Jump to content

[KWT-C] Emras

Veteran Driver III
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Unlicensed

4 Followers

About [KWT-C] Emras

 • Rank
  6t Braco Vans

Profile Information*

 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Luxembourg: Luxembourg
 • Known languages
  Polish

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W miniony tydzień nasz kierowca Miauczy, podjął się trudnego wyzwania dostarczenia kondensatora przemysłowego ważącego 60-ton. Wraz z niezbędnym pilotażem, konwój przejechał dystans 300 km bezpiecznie i w dobrym tempie, dzięki wykwalifikowanemu personelowi. Miłego dnia.
 2. Świetne warunki na drodze, dobra kawa w uchwycie i można trzaskać kilometry. Emras przewozi 10-tonowe ananasy, które swoją podróż zakończyć mają w Bordeaux. Zapas czasu pozwoli jeszcze na rozprostowanie kości i odbycie małego spacerku po Bordeaux. Udanego tygodnia.
 3. Ciepły sobotni wieczór spędza jeden z naszych kierowców na parkingu mieszczącym się 200 km od firmy docelowej. Odpowiednia temperatura na zewnątrz pozwoliła na spędzenie czasu na ławce przy ulubionym serialu na Netflixie. Nazajutrz ładunek zostanie dostarczony, a kolejny ładunek czekać będzie na załadowanie przez kierowcę, 5 km od firmy, w której się rozładuje. Oby udało się zrealizować cały plan bez zbędnych komplikacji. Życzymy bezpiecznego tygodnia.
 4. Po dostarczeniu ładunku do firmy Stokes w Poznaniu pech chciał, że dyspozytor nie znalazł następnego ładunku tego dnia dla kierowcy. Nieopodal miejsca rozładunku znajduje się hotel, w którym kierowca spędzi noc i następnego dnia pojedzie do firmy docelowej na załadunek 15-tonowych arbuzów, które będzie przewoził do Malmö. Oby następny dzień przebiegł bez zbędnych niespodzianek. Życzymy udanego tygodnia.
 5. Piękny poranek z pięknymi widokami. Trasa przebiega błyskawicznie, dzięki dobrze wykwalifikowanemu pracownikowi, jak i dobremu zestawowi. Towar ważący 16 ton musi zostać zawieziony do północnego stanu Waszyngton. Udanej niedzieli.
 6. Roboty drogowe na granicy Wlosko-Austriackiej spowodowały ciągnący się sznur pojazdów przez cały tunel, jak i przed nim. Jazda w tym czasie była bardzo nieprzyjemna i długotrwała. Szerokości
 7. Na Niemieckich trasach jazda jest najprzyjemniejsza i najszybsza, ale zawsze musi przyjść czas na przerwę i zregenerowanie sił. Do najbliższej stacji i parkingu zostało niewiele, więc "Kiedy znajdziemy się na zakręcie redukcja, but i odcięcie."
 8. Nowy zestaw już w trasie z 16 tonowym prefabrykatem ściennym. Niestety trasa była źle przystosowana do naczepy i wystąpiło kilka problemów na jezdni, ale na szczęście był to profesjonalny kierowca, więc świetnie sobie poradził. Udanego dnia.
 9. Widoki na Cypryjskiej wyspie są piękne, lecz czas goni.. Spedytor już się niecierpliwi z powodu opóźnienia promu, który miał awarię podczas rejsu. Na szczęście byli na pokładzie dobrze wykwalifikowani mechanicy i błyskawicznie naprawili usterki. Szybkiej i bezpiecznej jazdy ;)
 10. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie firmy KWT-Cargo na konwój. Pomimo pogrążenia w smutku wskutek tragicznej śmierci naszego kolegi truckera dziękujemy za udany konwój. ~RIP Tomasz [*].
 11. Tymczasem jeden z naszych świetnie wykwalifikowanych kierowców przewozi kozi ser ważący 15 ton przez granicę Włosko-Austriacką. Trasa dobiega końca, lecz silnik stawiał opory pomimo nowego taboru. Rekompensuje to pięknymi widokami z mostu. Pozdrawiamy.
 12. Jeszcze parę kilometrów i koniec trasy. Przewożonym ładunkiem jest 27 tonowy rębak, który został załadowany w Omak , a rozładowany zostanie w Elko. Trasa niewymagająca także chwila odpoczynku po rozładowaniu i kolejny ładunek czeka na załadowanie. Życzymy bezpiecznych przejazdów.
×
×
 • Create New...