Jump to content

TuranciBozkurt

Veteran Driver III
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

6 Followers

About TuranciBozkurt

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 06/04/1993

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey, Ankara
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Germany: Duisburg
 • Known languages
  Turkish, English

Recent Profile Visitors

736 profile views
 1. Cevap verilmiş ancak çözüldüğüne dair bir şey yok ayrıca haksızlığa uğradığını zannettiği için yazmak istedim sonuçta konu da kilitli değil. Teşekkür ederim önerin için.
 2. Gözükse çok iyi olurdu sonuçta görülsün, beğenilsin, ilgi çeksin diye süslüyoruz. En azından dlc olmayanlarda nasıl gözükeceğini belirleyebilsek o da güzel olurdu.
 3. Herkes donuyor ancak siz hareket edebiliyor musunuz veya mouse ile görüntüyü çevirebiliyor musunuz? Yazdığınız yazı gecikmeli de olsa gitmiyor mu? Bunları oyun uygulama olarak mı donuyor, donanımsal mı ya da internet kaynaklı mı bunu anlamak için sordum. Uygulamada hiçbir şey kıpırdamıyorsa, siz de kıpırdatamıyorsanız bu donmalar donanımınızla alakalı olabilir. Bilgisayarınızın içini temizlemek ve soğutucu kullanmak veya bilgisayarınızı yenilemek çözebilir. Yazdıklarınız gecikmeli olarak gidiyorsa, oyun tamamen değil kısmen donmalar oluyorsa internet altyapısı veya modem kaynaklı olabilir modeminiz eskiyse mümkünse başka bir modemle oynayıp deneyin çünkü modemler de çok can sıkabiliyor. Her şeyden önce oyunun yazılımının bilgisayarınızda eksiksiz olup olmadığını öğrenmek için steam'de oyunun yerel dosyalarını kontrol etmenizi öneririm. Steam > Kütüphane > ETS2 > Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Belleğinin Bütünlüğünü Doğrula Diyerek oyun belleğinin bütünlüğünden emin olabilirsiniz. Umarım sorunu halledersiniz, keyifli oyunlar dilerim, kolay gelsin.
 4. Merhaba @gsserhat. Haksız yere ban yememişsiniz, Europort yolu kalabalıkken gereksiz trafik yaratmak yasaktır. Admin üç kez aynı hatayı yaptığınız için size üç şans tanımış ancak ısrarla devam etmiş ve banlanmış, üstüne itirazınızda saygısızca konuşmuşsunuz. [email protected] adresine saygı çerçevesinde itiraz etseydiniz böyle sonuçlanmazdı diye düşünüyorum.
 5. Yanlış anlaşılmaya kurban gitmemişsiniz ki direkt olarak küfür yazmışsınız. Steam adınızı değiştirin, eğer oluşturmadıysanız http://truckersmp.com/en_US/appeals adresinden ticket açın ve steam adını değiştirdiğinizi ve bir daha böyle bir şeyin olmayacağını beyan edin. Eğer daha önce ticket açtıysanız ve üç gün boyunca ilgilenilmediyse [email protected] adresine durumunuzu anlatan bir mail atabilirsiniz.
 6. Arkadaşlar telsizi kullanmak istiyor ama o kanaldakilerden rahatsız oluyorsanız başka kanala geçip arkadaşlarınıza geçtiğiniz kanal numarasını oyun içi pm atabilirsiniz.
 7. Geçen gün bankada broşürünü görmüş incelemiştim. Western Union kullanabilirsin ancak kesintileri biraz çok gibi gözüküyor. İncelemek istersen buyur bak. Western Union Masraf Tablosu
 8. Desteklenmeyen video formatı olduğu için bu haliyle camtasia ile editleyezsiniz. Başka bir kayıt programı kullanabilirsiniz. Bandicam'i tavsiye ederim.
×
×
 • Create New...