Jump to content

Emras

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Emras

 1. Dziękujemy wszystkim za udział i widzimy się na kolejnych edycjach .
 2. V8 Power jadący w zaćmieniu słońca. Chwalił się tym z dobre dwa tygodnie każdemu, kogo spotkał. W sumie nie ma się co dziwić, jest to dość niespotykana sytuacja. W każdym razie serdecznie gratulujemy.
 3. Dzisiejsza dostawa była nieco inne niż pozostałe z uwagi na towar, jaki dostarczaliśmy do tego pięknego zamku. Niestety zleceniodawca nie pozwolił podzielić się szczegółami na temat ładunku, lecz można się domyślać co może zamówić osoba, którą stać na taki zamek.
 4. Zdjęcie ładne, ale szkoda, że z fotoradaru. Uważajcie na siebie i na swoje tablice rejestracyjne.
 5. Moja przygoda z Euro Truck Simulator 2 zaczęła się 3 lata temu. Zafascynowany grą, która pochłaniała mnie z minuty na minutę, zapragnąłem czegoś więcej z uwagi na nudę, która zaczęła mi doskwierać na trybie singleplayer po przegraniu wielu godzin. Odskocznią od nudy okazał się tryb multiplayer. Wraz z tym trybem zaznajamiałem się coraz bardziej ze społecznością, jak i wirtualnymi firmami. W końcu nadszedł czas na pierwszą wirtualną firmę, w której poznałem Dawidrona. Internetowa znajomość jak każda, nie nastawiałem się nigdy na szukanie przyjaciół w internecie, lecz nasza znajomość była na tyl
 6. Co prawda przejazd jest niemożliwy, ale Narrar ma tak duży zapas czasu, że może pozwolić sobie na przerwę od jazdy. Udanego tygodnia.
 7. Czarne chmury zbierają się nad Catem, który dostarcza koparkę niezbędną na budowie w Kuusamo mieszczącym się w Finlandii. Oby sprzęt sprawował się bezawaryjnie podczas budowy szkoły. Życzymy szerokości i spokojnej niedzieli.
 8. Zdjęcie podesłane przez spottera. Dziękujemy za fotkę i życzymy wszystkim szerokości.
 9. Inspekcja Ruchu Drogowego zgarnęła V8 Powera na ważenie. Nie miał się o co martwić, gdyż waga zgadzała się co do kilograma. Niemniej jednak lekki stres zawsze towarzyszy takim akcjom.
 10. Tankowanie zestawów pod korek i jazda na Norwegię. Czas nagli, a spedytor wisi już na telefonie z obawą o opóźnienie się ładunku do firmy docelowej. Pozdrawiamy i życzymy dostaw na czas.
 11. Dzisiaj trafił się szybki kurs z Mediolanu do Turynu, dzięki czemu Cat zdąży jeszcze obrócić do Asti po 2 tony sprzętu elektronicznego, który dostarczać będzie do Paryża. Życzymy spokojnego tygodnia.
 12. Nieszczęśliwa awaria chłodni przytrafiła się naszemu pracownikowi V8 Power, który jechał z Łodzi do Hanower. Za 105 km jest serwis, w którym postarają się naprawić usterkę. Udanego tygodnia mobile.
 13. Przeprawa przez granicę przedłużyła się z uwagi na kontrolę zestawu przez wyszkolone psy. Rejon, w którym znajduje się POKA, znany jest z przemytu stąd też częste kontrole pojazdów. Życzymy spokojnej niedzieli.
 14. Trójka kierowców: Cat, Stefalski i pjonteg zebrali się na szybkie zlecenie. Potrzeba było na nie aż 3 zestawy ze względu na ilość i wielkość dostaw-była bardzo zróżnicowana. Trasa przebiegła bezproblemowo, począwszy od Wiednia, aż do Rostocku.
 15. Kolejne zlecenie dla firmy Suprema wykonane. Przewożonym towarem była tkanina ważąca 10 ton. Materiału wystarczy na sporo odzieży, która cieszyć będzie lokalnych mieszkańców.
 16. Trzech muszkieterów wraz ze sprzętem sportowym, arbuzami oraz pomarańczami zmierzają w stronę Norwegii. Zestawy sprawne i zatankowane pod korek, także nie zostało nic innego jak cisnąć gaz w podłogę. Życzymy udanego tygodnia.
 17. Teraz tylko rozładowanie ładunku w magazynie Lidla i zasłużony odpoczynek dla POWER'a! Następne zlecenie przygotował już dyspozytor i po przerwie znów będzie ruszał w trasę z Swansea do Helsinek! Udanego dnia!
 18. Następne zlecenie na bardzo górzystym terenie, lecz co do dla naszego profesjonalnego kierowcy Stefana! Bez trudu dał radę pokonać 500 kilometrów w takim terenie z towarem ważącym 20 ton! Po dojechaniu do celu zasłużona przerwa i jazda po następny ładunek! Przyjemności z jazdy!
 19. Nowa ciężarówka pięknie prezentuje się z naszym krajobrazem, a te widoki podziwia Cat, który wiezie bele ważące 14 ton. Pogoda nie jest bardzo sprzyjająca, ale za to można nacieszyć się nowym Renaultem. Celem jest południowa Polska. Przyjemnych tras!
 20. Nawet brzydka pogoda nie jest w stanie zatrzymać Emrasa! Pomimo utrudnień na drodze i kiepskich warunków pogodowych kontynuuje swoje zlecenie bez przerwy, a wiezie on 15-tonowe maszyny. Życzymy bezpiecznej drogi.
 21. W tą deszczową pogodę musiał przejechać nasz profesjonalny kierowca Marcin, który pokonał niełatwą trasę w bardzo dobrym rezultacie. Dojechał przed czasem do celu i miał sporo odpoczynku. Na następny dzień zostało przygotowane następne zlecenie. Pozdrawiamy!
 22. Przy ładnym zachodzącym słońcu można było ująć kadr w ładny sposób. Postój w północnej Finlandii i jazda na Łotwę ze stalowymi rurami razem ze Stefanem, który wiózł doniczki. Szerokiej drogi!
 23. Naszemu kierowcy Luksonowi ktoś odpiął naczepę na parkingu. Jest to bardzo przykra praktyka Brytyjskich kierowców, na szczęście Lukson szybko się zorientował, że ciągnik coś za lekko się prowadzi. Życzymy nieodczepianych ładunków.
 24. Czas na chwilowy postój na parkingu w Danii. Tym razem Kuba jedzie do Norwegii w oczekiwaniu na prom. W tym czasie zjadł sobie pożywny obiad i obejrzał filmy na Netflixie. Po udanym odpoczynku czas wsiadać i ruszać dalej w trasę. Udanego odpoczynku.
 25. Pięknie prezentujący się widok jest niezastąpiony, dla takich wrażeń warto się męczyć i jechać pod górkę z tonowym towarem, jakim są arbuzy. DJerby udał się na górzyste tereny w Norwegii, jadąc z Warszawy. Miłych wrażeń i udanej soboty
×
×
 • Create New...