Jump to content

[KWT-C] Emras

Veteran Driver III
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Unlicensed

4 Followers

About [KWT-C] Emras

 • Rank
  4t Ventilation Shaft

Profile Information

 • Virtual Trucking Company
  KWT-Cargo
 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Luxembourg: Luxembourg
 • Known languages
  Polish

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kierowca przebywający trasę z Omak do Elko. W naczepie znajdują się arbuzy ważące 20 ton. Jeszcze 20 kilometrów i ładunek zostanie dostarczony do firmy docelowej. Udanego tygodnia.
 2. Na trasie Lublin-Wałcz nasz kierowca musiał zatankować. Przy kasie, kiedy płacił za paliwo, zauważył złodzieja. Jako że wcześniej był ochroniarzem, wiedział jak postępować z delikwentem. Policja podziękowała kierowcy i wszystko dobrze się skończyło. Życzymy szerokości i sklepów bez złodziei.
 3. Trasa z Gdyni do Huesca. Kierowca jadący z Openera pod Lyonem zobaczył, że inny Trucker jest spisywany przez policje za przekroczenie prędkości i jazdę bez pasów. Pamiętajcie o bezpieczeństwie, bo za takie wykroczenia nie szczędzą mandatów. Szerokości!
 4. Firma docelowa w Kopenhadze już w zasięgu wzroku. Po rozładowaniu 15 tonowych jabłek pozostaje jedynie znaleźć wolne miejsce na parkingu, aby wykręcić 9-godzinną pauzę. Udanego weekendu.
 5. Dostawa ze składnikami na chleby i bułki dotarła, więc świeżutkie pieczywo będzie za chwilę dostępne dla porannych głodomorów. Życzymy pełnych brzuchów i masy energii na resztę dnia.
 6. Zadaniem na dzisiaj było przewiezienie dużej dostawy dla naszego kontrahenta. Przygotowania na bazie zaczęły się od godziny 9:00, a wyjazd z bazy miał miejsce o 15:00. Po parunastu godzinach jazdy, wraz z pauzami dotarliśmy na miejsce z lekkim zapasem czasu. Dzięki efektywnej jeździe i odrobinie szczęścia udało się dopiąć wszystko na ostatni guzik i zrealizować zlecenie otrzymane od naszego kontrahenta. Życzymy bezpiecznego tygodni.
 7. Zużyte plastiki ważące 9 ton zostały przewiezione z dużym zapasem czasu z Wrocławia do Monachium. Chwilę po rozładunku kierowca otrzymał telefon od spedytora z informacją o nowym ładunku, który czeka na niego nieopodal firmy, na której się rozładował. Po załadowaniu się w następnej firmie będzie musiał udać się na 9-godzinną pauzę. Życzymy szerokości i przyczepności.
 8. Czas pędzi nieubłaganie, a do firmy docelowej pozostał jeszcze szmat drogi. Sprawę ułatwia fakt, iż ładunek, który przewozi kierowca, waży zaledwie 2 tony. Zapewne ułatwi to wykonanie dostawy na czas i kierowca będzie mógł udać się na zasłużony odpoczynek. Życzymy spokojnego wtorku.
 9. Dzisiejszego dnia otrzymaliśmy zlecenie na przewiezienie wysłużonego rębaka ważącego 27 ton z miasta Medford. Ładunek swoimi rozmiarami nie ułatwiał zadania, lecz udało się bezpiecznie przewieźć ładunek do Flagstaff. Udanego tygodnia.
 10. Słoneczna Sardynia jak zawsze sprzyja warunkami na drodze. Koparka ważąca 22 tony przebywa trasę z Monachium do Sardynii. Po dostarczeniu ładunku i wypisaniu wszelkich papierów kierowca uda się na zasłużoną pauzę. Spokojnej niedzieli.
 11. Kierowca podczas wykonywania dostawy do Norwegii nowym zestawem. Sam kierowca przekazał, że zestaw sprawuje się wspaniale i wykonywanie dostaw na takim sprzęcie to czysta przyjemność. Mamy nadzieję na bezawaryjną pracę przez wiele lat. Bezpiecznego weekendu.
 12. Bardzo pechowy dzień dla naszego kierowcy. Po zmarnowaniu 2 godzin w ogromnym korku nastąpiła awaria silnika, która uniemożliwiła kontynuowanie dostawy do firmy docelowej. Na szybką pomoc nie ma co liczyć, gdyż dojechanie na miejsce awarii zajmie około godziny. Życzymy szybkich i bezpiecznych dostaw.
 13. Po godzinie szukania firmy docelowej kierowcy udało się znaleźć tę właściwą. Po uporaniu się ze sprawami administracyjnymi kierowca ruszył w stronę Niemiec po następny ładunek, który dostarczać będzie do Francji. Na chwilę obecną obowiązuje go 45-minutowa pauza, którą zmuszony jest odbyć na terenie firmy docelowej. Bezpiecznego tygodnia.
 14. Trasa z Pecz do Budapesztu stanęła pod znakiem zapytania. Podczas realizacji dostawy zapaliła się kontrolka mówiąca o braku paliwa. Na całe szczęście kierowcy udało się dojechać na ostatkach do stacji paliw. Po zatankowaniu i opłacenia paliwa na fakturę kierowca ruszył do miejsca docelowego. Szerokości i przyczepności.
 15. W niedzielę odbył się konwój firmowy, który rozpoczął się w Luksemburgu (LKW), a finisz nastąpił w Pradze (Euro Goodies). Zaraz po wyjeździe z Luksemburgu natrafiliśmy na nieprzyjemną niespodziankę mianowicie wypadek na drodze. Po przyjeździe policji i załatwieniu wszelkich czynności na drodze przez straż pożarną ruszyliśmy dalej do miejsca docelowego. Resztę konwoju udało nam się pokonać bezpiecznie i bez zbędnych przygód. Kierowcom dziękujemy za wzięcie udziału, a obserwującym życzymy bezpiecznych dostaw.
×
×
 • Create New...