Jump to content

ŻyrafMen

Veteran Driver IV
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About ŻyrafMen

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

58 profile views
 1. Polecam użytkownika Directormiki/Kłosu. Jeden z najlepszych kierowców z jakim jechałem. Kulturka i 90km/h. Na prawdę fajnie się z nim jeździ.
 2. A mi się wydaje że ludzie korzystająze speedhacka dlatego że jest ogranicznik. Wrócę na chwile do ETS bo chcę odpowiedzieć Shazo. Ja gram w ETS2 na EU1 gdzie jest ogranicznik i tam co chwila są speedhackowcy. Jak miałem konwój na EU2, owszem, byli powywracani ludzie ale nikogo nie spotkałem z lagującym ciągnikiem i taką prędkością że gre laguje. To chyba coś znaczy. I zapewne w ATS jest tak samo. Nwm, bo nie grałem jeszcze na Eu2 ale według mnie, można bez problemu to zakładać.
 3. Może i łatwy do wyłapania. A administracja coś robi w tym kierunku? W ETS2 nic tylko ktoś wjeżdżał we mnie z prędkościa na pewno powyżej licznika( Speedhack) i co? Reportowalem a osób nie malało. Tak samo będzie tutaj jak nie zwiększycie licznika Prosze, kolejny http://oi65.tinypic.com/id6f6h.jpg
 4. No tak BARDZO MI SIĘ NIE PODOBA. Przepraszam bardzo, ale ograniczenie do 90 km/h jest żałosne i już spotkałem troli którzy na speedhacku jeździli.
×
×
 • Create New...