Jump to content

Istanbullue

Retired Team Member
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  303
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Istanbullue

 1. Welcome back ❤️

  1. Coppekss

   Coppekss

   Thanks ❤️

    

 2. Bayramlarımız ülkemizin bütünlüğünün, toplumumuzun birlikteliğinin coşkuyla kutlandığı ve bu vatan uğruna canlarını, gözlerini kırpmadan feda eden aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin bir kez daha minnetle yâd edildiği maneviyatı bol olan günlerimizdir. Cumhuriyet Bayramınız aziz milletimize kutlu olsun…
 3. 30 Ağustos Milletimizin kazandığı eşsiz ve şanlı bir zaferdir. İnancın zafere dönüştüğü o gün, Türkiye Cumhuriyeti’nin de temelleri atılmıştır. Tarih boyunca tüm zorluk ve sıkıntıların üstesinden İnancı ile gelmeyi başaran Milletimiz, şartlar ne olursa olsun dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de tek yürek olabileceğini tüm dünyaya göstermiştir. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı vesile kılarak, Milletimizin bölünmez bütünlüğünü korumak için canını feda eden Aziz Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu olsun !
 4. Hey! As you know, when you want to activate your account, an activation mail will be sent to your e-mail. If you clicked the "Activate" button in this link, your TruckersMP account will be activated. But some users would not notice that e-mail and if they don't use that link to activate their account in that moment, the link will not work for it due to timeout and the status of your account will appear as "Not Activated". In this guide, i will show you how to re-send the activation link and activate your TruckersMP Account with some images below this post.
 5. Merhaba Arkadaşlar, Bildiğiniz üzere TruckersMP'ye üye olduğunuz zaman hesabınızı aktifleştirmeniz için size bir E-Mail gönderiliyor. Bu gelen E-Mail'de hesabı aktive et butonuna tıkladığınız zaman TruckersMP Hesabınız aktif oluyor, ama bazı kullanıcılar bunu hemen fark edemiyor ve o link zaman aşımına uğramış olduğu için kullanılamaz hale geliyor ve kişinin TruckersMP Profili (Aktif Edilmedi) olarak kalıyor, bugün ki rehberimde sizlere (Aktif Edilmedi) yazan TruckersMP Hesabınızı nasıl (Aktif edildi) onu elimden geldiğince görsel bir şekilde aşağıda sizlere anlatmaya çalışacağım..
 6. Merry Christmas and Happy new year!
 7. Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun…
 8.  Mücadele gücün ve azmin konusunda hiçbir engelin sana mani olabileceğini sanmıyorum. Aramıza hoş geldin, başarılar temennisi ile… :wub:

  1. -VOYVODA-

   -VOYVODA-

   cansin kardesim cok sagol guzel sozlerin icin  ♥ her zaman ^_^

 9. "Sadık dostlar edin, gölgelerinde yaşarsın... Çünkü sadık dostlar; huzurlu anlarda süs, sıkıntılı demlerde silahtır!..." Hz. Ömer (r.a)

   

  Ağabey;

  Fazla birşey diyemeyeceğim ama çok özleyeceğim seni. Bir ömür boyu mutlu olman dileklerimle.

  1. -VOYVODA-

   -VOYVODA-

   Allah razi olsun kardesim cok sagol , az sey ogretmedin bana ilk zamanlarimda , birtanesin her zaman ♡8

  2. PaaBaba

   PaaBaba

    

   Abi ben bugün ets 2 oynuyorum admin beni durduk yere banladı gerekçeside şuymuş : Change your avatar in Steam and write an appeal benim avatarımda Atatürk var ve ben bunu asla değiştirmeyeceğim bu banı nasıl kaldırabilirim türk bir admin yokmu ? Bu arada hesabım şu : https://truckersmp.com/user/2042211

    

    

   LÜTFEN YARDIM ET ABİ

  3. JRealLife

   JRealLife

   steam resmini degistir diyor

 10. Happy birthday 

 11. Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun..

  1. DesertEagle26

   DesertEagle26

   iyi dileklerin için teşekkür ederim ^_^

 12. Really thank you so much for everything . You helped me a lot . You are very kind and very helpful.

  :unsure::wacko::(

 13. //Locked & moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 14. //Locked & moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 15. //Locked & moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 16. Elinize geçen bir durum yok ancak oyunu düzgün oynamayan ,kurallara uymayan, troll, Vs. Gibi durumlarda rapor atarak o kişinin ceza almasını sağlıyorsunuz.
×
×
 • Create New...