Jump to content

[KWT-C] Emras

Veteran Driver III
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by [KWT-C] Emras

 1. W miniony tydzień nasz kierowca Miauczy, podjął się trudnego wyzwania dostarczenia kondensatora przemysłowego ważącego 60-ton. Wraz z niezbędnym pilotażem, konwój przejechał dystans 300 km bezpiecznie i w dobrym tempie, dzięki wykwalifikowanemu personelowi. Miłego dnia.
 2. Świetne warunki na drodze, dobra kawa w uchwycie i można trzaskać kilometry. Emras przewozi 10-tonowe ananasy, które swoją podróż zakończyć mają w Bordeaux. Zapas czasu pozwoli jeszcze na rozprostowanie kości i odbycie małego spacerku po Bordeaux. Udanego tygodnia.
 3. Ciepły sobotni wieczór spędza jeden z naszych kierowców na parkingu mieszczącym się 200 km od firmy docelowej. Odpowiednia temperatura na zewnątrz pozwoliła na spędzenie czasu na ławce przy ulubionym serialu na Netflixie. Nazajutrz ładunek zostanie dostarczony, a kolejny ładunek czekać będzie na załadowanie przez kierowcę, 5 km od firmy, w której się rozładuje. Oby udało się zrealizować cały plan bez zbędnych komplikacji. Życzymy bezpiecznego tygodnia.
 4. Po dostarczeniu ładunku do firmy Stokes w Poznaniu pech chciał, że dyspozytor nie znalazł następnego ładunku tego dnia dla kierowcy. Nieopodal miejsca rozładunku znajduje się hotel, w którym kierowca spędzi noc i następnego dnia pojedzie do firmy docelowej na załadunek 15-tonowych arbuzów, które będzie przewoził do Malmö. Oby następny dzień przebiegł bez zbędnych niespodzianek. Życzymy udanego tygodnia.
 5. Piękny poranek z pięknymi widokami. Trasa przebiega błyskawicznie, dzięki dobrze wykwalifikowanemu pracownikowi, jak i dobremu zestawowi. Towar ważący 16 ton musi zostać zawieziony do północnego stanu Waszyngton. Udanej niedzieli.
 6. Roboty drogowe na granicy Wlosko-Austriackiej spowodowały ciągnący się sznur pojazdów przez cały tunel, jak i przed nim. Jazda w tym czasie była bardzo nieprzyjemna i długotrwała. Szerokości
 7. Na Niemieckich trasach jazda jest najprzyjemniejsza i najszybsza, ale zawsze musi przyjść czas na przerwę i zregenerowanie sił. Do najbliższej stacji i parkingu zostało niewiele, więc "Kiedy znajdziemy się na zakręcie redukcja, but i odcięcie."
 8. Nowy zestaw już w trasie z 16 tonowym prefabrykatem ściennym. Niestety trasa była źle przystosowana do naczepy i wystąpiło kilka problemów na jezdni, ale na szczęście był to profesjonalny kierowca, więc świetnie sobie poradził. Udanego dnia.
 9. Widoki na Cypryjskiej wyspie są piękne, lecz czas goni.. Spedytor już się niecierpliwi z powodu opóźnienia promu, który miał awarię podczas rejsu. Na szczęście byli na pokładzie dobrze wykwalifikowani mechanicy i błyskawicznie naprawili usterki. Szybkiej i bezpiecznej jazdy ;)
 10. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie firmy KWT-Cargo na konwój. Pomimo pogrążenia w smutku wskutek tragicznej śmierci naszego kolegi truckera dziękujemy za udany konwój. ~RIP Tomasz [*].
 11. Tymczasem jeden z naszych świetnie wykwalifikowanych kierowców przewozi kozi ser ważący 15 ton przez granicę Włosko-Austriacką. Trasa dobiega końca, lecz silnik stawiał opory pomimo nowego taboru. Rekompensuje to pięknymi widokami z mostu. Pozdrawiamy.
 12. Jeszcze parę kilometrów i koniec trasy. Przewożonym ładunkiem jest 27 tonowy rębak, który został załadowany w Omak , a rozładowany zostanie w Elko. Trasa niewymagająca także chwila odpoczynku po rozładowaniu i kolejny ładunek czeka na załadowanie. Życzymy bezpiecznych przejazdów.
 13. Serdeczne dzięki za zaproszenie firmy KWT-Cargo na konwój i życzę wszystkiego, co najlepsze .
 14. Nasz kierowca w Scanii 164L V8 580 KM Topline. Zestaw prezentuje się znakomicie szczególnie na tle takich malowniczych krajobrazów. Szerokości mobile.
 15. Kolejna wizyta na granicy Austriacko-Włoskiej w tym miesiącu. Upał, który wynosi 40 °C, rekompensują piękne widoki, dzięki którym można znieść niejedną ciężką podróż. Udanego tygodnia.
 16. Dostawa z Sacramento do Las Vegas. Ładunek, jaki przewozimy to 15-tonowa koparka i 10 ton materiału budowlanego. Kolega z tyłu dostrzegł luźny pas, tak więc zjedziemy na najbliższy parking i poprawimy, co trzeba. Bezpiecznego tygodnia.
 17. Trasa z Wrocławia kierowca wiezie Zużyte opakowania do Düsseldorfu. Ładunek jest opóźniony przez wypadek, który był na trasie. Czasem pomimo dobrego planowania staną się rzeczy, na które nie mamy wpływu. Życzymy tras bez opóźnień.
 18. Nasi kierowcy dość przypadkowo spotkali się na trasie, niestety każdy jedzie w swoją stronę. Zjedzą obiad na 45-minutowej przerwie i w drogę. Życzymy szerokości.
 19. Przygotowania do konwoju na bazie firmowej mieszczącej się w Luksemburgu trwają już od wczesnego popołudnia. Pięcioma zestawami będziemy przewozić duże ilości wyposażenia do nowo otwartego biura wielkopowierzchniowego. Transport potrwa całą noc i cały poranek. Oby wszystko poszło zgodnie z planem.
 20. Tachograf daje znać, że czas najwyższy zjechać na najbliższy parking i wykręcić 9-godzinną przerwę. Zapas czasu jest na tyle duży, że przerwa nie spowoduje opóźnienia się dostarczanego ładunku. Życzymy samych przespanych nocy.
 21. Ładunek dostarczony na czas, który przyjechał z Linköping, a rozładunek miał miejsce w Salzburgu w firmie Wilnet Transport. W naczepie znajduje się 12 tonowy czosnek, który swoim intensywnym aromatem umilał podróż zarówno kierowcy, jak i innym uczestnikom ruchu drogowego. Udanego tygodnia.
 22. Firma KWT-Cargo serdecznie dziękuje solenizantom za konwój. Życzymy dalszych sukcesów firmy i kolejnych lat na wirtualnych drogach. Sto lat! .
×
×
 • Create New...