Jump to content

DF-maniak

Veteran Driver VI
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

About DF-maniak

 • Birthday 03/13/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Zawiercie
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DF-maniak's Achievements

1

Reputation

 1. Nie wiem czy się da zrobić pogodę dla jednego gracza, a co jeśli Ty będziesz miał deszcz, a mijający Cię będzie miał słońce??? Generalnie zmienność pogody była by fajna. P.S. Znalazłem na YT filmik z online gdzie pada deszcz https://www.youtube.com/watch?v=gB4CENkyhGA
 2. Na EU#1 mamy ogranicznik co wielu osobom odpowiada. EU#2 dla maniaków prędkości i wielu też to odpowiada w (tym mnie). EU#3 dla realności, mi się to podoba. Ale jak chcemy realności to nie można z góry narzucać jakiś zasad. Co do przyczepności to minimum może być na śniegu, więcej na mokrym i jeszcze więcej na suchym, kwestia ustawienia tego odpowiednio. Co do prędkości też nie można narzucać wszystkim jeśli ma to być realne. W realu wbrew pozorom wielu kierowców wyłącza kaganiec i zapierniczają. Oczywiście robią to na własne ryzyko bo przy kontroli ITD mają pozamiatane, ale jednak wyłączają ten kaganiec. W ETS2 nie ma możliwości wprowadzenia takich kontroli, ale myślę że brak możliwości wyłączenia mandatów i drastyczne ich zwiększenie (np. do 3 tyś eu za przekroczenie prędkości) mogło by załatwić sprawę. A jak by dodać coś w rodzaju policji i coś na wzór nieoznakowanego radiowozu z kamerą to by się każdy jeszcze bardziej pilnował.Dalej idąc drogą realności to max. prędkość pojazdu ciężarowego to 80km/h, jednak ani policja, ani ITD nie karzą za jazdę z prędkością 90km/h po autostradzie. Takie ciche przyzwolenie. Jednak poza terenem zabudowanym ograniczenia prędkości trzeba by zwiększyć z 70 do 80km/h. Od tego trzeba by zacząć chcąc osiągnąć jazdę zbliżoną do realnej. Ale zrobienie czegoś takiego na EU#3 to moim zdaniem świetny pomysł.
 3. DF-maniak

  Wyścig

  ^ Nie czytamy chyba ze zrozumieniem. W realu też jest to zabronione, jednak na czas imprez stosuje się takie środki. Dzięki za przeniesienie tego tam gdzie rozmawia się o wszystkim tylko nie o ETS2
 4. DF-maniak

  Wyścig

  Najpierw pytam czy ktoś byłby zainteresowany, jakby były osoby chętne to wtedy będzie się rozmawiało z administracją. Ale z tego co widzę to chętnych nie będzie. No cóż może się ktoś jednak znajdzie
 5. DF-maniak

  Wyścig

  A dla tych co nie mają ATS nie można nic zrobić??? Ja wiem co się w grze robi, ale odrobina zabawy i relaksu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. W realu często odbywają się zawody kierowców ciężarówek. Dlaczego by tego nie wprowadzić tutaj??? To jest tylko gra, więc bawmy się nią.
 6. DF-maniak

  Wyścig

  W głowie też tli mi się pomysł na jazdę sprawnościową, takie zawody często odbywają się przy okazji zlotów.
 7. DF-maniak

  Wyścig

  Wyścigi ciężarówek też się odbywają i nie mówię tu o tym by nic innego nie robić tylko zrobić imprezę z wyścigiem na określonej trasie. I masz racje, to jest gra więc bawmy się nią.
 8. DF-maniak

  Wyścig

  Zapytałem o organizacje wyścigu, w odpowiedzi dostałem, że to jest zakazane i za to jest ban. Tyle wiem, na drogach publicznych też ściganie się jest zabronione, a jednak co jakiś czas takie imprezy odbywają się na drogach. Stąd było moje pytanie czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany. Można by na czas imprezy zabezpieczyć trasę, a taka legalna impreza mogła by być fajną atrakcją. Przynajmniej według mnie. Zasady samej imprezy oczywiście trzeba by wprowadzić, mamy skodzinki, które można by wykorzystać do zabezpieczenia imprezy. I tu takie pytanko do was, co o to tym sądzicie???
 9. Widziałem już kilka modów z dymem z rury wydechowej, ale to były mody ciężarówek z takim bajerem. A co do tej nowości to podpiąłem jedną naczepę po czym wyłączyłem tą funkcje. Sam motyw szarpnięcia przy podpięciu jest fajny, ale reszta tylko niepotrzebnie wydłuża czas, a i tak niczego nie widać. Zmieniać kamerę tylko po to by patrzeć jak się korba kręci to trochę bez sensu.
 10. Dzięki za info, myślałem, ze to tylko u mnie coś się porypało.
 11. Od ostatniej aktualizacji na 1.24 nie mogę odpalić MP.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.