Jump to content

[KWT-C] Emras

Veteran Driver III
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Unlicensed

4 Followers

About [KWT-C] Emras

Profile Information*

 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Luxembourg: Luxembourg
 • Known languages
  Polish

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dostawa z Sacramento do Las Vegas. Ładunek, jaki przewozimy to 15-tonowa koparka i 10 ton materiału budowlanego. Kolega z tyłu dostrzegł luźny pas, tak więc zjedziemy na najbliższy parking i poprawimy, co trzeba. Bezpiecznego tygodnia.
 2. Trasa z Wrocławia kierowca wiezie Zużyte opakowania do Düsseldorfu. Ładunek jest opóźniony przez wypadek, który był na trasie. Czasem pomimo dobrego planowania staną się rzeczy, na które nie mamy wpływu. Życzymy tras bez opóźnień.
 3. Nasi kierowcy dość przypadkowo spotkali się na trasie, niestety każdy jedzie w swoją stronę. Zjedzą obiad na 45-minutowej przerwie i w drogę. Życzymy szerokości.
 4. Przygotowania do konwoju na bazie firmowej mieszczącej się w Luksemburgu trwają już od wczesnego popołudnia. Pięcioma zestawami będziemy przewozić duże ilości wyposażenia do nowo otwartego biura wielkopowierzchniowego. Transport potrwa całą noc i cały poranek. Oby wszystko poszło zgodnie z planem.
 5. Tachograf daje znać, że czas najwyższy zjechać na najbliższy parking i wykręcić 9-godzinną przerwę. Zapas czasu jest na tyle duży, że przerwa nie spowoduje opóźnienia się dostarczanego ładunku. Życzymy samych przespanych nocy.
 6. Ładunek dostarczony na czas, który przyjechał z Linköping, a rozładunek miał miejsce w Salzburgu w firmie Wilnet Transport. W naczepie znajduje się 12 tonowy czosnek, który swoim intensywnym aromatem umilał podróż zarówno kierowcy, jak i innym uczestnikom ruchu drogowego. Udanego tygodnia.
 7. Firma KWT-Cargo serdecznie dziękuje solenizantom za konwój. Życzymy dalszych sukcesów firmy i kolejnych lat na wirtualnych drogach. Sto lat! .
 8. Trasa z Santa Fe do Eureka z 20 tonową frezarką. Po lewej stronie piękne mosty ruchome, które robią wrażenie podczas wykonywania manewrów obracania. Waszyngton nie przestaje zaskakiwać urokliwymi miejscami, które jeszcze z pewnością odwiedzimy.
 9. Po wyczerpującym konwoju wypoczywamy na terenie firmy Globeur aż do rana. Świetnie się składa, bo mamy załatwione ładunki z tej samej firmy. Po ogarnięciu się rano podpinamy naczepy i ruszamy w stronę Norwegii. Udanej niedzieli.
 10. Serdecznie dziękujemy za świetnie spędzony czas na konwoju. Życzymy równie prężnego rozwoju firmy, jak dotychczas. Życzymy również pociechy z pracowników, a także satysfakcji z włożonej pracy nad rozwojem firmy. Sto lat!
 11. Po długiej i męczącej trasie pora na zasłużony odpoczynek na parkingu w Велес. W naczepie kierowca wiezie cenny i bardzo delikatny towar - procesory komputerowe, które muszą zostać przewiezione w stanie idealnym, aby nie zostały obcięte przychody. Bezpiecznych dostaw.
 12. Kierowca dostarczył krótką dostawę z Craiova do miasta Piata Neamt. Napotkał się na mały kościół znajdujący się obok głównej drogi. Poranek był bardzo rześki, więc droga była przyjemna, pomimo upałów, które zaatakowały Europę. Życzymy przyjemnych i chłodnych tras.
 13. Dwójka naszych dzielnych kierowców przemierzająca pustynne tereny Meksyku ma jeszcze przed sobą całą nockę. Ładunek, który przewożą to 10 tonowa koparka i 2 tonowe elementy konstrukcyjne. Udanego tygodnia.
 14. Kierunek Łotwa, wraz z 15 tonową koparką. Czas goni, ale trzeba zajechać na serwis, żeby zdiagnozować lewe przednie nadkole. Coś puka, stuka. Oby nie okazało się, że trzeba zostać na serwisie do jutra. Życzymy bezawaryjnych dostaw.
×
×
 • Create New...