Jump to content

Bedi510

Veteran Driver III
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

About Bedi510

 • Birthday 01/29/1991

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Pomorskie.
 • Interests
  Motoryzacja.
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Szczecin
 • Known languages
  Polski i trochę angielski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bedi510's Achievements

2

Reputation

 1. A co powiesz na to że przejechałeś spory odcinek trasy i musisz się zatankować lub zważyć, czekasz w kolejce i ktoś jedzie za szybko, nie wyhamuje i zatrzymuje się na twojej naczepie. Ja już tak miałem i nie zdążyłem nic zrobić bo ledwo się zatrzymałem i dostałem w tył.
 2. Nazwa Sugestii: Dodanie nowych stref bezkolizyjnych na stacjach paliw w ETS2 i ATS oraz w punktach ważenia pojazdu w ATS Opis Sugestii: Aktualnie całe mapy posiadają strefę kolizyjną na terenie stacji paliw i w punktach ważenia pojazdów. Już nie raz mi się zdarzyło że ktoś się rozładowywał, tankować bądź ważył i musiałem czekać aż zakończy swoją czynność. Nieraz też miałem taką sytuację że ktoś jechał szybko i władował się we mnie albo wyhamował na ostatnią chwilę. Przykładowe obrazki: Nie posiadam. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Pozwoliłoby to na bezpieczniejsze i szybsze tankowanie, dostarczanie paliwa na stację paliw oraz ważenie pojazdów.
 3. O ReLive napisał kolega wyżej i tak jak wyżej pisałem mój AMD nie obsługuje ReLive :f
 4. Nie wszystkie karty graficzne obsługują te programy. Moja akurat należy do tych które nie obsługują a mam Radeona HD 6700.
 5. Nazwa Sugestii: Możliwość odtwarzania powtórki i ew. możliwość zapisywania jej. Opis Sugestii: Odtwarzanie powtórki można by dodać pod klawisz np F9 o ile nie jest w użytku bądź pod tab można by było dołączyć opcję odtworzenia i zapisania powtórki która miałaby minimum minutę czasu odtwarzania. Głównie chodzi o to żeby można było łatwo udowodnić czyjąś winą osobie która lubi poodwalać. Przykładowe obrazki: Nie posiadam. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Jak wiadomo często można spotkać jakiegoś odwalacza na ETS2 MP jak i ATS MP. Możliwość odtwarzania takich powtórek umożliwiłaby nagranie takiego cwanego odwalacza przez osobę poszkodowaną za pomocą np. frapsa i udowodnienie mu winy, a ewentualna możliwość zapisywania pliku powtórki tejże sytuacji przydałaby się dla osób które nie mają programów typu fraps. Sam posiadam frapsa i bandicam ale nie zawsze zdążę uruchomić nagrywanie przed zderzeniem albo jak ktoś mnie obraża czy w inny sposób łamie zasady gry.
 6. No nie miał, jednak to było to co opisałeś. Dziękuję za podpowiedź.
 7. Witam mój znajomy chciał wczoraj zarejestrować na TruckersMP ATS żeby mógł grać ze mną nie tylko w ETS2. Od dnia wczorajszego cały czas ma wyświetloną w ustawieniach opcję "zarejestruj grę", a gdy kliknie w tą opcję wyświetla mu się że trwa weryfikacja. Nawet jak nie dawno wchodził i sprawdzał to cały czas miał opcję "zarejestruj grę" i gdy wcisną to wyskoczyło mu że trwa weryfikacja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.