Jump to content

[KWT-C] Emras

Veteran Driver III
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Unlicensed

4 Followers

About [KWT-C] Emras

 • Rank
  6t Braco Vans

Profile Information*

 • Location
  Poland
 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Luxembourg: Luxembourg
 • Known languages
  Polish

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Następne zlecenie na bardzo górzystym terenie, lecz co do dla naszego profesjonalnego kierowcy Stefana! Bez trudu dał radę pokonać 500 kilometrów w takim terenie z towarem ważącym 20 ton! Po dojechaniu do celu zasłużona przerwa i jazda po następny ładunek! Przyjemności z jazdy!
 2. Nowa ciężarówka pięknie prezentuje się z naszym krajobrazem, a te widoki podziwia Cat, który wiezie bele ważące 14 ton. Pogoda nie jest bardzo sprzyjająca, ale za to można nacieszyć się nowym Renaultem. Celem jest południowa Polska. Przyjemnych tras!
 3. Nawet brzydka pogoda nie jest w stanie zatrzymać Emrasa! Pomimo utrudnień na drodze i kiepskich warunków pogodowych kontynuuje swoje zlecenie bez przerwy, a wiezie on 15-tonowe maszyny. Życzymy bezpiecznej drogi.
 4. W tą deszczową pogodę musiał przejechać nasz profesjonalny kierowca Marcin, który pokonał niełatwą trasę w bardzo dobrym rezultacie. Dojechał przed czasem do celu i miał sporo odpoczynku. Na następny dzień zostało przygotowane następne zlecenie. Pozdrawiamy!
 5. Przy ładnym zachodzącym słońcu można było ująć kadr w ładny sposób. Postój w północnej Finlandii i jazda na Łotwę ze stalowymi rurami razem ze Stefanem, który wiózł doniczki. Szerokiej drogi!
 6. Naszemu kierowcy Luksonowi ktoś odpiął naczepę na parkingu. Jest to bardzo przykra praktyka Brytyjskich kierowców, na szczęście Lukson szybko się zorientował, że ciągnik coś za lekko się prowadzi. Życzymy nieodczepianych ładunków.
 7. Czas na chwilowy postój na parkingu w Danii. Tym razem Kuba jedzie do Norwegii w oczekiwaniu na prom. W tym czasie zjadł sobie pożywny obiad i obejrzał filmy na Netflixie. Po udanym odpoczynku czas wsiadać i ruszać dalej w trasę. Udanego odpoczynku.
 8. Pięknie prezentujący się widok jest niezastąpiony, dla takich wrażeń warto się męczyć i jechać pod górkę z tonowym towarem, jakim są arbuzy. DJerby udał się na górzyste tereny w Norwegii, jadąc z Warszawy. Miłych wrażeń i udanej soboty
 9. Po pomyślnym przejechaniu zlecenia Lukson musiał odwiedzić mechanika przez usterkę w silniku, która wynikała z problemów fabrycznych. Spedytor poinformował kierowcę, że jest to usterka fabryczna i musi odwiedzić najbliższy punkt napraw. Podczas oczekiwań na zreperowanie silnika Lukson miał chwilę czasu na zregenerowanie sił, popijając kawę, zjadł pożywny obiad. Zaraz po nim wyruszył w trasę! Życzymy bezawaryjnych tras.
 10. W ładnie prezentującym się ciągniku jechał nasz profesjonalny kierowca Stefan, który przewiózł prefabrykaty ścienne z Cypru do Timisoara. Ważyły one ton, przez co jazda nie była na tyle ciężka. Niestety podczas zlecenia naczepa miała usterkę w mało komfortowym miejscu, która na szczęście została szybko zniwelowana przez pomoc drogową. Szerokości na trasach ;)
 11. W pochmurny wieczór nieopodal miasta Kotki miał przyjemność jechać Cat z rzadziej spotykaną podwójną naczepą. Towar ważący 33 tony dawał po sobie poznać podczas zlecenia, również długość naczep nie pozostał obojętny, przez który w ciasnych zakrętach trzeba było zrobić duży łuk, co utrudniał ruch uliczny. Niestety żadna kadra eskortująca nie była obecna, ale nawet przy takich zmaganiach kierowca poradził sobie świetnie. Przyjemnej jazdy.
 12. W miniony tydzień nasz kierowca Miauczy, podjął się trudnego wyzwania dostarczenia kondensatora przemysłowego ważącego 60-ton. Wraz z niezbędnym pilotażem, konwój przejechał dystans 300 km bezpiecznie i w dobrym tempie, dzięki wykwalifikowanemu personelowi. Miłego dnia.
 13. Świetne warunki na drodze, dobra kawa w uchwycie i można trzaskać kilometry. Emras przewozi 10-tonowe ananasy, które swoją podróż zakończyć mają w Bordeaux. Zapas czasu pozwoli jeszcze na rozprostowanie kości i odbycie małego spacerku po Bordeaux. Udanego tygodnia.
 14. Ciepły sobotni wieczór spędza jeden z naszych kierowców na parkingu mieszczącym się 200 km od firmy docelowej. Odpowiednia temperatura na zewnątrz pozwoliła na spędzenie czasu na ławce przy ulubionym serialu na Netflixie. Nazajutrz ładunek zostanie dostarczony, a kolejny ładunek czekać będzie na załadowanie przez kierowcę, 5 km od firmy, w której się rozładuje. Oby udało się zrealizować cały plan bez zbędnych komplikacji. Życzymy bezpiecznego tygodnia.
 15. Po dostarczeniu ładunku do firmy Stokes w Poznaniu pech chciał, że dyspozytor nie znalazł następnego ładunku tego dnia dla kierowcy. Nieopodal miejsca rozładunku znajduje się hotel, w którym kierowca spędzi noc i następnego dnia pojedzie do firmy docelowej na załadunek 15-tonowych arbuzów, które będzie przewoził do Malmö. Oby następny dzień przebiegł bez zbędnych niespodzianek. Życzymy udanego tygodnia.
×
×
 • Create New...