Jump to content

Belqhegor

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

About Belqhegor

Profile Information

 • Known languages
  Türkçe, Boşnakça, Japanese

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Belqhegor's Achievements

0

Reputation

 1. Ve Bu Hesabımdan kastım şuan forumda olduğum hesabım değil, 2. Bir Hesabım var ATS hesabım oluyor o. Ona giriş yapamıyorum çünkü şifreyi unuttum. Şifre sıfırlama isteğini de E-Postama göndermiyor.
 2. Merhaba, E-Postam'a şifre sıfırlama istediği gönderiyorum ama e-postam doğru olduğu halde şifre sıfırlama linki gelmiyor. Gereksizlere bakıyorum, normal gelen kutusuna bakıyorum bir türlü göndermiyor. 2 Gündür aynı şeyi yapıyorum ama bir türlü göndermiyor, E-Postamın da yanlış olma olasılığı yok çünkü sadece tek bir tane E-Posta kullanıyorum, ATS'nin bulunduğu Steam hesabını ilişkilendirme yaptığım zaman zaten ilişkilendirilmiş diyor. Önceden ATS Multi de 50 Saate yakın bi süre oyun oynadım bu hesabım ile, ama şuan giriş yapamıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
 3. Sorunu çözdüm. Yarım eden ve etmeye çalışan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
 4. Açmayı denedim ama bu steam hesabımı bağlayamadım bir türlü, kullanılıyor diyor. Yan hesap falan diyorsan evet var.
 5. Bu ayın 25'inde ETS'nin banı açılıyor. Banlı olduğu için aktifleşmeme olasılığı da olabilir mi ?
 6. Merhaba @DesertEagle26 destek ile konuştum, bana aynısını söylediler. Dediklerinizi de yaptım ama gene de bir türlü aktifleşmiyor.
 7. ATS'yi yeni aldım, Truckers MP hesabıma bağlayamıyorum bir türlü. Oyunu 2 Saatten fazla oynamam var ve profilim herkese açık ama bir türlü aktifleştiremiyorum ETS falan aktif. 20-30 Kez Check Owned Games yaptım ama gene aynı.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.