Jump to content

StepchenPL

Veteran Driver IV
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

About StepchenPL

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

StepchenPL's Achievements

4

Reputation

 1. Cholera jasna... Jakaś masakra, za każdym razem jak wejdę na multi zawsze trafię na jakiegoś debila! Największy problem w tym że Admini są bardzo zajęci EP a na reszcie mapy hulaj dusza piekła nie ma.. Dzisiaj dość długo i skutecznie blokowali oba pasy ruchu turcy, było na tyle ciasno że jak jechali i ktoś jechał z naprzeciwka to udawało im się go puścić (dla takiej osoby wyglądało to tak jak by byli w trakcie wyprzedania), ale nie szło ich wyprzedzić... Przy próbie wyprzedania po prostu spychali, przy 4 albo 5 próbie dopiero udało mi się wybić przed jednego z nich i po prostu uciec. Raporty szły ode mnie i nie tylko, dopiero jakieś 15 min po tym jak im uciekłem zobaczyłem że dostali bana na chatcie, na 5 dni... A na moje przy takiej recydywie obydwoje zasługiwali na pernamenta... Jak tak dalej pójdzie to zacznę kręcić crash compilation z ETSa, a żeby nie było to 20 min później zderzyłem się z gościem który wyprzedzał pod górkę -.-
 2. StepchenPL

  eu2

  Kolego ale może trochę grzeczniej? Czy zapłaciłeś chociaż grosz twórcom ETS2MP? Czy wsparłeś ich chociaż raz? Nie? To nie rozumiem całkowicie tonu twojej wypowiedzi. Kilka osób zebrało się i stworzyło za darmo dla wszystkich modyfikacje multiplayer, mogli zatrzymać to dla siebie, mogli kazać za to płacić. A ludzie o tym zapominają i czują się jak święte krowy, daj palec a odgryzie całą rękę.
 3. StepchenPL

  Consola

  uset_g_developer 0/1 Wyłączenie/włączenie kamerki 0. uset_g_flyspeed Prędkość kamerki 0 Btw czemu consola, po co spolszczać angielski wyraz zamiast napisać po prostu konsola?
 4. Nie chcę pisać żeby nie robić tej osobie kłopotów czy coś. Ale z tego co widzę post ten jest widoczny na forum. Nie patrzcie tak na te moje posty, temat w końcu po to jest żeby sobie po marudzić
 5. Aj no wiem o tym, ale wcześniej była mowa o tym że będzie fizyka nowa. No nic trzeba się przyzwyczaić, fizyka mi tak nie przeszkadza co wyblakły lakier na ciężarówce Esteta ze mnie.
 6. Hmm... czas pomarudzić. Fajny ten mod na zimę, ale wszystko zrobiło się takie szare wyblakłe włącznie z ciężarówką. No i fizyka została ta sama :/
 7. Ja teraz pobieram i prędkość waha się od 50KB/s do 100KB/s
 8. W takim razie od wersji 1.3. Kurcze ciężko teraz znaleźć cokolwiek odnośnie ETS 1, przegrzebie internet jeszcze i może znajdę. A jak nie to trudno
 9. Wexu bandicama ostatni raz używałem 3 lata temu, teraz może coś się zmieniło może. daf95xf_pl Powiem tak, nagrywać będziesz nagrywał każdym z tych programów na spokojnie, fraps cię najbardziej obciąży i zabierze najwięcej miejsca na dysku. Bandicam może być dobrą opcją, jeżeli faktycznie poprawili jego stabilność. Natomiast żadnym programem nie ograniczysz tak wagi jak OBSem, głównie dlatego że bandicam i fraps dają tobie czysty obraz ze źródła który wypadałoby skompresować potem w jakimś programie (ot taka opcja dla tych co nagrywają jakieś konkretne filmy) a w OBSie dostajesz od razu skompresowany plik gotowy do wysłania. Przy moich ustawieniach 50minut filmu (wyglądającego znośnie) waży jakieś 300mb.
 10. Był był, wydany przez SCS jako mod, działał od wersji 1.14. Nawet nie wiem czy to nie ten sam model co w ETS2.
 11. Wexu ale musisz przyznać że taki man wtedy to było coś. Pamiętam jak SCS udostępnił go do ETSa 1, wtedy ta jakość w porównaniu do wszystkich innych ciężarówek dostępnych w grze była niesamowita. Mi teraz chyba najlepiej jeździ się Volvo, przyjemny interior, mocy pod dostatkiem... Fajna jest premiumka ale ona nieco za słaba dla mnie.
 12. Z własnego doświadczenia: Fraps jest pamięciożerny i strasznie zamula przy dużych detalach (chyba że nagrywasz na osobny dysk), ale daje niesamowitą jakość. Bandicam to taki mocno ograniczony fraps, dodatkowo lubi crashować i miewa problemy z nagrywaniem niektórych gier. Action! ma wszystko czego potrzeba, dlatego jest w sumie płatny może być ok, ale tutaj autor musiałby się zabawić w pirata, a wiadomo takie oprogramowanie jest często niestabilne i lubi crashować. Najlepszym rozwiązaniem moim zdaniem jest Openbroadcaster software czyli popularny OBS, dobre darmowe oprogramowanie, ma wszystko czego ci trzeba + jest stabilne i ma mnóstwo ustawień. Ustawiasz sobie bitrate na poziomie 1mb i rozdziałke 1280x720 i to ci spokojnie wystarczy do nagrywania, dostajesz od razu gotowy skompresowany plik w formacie MP4 do wrzucenia na YT czy gdzie chcesz, o całkiem małej wadze.
 13. W sumie to tutaj zmieniają się felgi, nie opony. Zmiany w prowadzeniu czuć oczywiście miedzy 2 ośkami a 3.
 14. Wiadomo że trzeba brać ten zakręt szerszym łukiem, ale spróbuj gdy z naprzeciwka nikt ci nie robi miejsca, pomijając tych którzy jadą dosłownie środkiem żeby zobaczyć co się dzieje z przodu... Z resztą sporo graczy dopiero zaczyna. A tak z innej beczki, w realu gdyby ktoś wiedział że będą takie obciążenia drogi to chyba w życiu nie zaprojektowałby takiego zakrętu. Chyba będę musiał zrobić filmik z wszystkimi grzechami kierowców w europorcie...
 15. Skoro tak to nie czemu by nie dodać opcji z propozycji drugiej, to ingerencja w stronę nie w moda. Prosta, raz zrobiona zostaje do końca. Koleś zgłasza się do konwoju, trzeba zaakceptować jego uczestnictwo i tyle. Mała zmiana a dużo poprawi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.