Jump to content

[KWT-Cargo] Emras

Veteran Driver II
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Truck?

2 Followers

About [KWT-Cargo] Emras

 • Rank
  3t Helicopter

Profile Information

 • Virtual Trucking Company
  KWT-Cargo
 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Luxembourg: Luxembourg
 • Known languages
  Polish

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [KWT-Cargo] Emras

  KWT-Cargo [] Rekrutacja: OTWARTA 7/32

  Blask słońca, podmuch wiatru i przepiękne widoki, towarzyszyły nam we wczorajszym konwoju firmowym, który rozpoczęliśmy w Dortmundzie, a koniec konwoju nastąpił w Stuttgarcie. Niemieckie drogi okazały się dla nas łaskawe tego dnia i konwój pokonaliśmy szybko i bezpiecznie. Uczestnikom konwoju serdecznie dziękujemy, a wszystkim mobilom życzymy udanego i bezpiecznego tygodnia. Szerokości .
 2. [KWT-Cargo] Emras

  KWT-Cargo [] Rekrutacja: OTWARTA 7/32

  09.06.2019 roku odbył się konwój firmowy, który został poprowadzony przez malownicze tereny Niemiec, oraz Anglii. I tym razem pogoda sprzyjała od początku do końca konwoju. Kierowcą dziękujemy za udział w konwoju, a reszcie wirtualnych kierowców życzymy bezpiecznej jazdy
 3. [KWT-Cargo] Emras

  KWT-Cargo [] Rekrutacja: OTWARTA 7/32

  Serdecznie dziękuję za słowa otuchy w imieniu całej firmy
 4. [KWT-Cargo] Emras

  KWT-Cargo [] Rekrutacja: OTWARTA 7/32

  Założycielami wirtualnej firmy transportowej KWT-Cargo funkcjonującej od dnia 10.02.2019 roku są : Emras i Dawidron. Ponad 2 lata temu zaczęliśmy stawiać pierwsze kroki w Euro Truck Simulator 2, tym samym zatrudniając się do pierwszych wirtualnych firm. Dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy przez ten okres wiemy, co potrzebne jest kierowcą i wiemy jak powinna wyglądać firma, która będzie odskocznią od szarości dnia codziennego. Po ponad 2 latach zdecydowaliśmy się na odważny krok utworzenia KWT-Cargo. Jesteśmy firmą, która kładzie duży nacisk na komfort kierowców, a także na ich potrzeby. Serdecznie zapraszamy! * Własny serwer Team Speak 3. * Częste konwoje. * Życzliwy zarząd. * Przyjazną atmosferę na Team Speak 3. * Niski tygodniowy standard kilometrów. * Benefity za staż w firmie. * Organizację konwojów firmowych niezależnie od stanowiska. * Swobodę w wyborze: serwera MP, prędkości, malowania zestawu w jeździe na co dzień, ilości dodawanych nowych dostaw podczas doby. * Minimalny wiek 16 lat. * Posiadanie sprawnego mikrofonu, oraz komunikatora Team Speak 3. * Kultura osobista. * Poczucie humoru. * Dobre łącze internetowe. * Komunikatywność. * Legalna wersja Euro Truck Simulator 2. * Aktywne konto na stronie TruckersMP. Korzystamy ze strony Virtual Trucker, gdzie rozliczamy się ze swoich tras. Link do Virtual Trucker: https://virtualtrucker.pl/company/2170 Rekrutacja odbywa się na Team Speak 3. Zanim złożysz podanie do firmy wpierw wejdź na Team Speak 3. Adres podany jest w kontaktach na samym dole reklamy. Przed przystąpieniem do rekrutacji zapoznaj się z regulaminem do którego link znajduje się na samym dole reklamy. Korzystamy z modyfikacji naszego autorstwa. Modyfikacja zawiera: konfigurację i malowanie ciągnika siodłowego i naczepy. Dzięki modyfikacji, stworzenie zestawu konwojowego jest bardzo proste. Film, który ukazuje sposób ściągnięcia i wgrania modyfikacji do Euro Truck Simulator 2 znajduje się na serwerze Team Speak 3 w odpowiedniej zakładce. Modyfikacja dostępna jest wyłącznie dla pracowników firmy. Oto jak wyglądają zestawy z modyfikacji. Konwoje firmowe odbywają się co niedzielę. Osoba, która organizuje konwój firmowy zobowiązana jest do jego pilotowania. Konwój zorganizować może każdy pracownik. Wedle pomysłu pracownika może być to konwój np. z ładunkami bardzo ciężkimi itp. Z uwagi na minimalny standard dwóch konwojów w miesiącu niezależnie, czy jest to konwój firmowy, czy międzyfirmowy konwoje niedzielne są organizowane bez zmian. Z uwagi na możliwą absencję pracowników i niemożność uczestniczenia w konwoju międzyfirmowym zawsze będzie można nadrobić pominięty konwój, konwojem niedzielnym. Fan page Klik! kwt-cargo.voice24.pl Strona firmowa Klik! Podanie do firmy Klik!
 5. [KWT-Cargo] Emras

  Dyskusje na Temat Kierowców

  Firma KWT-Cargo nie ponosi odpowiedzialności za osoby nie będące w firmie, lecz w dalszym ciągu posiadające loga/przedrostki firmowe. Tymi osobami są: Meeexi23 https://truckersmp.com/user/1876460 B.L. DarkMan https://truckersmp.com/user/2153093 FazaHead https://truckersmp.com/user/2458596 Morsi https://truckersmp.com/user/811684
 6. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Widząc pracę zwykłych ludzi, nie pracujących w studiach etc. na miejscu producentów gry mocno bym się zastanowił nad następnymi projektami. Jeśli prace graficzne były by dopracowane, a ich szczegółowość była by na zadowalającym poziomie pozyskali by jeszcze więcej fanów, co za tym idzie przyszłych klientów. Moim zdanie planowanie długo falowe ma rację byty z uwagi na możliwości rozbudowy wszystkiego jakie daje ta gra. DLC na wysokim poziomie graficznym jak i wypuszczanie update, które były by dopracowane w każdym calu zapewniło by firmie większy przychód z racji braku konkurencji na rynku. Chyba o to chodzi w biznesie, żeby trzepać siano za pracę, którą firma wykonuje. Ale jak to będzie na coraz to słabszym poziomie, to ludzie podziękują za inwestowanie siana w SCS i skupią się na innych tytułach (Jeśli takie wyjdą).
 7. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  My i tak możemy pisać wypracowania na tematy pracy studia SCS i tego, co wychodzi z tego studia. Lecz na chwilę obecną marne szanse, że nagle zmienią swoje podejście i będą się angażować w 110% w każdy projekt. Póki konkurencji brak, wypuszczenie dopracowanych perełek jest mało prawdopodobne.
 8. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Stety i niestety tak będzie. Do czasu kiedy jakieś studio wypuści naprawdę dobry produkt i ludzie postanowią odwrócić się od SCS. To wtedy zaczną walczyć o klienta. Taka mobilizacja byłaby jak najbardziej na miejscu i sam bym się zastanowi, czy nie warto spróbować gdzie indziej. A może byłoby lepiej
 9. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Coś w tym jest. Nowe tytuły, które przypominają ETS2 niestety dużo odstają szatą graficzną, szczegółowością modeli. Może tak być, że nie czują oddechu konkurencji na plecach i dlatego mają luźne podejście do tematu.
 10. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Racja. Można by mieć pretensje, gdyby nowe ciągniki były tylko w opcji DLC, lecz gdy chodzi o update, które nie przynoszą korzyści finansowych to wizja odświeżania starych ciągników jest bardzo możliwa. W jakim stopniu jakości by nie wypuścili nowej renatki, to i tak się będę cieszył jak dziecko .
 11. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ciężko jest oceniać studio nie mając żadnych informacji na temat realizowanego przez nich projektu. Na pewno lepiej by było, aby nowości były dopracowane i starannie wykonane. Ale nie wiadomo ilu ludzi nad tym pracuje i jak bardzo ważne jest to na daną chwilę. Można tylko gdybać
 12. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Może nie tyle leniwy, co zapracowani. Nie wiemy nad czym pracuje studio. Może szykują się do jakiegoś dużego projektu i nie mają zbytnio czasu poświęcać sztabu ludzi do tworzenia i implementacji poszczególnych akcesoriów do kabiny.
 13. [KWT-Cargo] Emras

  [Zabawa] X czy Y?

  Göteborg Skrzynia 6-biegowa, czy skrzynia 12-biegowa
 14. [KWT-Cargo] Emras

  Radio

  Brakowało mi niektórych stacji. Wielkie dzięki!
 15. Nazwa Sugestii : Dodanie do palety kolorów RGB. Opis Sugestii : Sprawa dotyczy ustawienia identycznego koloru zestawu przez inne osoby. Konfigurując zestaw na serwisie wybierając dany kolor i zapisując go w pasku szybkiego wyboru nie ma problemu z nadaniem takiego samego malowania ciągnika i naczepy. Sprawa komplikuje się w przypadku, gdy chcemy, aby kolega miał identyczny kolor zestawu jaki mamy my. Problem rozwiązał by kod RGB, który dostępny jest na tabulatorze. W ten sam sposób jak na tabulatorze wybierało by się dany kod do malowania ciągnika i naczepy. Szczególnie uciążliwe jest to dla wirtualnych firm, które mają własne malowania. Przykładowe obrazki : Nie posiadam Dlaczego twoja sugestia a nie inna? : Dlatego, iż pozwoliło by to na powtarzalność, której nie jest się w stanie uzyskać bez ingerencji w plikach gry, bądź tworzeniu czasochłonnych modyfikacji.
×