Jump to content

_TutoriaLs

Support
 • Content Count

  450
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Everything posted by _TutoriaLs

 1. Merhaba, Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum. Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets Saygılarımla, _TutoriaLs TruckersMP Support //Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.
 2. Merhaba, Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum. Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets Saygılarımla, _TutoriaLs TruckersMP Support //Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.
 3. Hello there! We are glad to hear that you were able to solve your issue. Thank you to everyone for helping here! If you require more help in the future, please do not hesitate to create another Topic or a Support Ticket. Kind Regards, TutoriaLs TruckersMP - Support //locked and moved to Solved Topics.
 4. Merhaba, Verilen cevaplar doğrultusunda sorununuz çözüldümü? Saygılarımla, _TutoriaLs TruckersMP - Support
 5. Merhaba, Verilen cevap size yardımcı oldumu? Eğer sorununuz çözüldüyse lütfen bize bildirin. Saygılarımla, _TutoriaLs TruckersMP - Support
 6. //moved to Polish Discussion Pomoc
×
×
 • Create New...