Jump to content

Subjugate

Veteran Driver III
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Subjugate

 1. On 31.12.2017 at 12:03 AM, BigLarge said:

  Basit bir benzetme yaparak

  Örneğin,okulda öğretmenlerin toplantısında neler konuşulduğu hakkında siz bilgi sahibi olabilirmisiniz.Bu da öyle birsey. :)

  Bilgi sahibi olabiliriz.Sorarız falan ucundan söylerler ama burda biraz bu durum farklı.Neyse önemli değil sadece bilgi sahibi olmak için öğrenmek istedim.

 2. İnceledim fakat beni tatmin etmedi.Takım ilkelerine uymadığından diyor.Nedir bu takım ilkeleri ne yapmış açık açık anlatmıyor o yüzden bu konuyu açıp aydınlanmak istedim.KaçakTv yi'de çok seven yada nefret duyan birisi değilim fakat adminliğinin elinden alınması biraz düşündürücü.

 3. Uzun zamandır ets2 ile alakam yoktu.Bu aralar oynamaya başladım kaçak adminlikten alınmış sebebi nedir?Youtube da ve twitch te yaptığı yayınlar yüzünden alındığı söyleniyor biraz aydınlatırsanız sevinirim.

 4. Ets2 de Yettim diye bir başarım var en az 550 kmlik acil teslimatı 30 dk dan az bir süre kala bitirin diye.Ben bu şartı sağlıyorum fakat bu başarım gerçekleşmiyor.Bunun sebebi nedir?Mp'den oynadığım için mi?Birde 30 dklık süre gerçek zamana göre mi yoksa oyunun zamanına göre mi -gerçi bu mümkün değil ama gene de kafama takılıyor--??

 5. 12 minutes ago, F.Maynard said:

  Oyuncu siz fotoğrafla rapor etmişiniz, aradaki zaman farkı oyun içi bir dakika olduğundan raporunuz reddedilir, f7 çekmiştir pc yavaş diye geç kalkmıştır bilemeyiz, bir başka arkadaş aynı oyuncuyu sadece 4 saniyelik video ile raporlamış aynı şey yine geçerli.

   

  rapor böyle olacak, video alamıyorsanız uzun süre orada olduğunu gösteren fotoğraf sayısı çok olacak.

   

   

  Teşekkürler birde report ederken tarih saat soruyor onu nasıl yapıcaz gerçek zamana göre mi yoksa oyundaki zamana göre mi ayarlıyacaz?

 6. 35 minutes ago, HamitCanKilic / 24] said:

  Oyun içi chat küfür, spam vs şeylerde fotoğraf kabul ediliyor ama diğer suçları ispat etmek için video kaydı gerekiyor. Bu adam belki de başka biri bu hale getirdi gitti orada neler olduğunu anlayamazsınız ki fotoğraf ile. Ayrıca chatte biri küfür etse onu herkes ss alıp 10 kişi raporluyor. Bu olasılıkları düşünüp yöneticileri sıkıltırmamak gerekir. Siz report ettiyseniz oyununuza devam edin oyunxu suçlu ise zaten banlanır. Mesela benim şuan 15-17 civarında reportum var beklemede 2 haftadır bekliyor. Ben kötü oynayan oyuncuyu report etmişim gerisi adminlere kalmış birşey.

  Bu adamı başka biri bu hale getiriyor diyorsun gerçek zamanda yarım saattir böyle duruyor ve arkada biriktirdiği trafiğe bak kaldı ki f7+enter zor değil 5 sn alır en fazla bu adam bilerek duruyor orda şu foto nasıl ispat edemiyor anlamıyorum.Hadi ispatlayamadım adam yarım saat böyle kaldı bir admin bile görmedi bunu nasıl izah ederiz hele duisburg-calais yani en pöpüler güzergahta?

 7. On 30.05.2017 at 4:20 PM, bluesbass said:

  ^^ Rapor sistemini suistimal edenleri fark ettiğimizde o kişiler raporlama sisteminden engelleniyorlar.

  Rapor gönderirken çarpma, yol kesme, ters yön, speed hack, NCZ hack gibi şeyleri fotoğraf ile raporlarsanız bu raporlar yetersiz kanıt nedeniyle reddediliyor. Çünkü olayın neden ve nasıl olduğunu göremiyoruz. Küfür, uygunsuz nickname/tag/avatar için fotoğraf ile raporlayabilirsiniz. 

  Hemen hemen her gün birkaç kişi raporlama sisteminden engelleniyorlar. r3W91P.jpg

  z384M4.jpg

  Just now, Subjugate said:

  z384M4.jpg

   

  Bu fotolar engelleme için yeterli değil mi yani?

×
×
 • Create New...