Jump to content

Aykut / 31]

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  52
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Aykut / 31]

 1. 10 minutes ago, Serdar-samsun55 said:

  ya bu tamamen Trcuk Mp Kaynaklı  Şüan Benim Lojistikdeki Bazi Arkadaşlardada Aynı Durumda  Bu Truck mp Bir Mod Getirdi Oyuna Şimdi Biz Çekiyoruz Sıkıntıyı

  Winter mod yükledikden sonramı almaya başladın bu sorunu yoksa yüklemediğin halde mi bu sorun devam etmekte. Log kayıtlarında oyun dosyaları açmaya çalışıyor fakat dosyalara erişim izni alamıyorum veya dosyayı bulamıyor. Ben steamden dosya bütünlüğünü sağlamalısın. yada oyuna girerken gönderdiğim konudaki gibi config.cfg dosyasını silip öyle girmeni tavsiye ederim.

   

   

 2. Merhaba @Serdar-samsun55;

   

  1. soruna istinaden : Kullandığın internet servis sağlayıcısı nedir acaba öğrenebilir miyim ? Eğer D-smart kullanıyor isen bunun bir çözümü yok.

   

  2. soruna istinaden : Oyunun dosya bütünlüğünü sağlamanı ve kullandığın save dosyasını yenilemeni öneririm. Ayrıca bu konuyu da inceleyebilirsin.

   

  Saygılarımla.

  Aykut.

 3. Merhaba @alperen1025 ;

  Lütfen anlatdığımız adımları tamamıyla yaptığın şekliyle bir video çekermisin. yaşadığın sorun steam üzerinde ve profilinden kaynaklı gösterdiğimiz tüm çözüm yolları sorununu çözmesi gerekiyor. Aksi bir durum söz konusu olabilir. Eğer bize video ile anlatabilirsen daha rahat ve kesin bir çözüm yolu önerebiliriz.

  Saygılarımla.
  Aykut.

 4. Merhaba @Ragnarro ;

  Yukarıda belirtilmiş olan yöntemi yaptıktan sonra steam güncellemesini beklemelisin.
  Ayrıca direkt olarak hiç bir betaya katılma demende sorununa çözüm olacaktır.
  Güncelleme yapmaması durumda dosya bütünlüğünü doğrula demen senin yararına olacaktır.

  Saygılarımla.
  Aykut.

 5. 13 minutes ago, alperen1025 said:

   

  DLC'nin tikleri aktif iken dosya bütünlüğünü doğrulayıp öyle oyna girmeyi dener misin bazı zamanlarda steam dlc'leri indirmemiş olarak gözükebiliyor. Dosya bütünlüğünü sağladıkdan sonra oyun içerisinden yeni sıfır bir profil oluşturup öyle oyna girebilirsin.

 6. Merhaba 

  14 hours ago, Guest said:

  arkadaşlar merhaba. bir türlü hesabımı aktifleştiremedim ve online oynayamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

   

  Yaşamış olduğun sorun ile ilgili bir resim atabilir isen soruna daha kısa çözümler verebiliriz.

   

  Saygılarımla.

  Aykut.

 7. Merhaba @EmirHan_ ;

  Sıradaki alacağın cezada sarıya dönmüş olan cezaların göz önünde bulundurulmayacak.

  "
  §2.10 Yasaklama(Ban) Uygulaması Nasıl Yapılır - How bans are issued

   

  İlk üç yasaklama(ban) cezası Oyun Moderatörü inisiyatifindedir.

  Dördüncü yasaklama(ban) cezası bir(1) ay olarak uygulanır.

  Beşinci yasaklama(ban) cezası üç(3) ay olarak uygulanır.

  Altıncı yasaklama(ban) cezası süresiz(kalıcı) olarak uygulanır ve geri dönüşü yoktur.
   

  Oyuncuya ban uygulanırken, son ban uygulamasından 12 ay önceki banlar dikkate alınmaz. Bunu bekleme süresi olarak açıklayabiliriz. Eğer belirli bir süreç boyunca iki ban geçmişiniz mevcut ise, yöneticiler sonraki ban uygulamasında bu süreci geçmiş yıldaki ban geçmişiniz ne olursa olsun uzatabilir. Örneğin, halihazırda iki adet 1 aylık ban kaydınız mevcut ise, sıradaki ban uygulamanız 3 ay olarak uygulanabilir. Eğer iki 3 aylık ban kaydınız varsa, sıradaki ban uygulamanız sınırsız olarak uygulanabilir. Unutmayın, dördüncü, beşinci ve altıncı ban kayıtlarınız silinmez. Kesin olarak uygulandığı süre boyunca(bir ay, üç ay ve sınırsız) devam eder."  Ayrıca yeni hesap açman bu kuralın ihlali olacağından ve aktif bir banın olduğundan sorun teşkil edecektir.

  " 
  §1.2 Ban Cezasından Kaçış - Ban Evading

  Geçici veya sınırsız ban cezası almanızı takiben farklı bir hesap açarak, yarattığınız diğer hesabı kullanmanız kurallar gereği yasaktır. Eğer bu durum kanıtlarla birlikte desteklenirse, oyun yöneticilerinin hesabınızı size uyarı vermeden platformdan yasaklama hakları mevcuttur. 

  Örnek: İki hesabınız mevcut, hesaplarınız arasından birisi 3 ay boyunca platformdan yasaklanır, diğer hesabınızı kullanmaya devam ederseniz tespiti halinde ikinci hesabınız da, ilk hesabınıza uygulanan yasak süresi boyunca yasaklanır. Süresiz olarak uygulanan yasaklarda bu durum, tüm hesapların kalıcı olarak platformdan yasaklanmasıyla sonuçlanır "

  Saygılarımla 
  Aykut.

  • Thanks 1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.