Jump to content

Mietek2k16

Veteran Driver II
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

About Mietek2k16

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mietek2k16's Achievements

0

Reputation

 1. Witam. Mam problem z logowaniem.Po wpisaniu poprawnego hasła i e-maila wyskakuje komunikat "invalid e-mail or password".Jakiś miesiąc temu miałem taki sam problem ale po skopiowaniu hasła i e-maila i po wklejeniu ich w odpowiednie miejsca wszystko działało. Pomóżcie
 2. Mam problem z logowaniem w grze. Chciałem sobie zagrać w ets 2 mp po kilku miesięcznej przerwie. Zaaktualizowałem ets 2 i launcher do najnowszej wersji. Zresetowałem hasło, ponieważ stare zapomniałem. Po uruchomieniu launchera i kliknięciu "LOGIN" wyskakuje mi błąd "invalid email or password". Zmieniałem hasło trzy razy i za każdym razem było to samo.
 3. Ta droga jest mega krótka. Ja jestem na tak
 4. Nazwa sugestii: Jak w temacie Opis sugestii: Admini powinni kickowac graczy którzy w scoutach wjeżdzają do ruchliwych miejsc. Niewiem czy w ep jest taki zakaz ale w Rotterdamie tacy gracze tworzą sztuczny tłum i dużo trolli jeździ "skodami" , a ciężarówka nie ma szans przed nią uciec. Zakaz ten zmniejszył by liczbę wypadków i trolli. Przykładowe obrazki: Nie potrzebne Dlaczego twoja sugestia a nie inna: Myślę że po wprowadzeniu tego zakazu ruch znacząco by się polepszył
 5. Mietek2k16

  Kaganiec

  Dzięki pomogło
 6. Mietek2k16

  Kaganiec

  Mam pewien problem. Otóż kiedy pobrałem mp aby pograć z kolegom mogłem jechać ponad 90 km/h, ale po około 2 dniach nie mogę. Ogranicznik prędkości mam zdjęty w opcjach mp, a w menu ets 2 w ustawieniach kwadrat włączania ogranicznika jest szary. Co mogę zrobić, aby zdjąć ogranicznik.
 7. Mam pewien problem. Stworzyłem nowy profil na testowanie modów. Pobrałem sobie mod na mapę Brazylii (nazywa się chyba brasilia total v5). Wyrzuciłem wszystkie mody i dałem tylko ten 1 (żeby się nie gryzły). Na początku wszystko działa, jako logo firmy mogę wybrać jakies brazylijskie nazwy itp. Po stworzeniu profilu pomijam kreator wybieranie sterowania itp. Gra zaczyna się wczytywać ale nagle wywala mnie do windowsa i pojawia się, że program Euro Truck Simulator 2 przestał działać. Zależy mi aby zagrać na tym modzie. Doradzcie co mogę zrobić.
 8. Planuje konwój i na razie pytam się czy byscie w nim uczestniczyli [ETS2]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.