Jump to content

NoName'

Veteran Driver III
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Truck?

1 Follower

About NoName'

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday January 28

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Preferred Trucks
  DAF
  Peterbilt
  Scania
 • American Garage Location
  California: San Diego
 • EU Garage Location
  Poland: Lublin
 • Known languages
  Polish, English, Russian

TruckersMP Information*

 • VTC Name
  EDGE Logistic

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. This suggestion is really good, it remains only to refine it. Like someone said higher in the post it wouldn't be good when people from VTC give reputation for people from their company, it would be stupid. I don't know how to make this better, but I think that probably people should give reputation for people only from another country? If it was possible, it would be a good move, but I'm not sure that the selection of nations can be well made Regards!
 2. Tak, co do tablic zmiany są widoczne w grze, tak samo w ETS, jak i ATS. Dodam także, że w ATS mam masę ładunków z WOT-a, natomiast w ETS-ie żadnych... Moźe masz rację, jeżeli nie rozwiąże problemu, to może skontaktuję się po prostu z nimi. Nie wiem także czy to może nie jest wina profilu, gdyż w sumie kiedyś przenosiłem go z innego komputera, więc może WOT odbiera to teraz jako inny profil i musiałbym np. stworzyć nowy profil, żeby zaczęło działać. Tak czy tak, dzięki za odp. Pozdrawiam i wesołych świąt życzę!
 3. Witam! Posiadam takowy problem, iż nie mam dostępnych żadnych ładunków z World of Trucks - WOT. Konto mam połączone, odświeżam itp. ale i tak nie działa.... Natomiast gdy wchodzę już w grze w zakładkę Online - widnieje coś takiego: "POŁĄCZONA ZAWARTOŚĆ WORLD OF TRUCKS - Nie można połączyć nowej zawartości do World of Trucks, ponieważ obecnie używane konto Steam nie pasuje do konta Steam używanego z profilem World of Trucks" Takie coś jest niemożliwe, gdyż tylko na tym jednym koncie używam WOT, także nie byłoby żadnych szans, aby gra była przypisana do jakiegoś innego Steama. Normalnie do WOT mogę się zalogować, zmieniać nazwy tablic itp. ale nie ma żadnych tras, no i dodatkowo ten komunikat w grze w zakładce online. Liczę na pomoc! Z uszanowaniem NoName
 4. @Speedkiller92 You should try to start with a new profile. If it don't help, you should try to reinstall the game and upload your profile where you play every day. You should check it, but if it doesn't help, I think you should try formatting your computer and also upload your profile where you play. I had just a few months ago. It helped me. You should try any of this ideas. Who knows? Something you can help. Good luck!
 5. Zakończone. Firma znaleziona
 6. Nick w grze: NoName Wiek: 15 Miejsce zamieszkania: Wola Różaniecka, Lubelskie, Polska Sterowanie: klawiatura + za parę dni kierownica SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198179941611 Staż w grze: 2 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: nie Przedstaw się: Mam na imię Mateusz. Jestem pomysłowy, ogarnięty, łatwo się ze mną porozumieć, jestem chętny do nawiązywania nowych kontaktów, znam przepisy ruchu drogowego, ogarniam MyVTC z poprzedniej spedycji Inne: po za grą interesuję się jeszcze muzyką i komputerami. Gram na trąbce. Interesuje się hardware. Chętnie będę promował nową firmę
×
×
 • Create New...