Jump to content

[KWT-Cargo] Emras

Veteran Driver II
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Truck?

2 Followers

About [KWT-Cargo] Emras

 • Rank
  3t Helicopter

Profile Information

 • Known languages
  Polish

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Widząc pracę zwykłych ludzi, nie pracujących w studiach etc. na miejscu producentów gry mocno bym się zastanowił nad następnymi projektami. Jeśli prace graficzne były by dopracowane, a ich szczegółowość była by na zadowalającym poziomie pozyskali by jeszcze więcej fanów, co za tym idzie przyszłych klientów. Moim zdanie planowanie długo falowe ma rację byty z uwagi na możliwości rozbudowy wszystkiego jakie daje ta gra. DLC na wysokim poziomie graficznym jak i wypuszczanie update, które były by dopracowane w każdym calu zapewniło by firmie większy przychód z racji braku konkurencji na rynku. Chyba o to chodzi w biznesie, żeby trzepać siano za pracę, którą firma wykonuje. Ale jak to będzie na coraz to słabszym poziomie, to ludzie podziękują za inwestowanie siana w SCS i skupią się na innych tytułach (Jeśli takie wyjdą).
 2. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  My i tak możemy pisać wypracowania na tematy pracy studia SCS i tego, co wychodzi z tego studia. Lecz na chwilę obecną marne szanse, że nagle zmienią swoje podejście i będą się angażować w 110% w każdy projekt. Póki konkurencji brak, wypuszczenie dopracowanych perełek jest mało prawdopodobne.
 3. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Stety i niestety tak będzie. Do czasu kiedy jakieś studio wypuści naprawdę dobry produkt i ludzie postanowią odwrócić się od SCS. To wtedy zaczną walczyć o klienta. Taka mobilizacja byłaby jak najbardziej na miejscu i sam bym się zastanowi, czy nie warto spróbować gdzie indziej. A może byłoby lepiej
 4. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Coś w tym jest. Nowe tytuły, które przypominają ETS2 niestety dużo odstają szatą graficzną, szczegółowością modeli. Może tak być, że nie czują oddechu konkurencji na plecach i dlatego mają luźne podejście do tematu.
 5. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Racja. Można by mieć pretensje, gdyby nowe ciągniki były tylko w opcji DLC, lecz gdy chodzi o update, które nie przynoszą korzyści finansowych to wizja odświeżania starych ciągników jest bardzo możliwa. W jakim stopniu jakości by nie wypuścili nowej renatki, to i tak się będę cieszył jak dziecko .
 6. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ciężko jest oceniać studio nie mając żadnych informacji na temat realizowanego przez nich projektu. Na pewno lepiej by było, aby nowości były dopracowane i starannie wykonane. Ale nie wiadomo ilu ludzi nad tym pracuje i jak bardzo ważne jest to na daną chwilę. Można tylko gdybać
 7. [KWT-Cargo] Emras

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Może nie tyle leniwy, co zapracowani. Nie wiemy nad czym pracuje studio. Może szykują się do jakiegoś dużego projektu i nie mają zbytnio czasu poświęcać sztabu ludzi do tworzenia i implementacji poszczególnych akcesoriów do kabiny.
 8. [KWT-Cargo] Emras

  [Zabawa] X czy Y?

  Göteborg Skrzynia 6-biegowa, czy skrzynia 12-biegowa
 9. [KWT-Cargo] Emras

  Radio

  Brakowało mi niektórych stacji. Wielkie dzięki!
 10. Nazwa Sugestii : Dodanie do palety kolorów RGB. Opis Sugestii : Sprawa dotyczy ustawienia identycznego koloru zestawu przez inne osoby. Konfigurując zestaw na serwisie wybierając dany kolor i zapisując go w pasku szybkiego wyboru nie ma problemu z nadaniem takiego samego malowania ciągnika i naczepy. Sprawa komplikuje się w przypadku, gdy chcemy, aby kolega miał identyczny kolor zestawu jaki mamy my. Problem rozwiązał by kod RGB, który dostępny jest na tabulatorze. W ten sam sposób jak na tabulatorze wybierało by się dany kod do malowania ciągnika i naczepy. Szczególnie uciążliwe jest to dla wirtualnych firm, które mają własne malowania. Przykładowe obrazki : Nie posiadam Dlaczego twoja sugestia a nie inna? : Dlatego, iż pozwoliło by to na powtarzalność, której nie jest się w stanie uzyskać bez ingerencji w plikach gry, bądź tworzeniu czasochłonnych modyfikacji.
 11. [KWT-Cargo] Emras

  Screenshoty - Inne gry

  Ktoś pyka w No man's sky ?
 12. [KWT-Cargo] Emras

  Przyciszenie scout'ów

  Masz trochę racji.Lecz w tej kwestii ciężko znaleźć złoty środek, który umożliwiłby uporanie się z problemem kierowców w skodach, a użytkowaniem skody przez wszystkich graczy. Niestety spora rzesza fanów skody bierze ją 4fun i leci nie zważając na innych uczestników drogi bawiąc się w NFS. Szczególnie było to uciążliwe po dodaniu modyfikacji zima na MP. Upalanie sprzęgła na rondzie, co miasto, fidget spinnery na drogach itp. Może i tak radykalna zmiana przyczyniła by się do uporządkowania serwerów niestety krzywdząc normalnych kierowców, którzy potrafią jeździć kosiarką zgodnie z zasadami ruchu drogowego, szanując tym samym innych uczestników na drodze. Myślę, że te argumenty choć trochę cię przekonają .
 13. [KWT-Cargo] Emras

  Przyciszenie scout'ów

  Tak jak wspomnieli przedmówcy skody wyłącznie dla Adminów to super pomysł. Zrobić WL na skody i po problemie
 14. [KWT-Cargo] Emras

  Blokada włączenia Kogutów przy normalnych ładunkach

  Już od 1.30 wychodzą. Jeszcze minie sporo za nim zdecydują się na zmianę. Ja tam czekam na ets3
 15. Siema,

  Wiesz może jak zrobić ciągnik i naczepę tak, aby osoba posiadająca aktywną modyfikację w grze nie musiała wybierać po kolei akcesoriów itp., tylko od razu miała cały ciągnik z ustawionymi akcesoriami przeze mnie ?.

  1. Show previous comments  1 more
  2. [KWT-Cargo] Emras

   [KWT-Cargo] Emras

   Kupiłem, dokonałem konfiguracji ciągnika, zapisałem grę, wpisałem g_save_format 2 i wyszedłem. Przegrałem "def" do innego folderu i mam teraz na bazie configu przekształcić pliki w "def" do poszczególnych akcesoriów?.

  3. [KWT-Cargo] Emras

   [KWT-Cargo] Emras

   Wszystko siedzi jak trzeba :D. Skopiowałem ciągnik w truck_dealers i nazwałem go poprzedzającą liczbą. W configu skopiowałem wcześniej już skonfigurowany ciągnik i wkleiłem do nowo stworzonego folderu. Zapisałem, wczytałem i śmiga :D. Dzięki za pomoc!

  4. PandQ

   PandQ

   Nie ma sprawy. ;)

×