Jump to content

Qczian

Veteran Driver V
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Qczian

 1. Kiedyś Truckers MP nie miało w ogóle czegoś takiego i nikt wtedy nie narzekał, każdemu się podobało. To było gdzieś 2014, 2015. Później wprowadzono odgórnie limit prędkości do 90 km/h. Liczba cheaterów bardzo wzrosła, nikt nie chciał jeździć do 90 km/ h bo to nie jest realistyczne. Kagańce oczywiście są, ale dużo kierowców je omija w realu. Sam wtedy przestałem grać w ETS2. Później wprowadzono bardzo dobre rozwiązanie tj. był serwer dla osób, które chciały jeździć z kagańcem odgórnym i dla tych bez kagańca. Oczywiście znacznie więcej graczy wybierało serwer bez kagańca. I teraz znowu wprowadzono odgórny kaganiec do 110 km/h co jest lepiej niż 90 km/h, ale z drugiej strony, znowu w ETS2 jest wiele tras gdzie jechanie wolniej niż 130 km/h jest po prostu głupie, to są proste autostrady i kolizje są tylko winą kierowców. Co o tym sądzicie. Ja już zauważyłem Wzrost speedhackerów
 2. Remember, this is a GAME. In addition, the best solution is to create a 90 km / h server and a server where there is no limit.
 3. Polecam użytkownika Directormiki/Kłosu. Jeden z najlepszych kierowców z jakim jechałem. Kulturka i 90km/h. Na prawdę fajnie się z nim jeździ.
 4. A mi się wydaje że ludzie korzystająze speedhacka dlatego że jest ogranicznik. Wrócę na chwile do ETS bo chcę odpowiedzieć Shazo. Ja gram w ETS2 na EU1 gdzie jest ogranicznik i tam co chwila są speedhackowcy. Jak miałem konwój na EU2, owszem, byli powywracani ludzie ale nikogo nie spotkałem z lagującym ciągnikiem i taką prędkością że gre laguje. To chyba coś znaczy. I zapewne w ATS jest tak samo. Nwm, bo nie grałem jeszcze na Eu2 ale według mnie, można bez problemu to zakładać.
 5. Może i łatwy do wyłapania. A administracja coś robi w tym kierunku? W ETS2 nic tylko ktoś wjeżdżał we mnie z prędkościa na pewno powyżej licznika( Speedhack) i co? Reportowalem a osób nie malało. Tak samo będzie tutaj jak nie zwiększycie licznika Prosze, kolejny http://oi65.tinypic.com/id6f6h.jpg
 6. No tak BARDZO MI SIĘ NIE PODOBA. Przepraszam bardzo, ale ograniczenie do 90 km/h jest żałosne i już spotkałem troli którzy na speedhacku jeździli.
×
×
 • Create New...