak :)

Pozdrav.

 

Dobrodosao, ako treba neka pomoc ili zelis da vozimo zajedno mozes me dodati na moj steam profil. Sto se prenosenja levela tice, mozes uvek koristiti Cheat Engine kako za pare tako i za XP.

76561198032972697.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.